Večer pozitívny a ráno negatívny test

snazilka_bio_mamka
26. feb 2022

ahojte.. prosim baby, ide zas o biochem? 😔 vcera vecer som si spravila test (1.foto) a uz som sa trosinku potesila a dufala ze rano bude rovnako silna ciarka a rano ma cakalo toto (2foto) komplet negativny mamatest a dr.max. je mozne ze na vecer mam vysiu koncentraciu hcg? lebo aj vcera rano mi vysli take testy ako dnes rano a až vecer ten s ciarkou slabou. ja si myslim ze by mala byt aj na rannom teste nieco keby som tehu...prosim poradte mi, alebo napiste vasu skusenost. dnes mam den ms.

oli2782
26. feb 2022

@snazilka_bio_mamka Ak je ten prvý pepino, tak to nie je čiarka. Neskutočne veľa žien tu má taký pepino test a nie sú tehotné..asi sa stala chyba s výrobou😕

sense
26. feb 2022

Ten zeleny , to mi pride len ako kanalik po uschnuti . A tie dva su negativne. Takze nemyslim ze biochemicke. Pockaj 2 dni a ak ms nepride skus znova.

snazilka_bio_mamka
autor
26. feb 2022

@oli2782 tak musela nastat aj tu..😔

snazilka_bio_mamka
autor
26. feb 2022

@sense bol v limite

snazilka_bio_mamka
autor
26. feb 2022
snazilka_bio_mamka
autor
26. feb 2022

stale mi takto duchuju testy, na kazdy jeden je odpoved ze je to kanalik. ako toto dokazu vyrabat?

oli2782
26. feb 2022

Ja som si preto povedala, že keď bude meškať týždeň/dva , kúpim si digitálny😊 Nemusíš tam aspoň zažívať toto

snazilka_bio_mamka
autor
26. feb 2022

@oli2782 ano ja si za toto vsetko mozem bohuzial.. 😔 teraz zas pozeram.po zaschnuti zasa tam su nejake ciary na oboch testoch ja som uz maximalne zmätena

berkyd
26. feb 2022

@snazilka_bio_mamka mne vyšiel tiež taky test (myslím nie ten papierikovy ale ten,, umelý,,) v deň ms a som tehotná. Následne som si urobila digitálny lebo som si nebola istá a bolo to. Držím palce 🙂

oli2782
26. feb 2022

Počkaj pár dní a kúp si digitálny😊

sense
26. feb 2022

@snazilka_bio_mamka počkaj par dni a skus ak si tehu tak už budeš mať koľajnice, toto je len trápenie....

diamond007
26. feb 2022

@snazilka_bio_mamka som v nemom úžase... Ani jeden by som nepovažovala za pozitívny predsa.

dadulamamula
26. feb 2022

@snazilka_bio_mamka no čosi tam je vidieť, ale načo toľko testovať naraz? Zsa z toho aj zblázni.. Kedy máš dostať ms? Skus počkať par dni a potom testu toto je úplneze zbytočne.

snazilka_bio_mamka
autor
26. feb 2022

@dadulamamula dnes.. no skusim az pondelok utorok, uz je to moc, zacala som to prehanat

camelie12
26. feb 2022

@snazilka_bio_mamka, chapem, ze asi velmi tuzite po tom, byt tehotna. Ale takto si naozaj skor ublizujete sama sebe. Nicomu a nikomu tym nepomozete. Skuste vydrzat par dni sa netestovat a potom si urobte test. Drzim vam palce! 👍

snazilka_bio_mamka
autor
26. feb 2022

@camelie12 takato som.bohuzial 😄 nedockavá, nemam rada nejasne odpovede.. na MK su tu tisicky takychto zien ako ja, ktore to skusaju od 1 dpo. Ja mam mad dnes MS a som pomylena uz z testov, jeden biely, druhy ciarka. dnes, a zajtra ani nechcem vidiet test, chvalabohu uz ani nemam. ak do utorka nepride ms, robim si clearblue, uz som z tohto vycerpana, samu seba nicim, mate pravdu. dalujem za povzbudive slova😇

sorayaardente
26. feb 2022

@snazilka_bio_mamka test sa ma robiť každý druhý deň, nie každý presne kvôli tomu.. Mne večer vyšla sláva čiarka, aj druhý deň slabá.. Počkala som dva dni a už vyšla silnejšia a potom už bola fakt silná.. Treba počkať.

barborkakr
26. feb 2022

@snazilka_bio_mamka nepocuvaj dristy o kanalikoch🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙈🙈🙈sialene

barbora9312
26. feb 2022

@snazilka_bio_mamka ty koľko máš tych nickov tu? Este aj anonymne zakladas témy

barborkakr
26. feb 2022
snazilka_bio_mamka
autor
26. feb 2022

@barbora9312 mam 1 nick. obtazuje ta to? ak ano nereaguj.

aurora1992
26. feb 2022

@snazilka_bio_mamka ahojky
Mam ten isty problem
Vcera dva silní ruzovi duchovia a dnes nic. Aj priatel ich videl.. neviem dajako pene odfotit lebo nam na prd fotak ale asi takto

snazilka_bio_mamka
autor
26. feb 2022

@aurora1992 ja si uz zacinam mysliet ze tie testy su divne. ine vysvetlenie uz fakt nemam

aurora1992
26. feb 2022

@snazilka_bio_mamka presne tak.. ale ten pocit ze nevies na com.si

snazilka_bio_mamka
autor
26. feb 2022

@aurora1992 no musime vyckat konca.. ty si kolko dpo?

barborkakr
26. feb 2022

@snazilka_bio_mamka
@aurora1992 ja sa k vam baby pridavam tiez do klubu neistoty🙈

aurora1992
26. feb 2022

@snazilka_bio_mamka
@barborkakr no u mna je to tazko povedat.. lebo beriem antikoncepciu ale 2 tyzdne som brala antibiotika a neskutocne ma zacali boliet prsia a mala som divny husty biely vytok.. tak ma tak napadlo ze pre istotu spravim test a bum.. tie dva testy to bolo tak ze som ocikala a okamzite dve slabsie ruzove ciarky..
Potom som citala ze akurat tie atb co som brala zabranuju vstrebavaniu antikoncepcie

barborkakr
26. feb 2022

@aurora1992 ano antibiotika rusia ucinky antiky😉

aurora1992
26. feb 2022

@barborkakr len potom preco ten negativ? Som na nervy z toho..bola som si prave kupit dr max

barborkakr
26. feb 2022

@aurora1992 ja uz mam aj pepino doma aj baby top test

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre