Vidíte ducha?

7. júl 2023

Vidíte ducha ?

veronikaszabova
7. júl 2023

Nie

zuzanockamt
7. júl 2023

Ja vidím.

sweet20
7. júl 2023

nie

lovatko
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzanockamt
7. júl 2023

Pre tie, ktoré nevidia.

janetinka27
7. júl 2023

Ahoj, nieco slabucke tam je a ma to ruzovy nadych. Testuj aj neskor, ci bude silniet

martinka13
7. júl 2023

Nie

ruzovakobyla1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ankare
7. júl 2023

@zuzanockamt koľko Ti meska menzes? Nič nevidim

petko81
7. júl 2023

Nie

zuzanockamt
7. júl 2023

@ankare ??? Prečo to adresuješ mne? 😂😂😂

pkgirl30
7. júl 2023

Zase som sa niečo naučila 👍 ono sa to volá duch, keď ste si nie isté? Ja zvyknem duchov cítiť, ale to je na inú tému ...

svokrinjazykmonika
7. júl 2023

Negatívne

nelca0510
7. júl 2023

Nic

kataina
7. júl 2023

😅 "pre tie ktoré nevidia" autorka ukáže.
Takže načo sa pytaš, či vidim, či nie, ty ho tam vidiš. Môj názor je nepodstatny, ty vidiš ducha.
Ja vidim žiarivo biely test s 1 čiarkou. Ked budeš tehotna druhu čiarku uvidiš aj za šera

ankare
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ankare
7. júl 2023

@zuzanockamt prepáč, pomýlila som sa

lovatko
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kessica87
8. júl 2023

@lovatko počuj dievča ty čo si zač? Čo čítam diskusie v každej sa objavíš a iba hejtuješ.... nič k veci nepridavaš. Úprimne sa pýtam "máš niaky problém?"

zuzanockamt
8. júl 2023

@kessica87 Ona bude nejaký trololo alebo má fakt nejaký problém, čo je teda horšie.

zuza265
8. júl 2023

@kessica87 nestastny clovek. Nema sa kde “realizovat”, tak to pusta tu…

zuza265
8. júl 2023

Inak ja vidim toho ducha - ale ci to je kanalik alebo alaba ciarka neviem🤗 drzim ti prsty

janetinka27
8. júl 2023

@kessica87 to je moda na koniku. Uz dopredu sa da vediet, ake budu pod prispevkom reakcie. A stale su to tie iste hejty, tie iste reakcie, rovnake slova. Potreba ludi prist a niekomu nalozit alebo bodnut. Pritom na druhej strane je tiez len clovek.

@kataina ona moze byt uz teraz tehotna, kazda zena ma hcg najprv nizke a az neskor vyssie (ps: to nebola autorka, kto vyznacil miesto ciarky sipkami)

daduska6199
8. júl 2023

@lovatko zase?

zuzi0911
8. júl 2023

Je to veľmi zlá foto ale niečo slabunke tam.je

Držím palce

lovatko
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kessica87
8. júl 2023

@lovatko pre hlupáka každý hlúpy 🫡

zuzanockamt
8. júl 2023

@kessica87 Už jej konečne zrušili účet.

kataina
8. júl 2023

@janetinka27 ano, mas pravdu vo vsetkom. Ale ten test (podla navodu) je teraz negativny, až ked bude čiarka viditelna, bude pozitivny. A ked tam duch naozaj je tak stale nevieme, či je to falošny duch(kanalik) alebo tehu.... takže zbytočne sa pri aj tak slabej fotke pytať. No neviem čo z tych odpovedi vyplyva pre autorku, aj keby jej 100 žien povedalo ano a 100 nie tak stale musi čakať na vyššie HCG a teda aj test... Pekny vikend

janetinka27
8. júl 2023

@kataina vyplyva jej to, ze na svoje pocity nie je sama.ze sa ozve ludom a dostane ludsku odpoved.
Reagovala som na tvoje "ked budes tehotna..", lebo neg test alebo slaba ciarka neznamena,ze tehotna nie je. Mozno sa autorka este ozve, ak si spravi test o par dni. Tak nech jej vyjde to, co si praje.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre