Východný Londýn. Sú tu maminky z tejto oblasti?

jankaxxx
3. aug 2010

ahojte nasla som tu nejake temy kde si pisu mamicky z londyna ale z pred par rokov🙂))tak som vytvorila novu lebo by som sa chcela zoznamit s nejakymi maminkami ktore maju deti priblizne vo veku mojho syna na nejake tie stretka v parku atak...budem rada ked niekoho spoznam a moj maly este viac nakolko miluje deti ale slovenskych alebo ceskych kamaratov este nema🙂))aj ked len trosku pokecat touto formou🙂))

gracelea
20. aug 2010

ahoj janka. a kde zijete a maly ma kolko?
my sme v essexe a grace ma teraz 14 mesiacov.

gracelea
20. aug 2010

@jankaxxx
ahoj janka. a kde zijete a maly ma kolko?
my sme v essexe a grace ma teraz 14 mesiacov.

unique
27. aug 2010

No kukam, ze vychodny Londyn tu nejako nefrci 😒

deevs
30. aug 2010

Ahoj holky, mam skoro dvouletou holcicku a budem se stehovat do Essexu (Chigwell) tak uz shanim kamaradky kolem, pac do ted sme bydleli v jihovychodnim Londyne a tady jich bylo spousta. Od kud presne z Essexu ste Gracelea?

jankax
30. aug 2010

My jsme taky Essex - Upminster 🙂
Tak se kdyztak ozvete 🙂

jankaxxx
autor
12. sep 2010

tak my byvame vo wansteade 4 zona na central line🙂)))
gralelea moj maly ma 13 mesiacov🙂
kebyze sa niekto chce ovat baby tak toto je aj moj mail janaslosarova@yahoo.co.uk

janinek
12. sep 2010

Tak my bydlime ve Woodford Green, to jsme sousedky skoro. Takze lokalitu splnuji, ale nemuzu nabidnout zadne dite.

jankaxxx
autor
12. sep 2010

@janinek no super to ano to sme...a moj maly od 20teho ide do woodford green do nursery/🙂))ale na kavu niekedy mozes zajst🙂))

jankaxxx
autor
12. sep 2010

deevs inak dnes som pozerala na mape kde je chigweel a je to k nam velmi blizko🙂)))

janinek
12. sep 2010

My bydlime kousek od metra Woodford primo. A sejdu se rada.

Chigwell je take kousek, tady spis pak zalezi, kde presne a jestli ma clovek auto, protoze MHD teda nic moc, jak to neni metrem.

jankaxxx
autor
14. sep 2010

tak sa mozme dohodnut niekedy neviem ako pracujes alebo co...my mozme v podstate vzdy🙂))))))))

jankaxxx
autor
17. okt 2010

my byvame vo wansteade vychodny londyn....nas maly ma tiez 14 mesiacov 😀
@gracelea

janinek
21. okt 2010

Kuk, ja uplne zapomnela! Omlouvam se, musime se urcite sejit. Posli mi do IP mail nebo tel a domluvime se.

Jeste k tomu jsem si nemohla vzpomenout na heslo a nemohla se sem asi dva tydny prihlasit 😲

jankaxxx
autor
22. okt 2010

@janinek to je ok 🙂)))moj mail je
janaslosarova@yahoo.co.uk tak sa kludne ozvi kedykolvek🙂

gracelea
13. nov 2010

ahojte. dlho som tu nebola, tak sa ospravedlnujem, ze odpovedam neskoroooo.
my byvame v Ilforde.
momentalne sme na sk, uzivame si babicku..

jankaxxx
autor
20. nov 2010

@gracelea nevadi len si uzivajte🙂)))a dajte jej poriadne zabrat aj my sme boli teraz na 10 dni a babka moze upratovat mesiac🙂))
ilford je od nas kusok takze to je super🙂

janinek
20. nov 2010

Jani, naslas muj email? Jsem ti psala.

jankaxxx
autor
23. nov 2010

@janinek ano ja som ti odpisala si nedostala nic???
skus mi napisat este raz mozno je niekde chyba ale ja som ti pisala hned v ten isty den naspat a aj cislo som ti posielala ale si sa neozvala tak som nevedela co ale ako vidim asi ti to nedoslo🙂nevadi ....

deevs
22. jan 2011

Ahoj holky, omlouvam se ze jsem tu dlouho nebyla, nemeli jsme internet a jeste ted vybalujem veci. To je super, Wanstead, Woodford, Ilford to jsme vsichni kolem. Uz tu jsme od prosince, ale jeste jsme se tu s nikym moc neseznamili. Vy se uz vidate? Jak je to s vama vsema, nehodime si nejaky spolecny rande? Bylo by to super kdyby se detska vyblbli a my pokecaly. Uz se na vas moc tesime.

jankaxxx
autor
3. feb 2011

@deevs ahoj🙂))dlho som tu nebola busy s malym a tak🙂))a ano stretavame sa vslatne som si touto temou nasla spriaznemu dusu🙂)a stretavame sa takmer denne🙂))radi si aj s tebou dame rande🙂))kde to vlastne byvate?

tictactoe
11. feb 2011

Dievcata,naburam sa vam trosku do temy, ste tu vsetky len z East London? Nikto zo South-East, Bromley, Lewisham a tak? Prestahovali sme sa sem len pred tyzdnom a nikoho s deturencami v mojom okoli nepoznam. Pekny den vsetkym!

gombicka
14. feb 2011

@deevs ja som z Chingfordu

gombicka
14. feb 2011

@janinek tak to sme blizko seba...ja som chingford...ale tiez zatial bez babatka ☹

janinek
15. feb 2011

Jezis, ja na vas tady uplne zapomnela.

@jankaxxx Jani, moc se omlouvam za tehdy, jak jsme se mely sejit a ja se neozvala. Mela jsem problemy s prackou a tim, jak jsem si nedaly cas, nenapsala jsem si te do diare a vzpomnela si az nekdy ve ctvrtek ci patek a bylo mi neskutecne trapne :(

Musime se nekdy dohodnout poradne na konkretni hodinu.

A co se nejak sejit teda nas vic, co jsem tu po okoli - Woodford, Wansted, Chigwell, Chingford? Maminky s detmi a my bezdetne s kabelkou nebo destnikem 🙂

@gombicka Jj, autem jsme k sobe blizko, MHD to asi bude horor 🙂

@deevs Kde v Chigwellu jsi a jak se ti libi? Ja chodim v Chigwellu do David Lloyd cvicit.

deevs
16. feb 2011

Ahoj, jo ja jsem taky pro nejaky hromadny stretko. S Jankouxxx a jeji kamaradkou jsme se uz stretli a bylo to moc prima. V Chingfordu mam taky jednu slovenku kamosku, ta by se mozna taky pridala. V Chigwellu jsem kousek od Grange Hill stanice, takze pesky do David Lloyd je to docela dalka.

deevs
16. feb 2011

@tictactoe ahoj, bydlela jsem pred tim nez jsme se prestehovali tam dole, koukni se na Pohyby.uk a zkontaktuj Spoon, skrz z ni se seznamis s mnoha cesko-slovenskyma maminkama. Pozdravuj, papa Eva

tictactoe
16. feb 2011

@deevs dakujem pekne, pozrem sa tam!

jankaxxx
autor
17. feb 2011

@janinek to nevadi 🙂))tak daj vediet ked budes moct

jankaxxx
autor
17. feb 2011

@deevs som rada ze sa ti s nami pacilo🙂)))a tesim sa nabuduce🙂

janinek
17. feb 2011

@deevs No, ja do toho Lloyda samozrejme jezdim autem, pesky by to byla dalka a jeste nic moc cesta 🙂 My bydliem fakt kousek od metra Woodford. To bych po nikom nechtela, aby se tam vlacel pesky.

@jankaxxx Pristi tyden mam docela volno krome stredy, tak kdyby se i nekdo dalsi pridal, bylo by to fajn. Pkud jen my dve (ci tri s tou tvoji kamoskou), tak bych asi navrhovala u nas to Cafe Green nebo Belgique, jak jsem puvodne planovaly. Ale klidne nekam dojedu, kdyz budu vedet kam.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre