Veľké stretnutie mamičiek a detičiek. Marec 2010

alusha
6. jan 2011

Ahojte maminky, tak zakladam novu temu, aby sme to tu mali vsetko pokope, mozete sem davat nejake linky na ubytko a tu sa spolocne dohodneme, kde, kedy, co a ako... a hlavne, piste, kto sa chce zucastnit a v akom pocte 😀 😀 😀

fukylove
6. jan 2011

predbezne sa hlasime 2 dospeli a jedno dieta 😀

alusha
autor
6. jan 2011

my sa hlasime dvaja dospeli a dve deti 🙂
@fukylove daj ten link, co si spominala 🙂

janula.h
6. jan 2011

ahojj baby ja samo idem tiež to si nenechám ujsť 😀 😀 😀 takže 2 deti a dvaja dospelí a ja by som išla aj do tých Vyhní pozrite si ten hotel veď tam je raj 😉 😉 😉

alusha
autor
6. jan 2011

http://www.sorea.sk/Default.aspx?CatID=24&hid=13

my sme boli v novembri v tomto hoteli, vyslo nas to 30eur osoba/noc s polpenziou, vstupmi do aqua relaxu, je tam detsky kutik a je tam fakt uzasne 🙂

janula.h
6. jan 2011

babky ja sa prispôsobim len pozerajte aj na to aby to nebolo tak straaašne ďaleko aby sme my z ďalekého východu necestovali celý deň 🙂 🙂 🙂 🙂

tinockaaa
6. jan 2011

@alusha a zistíš čo by nás to aj v apríli resp. máji vyšlo?

alusha
autor
6. jan 2011

@janula.h no ved to, to co som dala je v Tatrach, to by nam bolo vacsine daleko, ale my radi cestujeme, nam to nevadi 😀 tak niekde tu na strednom Slovensku by to bolo naj asi ...

janula.h
6. jan 2011

@alusha akurát kukám to by bolo faaaaaaajn jujj baby ja mám v máji 30 tak by sme to oslávil ja sa už tak tešíím 🙂 🙂 🙂

alusha
autor
6. jan 2011

@tinockaaa mozem to preverit, oni tam mavaju rozne akcie, ale to potrebujem aspon priblizny pocet osob, takze hlaste sa kocky, mozno by sa tiez dala vybavit nejaka zlava 🙂

tinockaaa
6. jan 2011

oki my dvaja dospelí a dve deti

fukylove
6. jan 2011

@alusha - zlatik, praveze neviem na to najst link, ale buduci tyzden uz vsetci pracuju, tak poslem mail par kamaratom.... je to na Orave, ale myslim, ze ani babulky z vychodu to nemaju nejako extra daleko - lebo viem, ze kamarat, co je z KE chodi cez LM a tade na Oravu a ze je tam do 3 hodin ci ako... neviem presne 😉 hned ako budem vediet presne nazov, dam vediet 🙂

fukylove
6. jan 2011

@alusha - ja som kedysi par rokov dozadu tiez bola v sieti hotelov Sorea a max pochvala 😉 a toto sa mi paci, lebo je tam vodaaaaaaaaa 😀

alusha
autor
6. jan 2011

@fukylove nam sa tam velmi pacilo a ta voda aj pre male deti fakt uzasna, deti su zadarmo, len neviem do kolko rokov, nasi boli zadarmo obaja, aj stravu mali zadarmo, vlastne papal este len Davidko, ale aj tak... a na jar by tam tiez nemuseli byt nejake vysoke ceny, zavolam tam ked budem mat pocet osob 🙂

fukylove
6. jan 2011

@alusha a ostatne zienky - spisujete niekto pocet prihlasenych? ci vytvorim tabulku a budem pisat? 🙂

alusha
autor
6. jan 2011

@fukylove mozes urobit, ak sa ti chce 🙂

brusko6
6. jan 2011

Baby a co poviete na kompromis pre vsetkych..STRED SLOVENSKA?
Aby to aj baby zo zapadu mali blizsie ako cely den cestovat..a teda aj baby z vychpdu..

tinockaaa
6. jan 2011

našla som cenník produktových balíkov tak od 25.4 majú cenu 29,60 za osobu s polpenziou na noc, na máj ešte nemajú cenník alebo som slepá 🙂

janula.h
6. jan 2011

baby musím vás pochváliť môj mm vám vzdáva poklonu,že chlapi by to tak nezorganizovali 🙂 🙂

tinockaaa
6. jan 2011

@janula.h povedz manželovi že pozdravujem 🙂

fukylove
6. jan 2011

dobre, spisujem tabulku, budem aktualizovat podla prihlasenych a kazdy den davat pocet 😀

cena okolo 30eur/osoba s polpenziou je OK...

@tinockaaa - tvoj mm by asi taky zazrak nedokazal urobit, vsak? 😉 lebo ten hotelik sa mi velmo lubi 🙂

luly13
6. jan 2011

http://www.solvo.sk/solvo.php?str=SOLsS239WSkxi...
mrknite na toto. mozno by som vedela aj zjednat cenu 😉

alusha
autor
6. jan 2011

@tinockaaa to je cena v tom odborari?? len este musime vybavit, aby nam do ceny dali aj vstupy do bazenov 🙂

janula.h
6. jan 2011

a ešte som chcela dodať že je tam super ten vodný svet paráda to by mi odpadla starosť o Emu ona by bola celý deň vo vode 😀 😀
@tinockaa 😉

tinockaaa
6. jan 2011

@fukylove nie nedokázal, sorea je sieť odborových hotelov, preto taká cena 😉

tinockaaa
6. jan 2011

@janula.h len ten vodný svet je spoplatnený

alusha
autor
6. jan 2011

@tinockaaa my sme mali v cene aj dvojhodinovy vstup do bazenov, ale to bola vtedy taka akcia, ale myslim, ze by sa dalo nieco vybavit, ako mnozstevna zlava...

janula.h
6. jan 2011

@tinockaaa to neva 😉 😉 😉 😉

fukylove
6. jan 2011

@luly13 - hmmm - ani toto nevyzera zle 🙂 🙂 🙂 ono asi vsetko zavisi najma od toho, kolko sa nas nazbiera 🙂

janula.h
6. jan 2011

babyyy a mne je to vlastne jedno že kde a kedy hlavne,že sa stretneme 😉

fukylove
6. jan 2011

@janula.h paci sa mi, paci sa mi, paci sa mi 😀 aj ja som sa vyjadrila, ze mi je jedno, kam pocestujeme 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre