Tmavnutie tehotenského testu

1. aug 2021

Ahojte kocky , prosím Vás tie ktoré ste tehu alebo keď ste boli tehu , stalo sa Vám že Vám veľmi pomaličky tmavli testy a bolo to v poriadku ? Lebo predsa každé naše telo je iné a viem že tu niekde kocky písali že niektorým tmavnu pomaly a niektorým zas ukázalo hneď koľajnice . Ďakujem Vám krásne za odpoved ;) spodny je dnešný a horný je včerajší . Samostnatny test je samozrejme dnešný. Porovnám už uschnuté aby sa dali prirovnať .

nika82
1. aug 2021

oba su negat

ki_ki2
1. aug 2021

Koľko si dpo ? Testovať sa má každý druhý deň . Každý deň to nemá zmysel. Hladina hcg v moči ti stúpa obden. 🙂

autor
1. aug 2021

@ki_ki2 cca 15-16 🙂

noemikatka
1. aug 2021

Autor myslím že už by si mala mať dosť silne// keď si 15-16 dní po oplodnení 🙆🏽‍♀️ nechcem tá sklamať ale mne mamatest tiež ukazoval pozit... A nebola som 😔 skus z ranného mocu iný test✊✊

noemikatka
1. aug 2021

Ale ako píšeš každá je ona tvoja hladina hcg môže byť ešte nízka aby to zachytil test ale niečo na tom teste vidím meska ti už ms?

autor
1. aug 2021

@noemikatka dnes už mala prísť a nič 🤷🏼‍♀️

noemikatka
1. aug 2021

Tak výdrž netestuj zbytočne sa stresujes počkaj 2-3dni keď bude meškať a potom skús testovať aby si nebola sklamaná ak by to bolo biochémie 😔✊✊

autor
1. aug 2021

@noemikatka ja sa len bojím aby to nebolo niečo vážnejšie ako napr mimomaternicove 😢

miskamicha
1. aug 2021

Tusu moje mamatesty...od 10 dpo kazdy den. Msla som 2x po sebe biochemicke kde ciarka bola velmi slabo ruzova na cca 14 dpo. A tretie biochemicke vo februari. Ak mas odsledovanu ovulaciu a cyklus cca 28 dni..mali by byt silnejsie, a ruzove. Drzim palce silno silno !!!!

angi07
1. aug 2021

Ja som mala v den ocakavanej MS slabucke // a poobede uz viditelne , na druhy den rano kolajnice😊

autor
1. aug 2021

@miskamicha
@angi07 vdaka baby 🙂 áno ovu bola podľa BT cca pred 15-16 dňami . Tak som zvedavá 😔

lusyc
1. aug 2021

Skúsila by som zajtra ráno iný test. Mamatesty sú v poslednej dobe falošne negatívne. Dupľom keď sú rovnaké.

marketka00
1. aug 2021

Keby si bola tak by si mala koľajnice

ki_ki2
1. aug 2021

To už by podľa mňa bola krajšia čiarka , ale ako vravíš každé telo je iné , držím palce daj potom vedieť 🥰

ki_ki2
1. aug 2021

Autor a mimomaternicové ukazuje čiarkyy rovnako ako prosperujúce tehotenstvo podľa testov nemáš šancu na to prísť . Na to príde až lekár 🙂

kukulienka83
1. aug 2021

Ja som mala pri druhom čiarky na teste až 6 deň po očakávanej ms... V deň a druhý deň nič, snehobiely... Po skoro týždni má ukecala kamoška že nech ešte skúsim spraviť a už bol pozitívny

queen_el
1. aug 2021

Skus zajtra inu znacku a uvidis, clearblue, woman secret, livsane su dobre. Tymto by som este neverila na 100%.

autor
1. aug 2021

@kukulienka83 tak ako vidím , nič nie je nemôžne😄uvidím ako odpdnem ja , keďže mi pár dni duchuju testy 🤷🏼‍♀️

autor
1. aug 2021

@queen_el vyskúšam zajtra 🙂

autor
1. aug 2021

@ki_ki2 dám vedieť ale asi je to opäť u mna stratené :(

miskamicha
2. aug 2021

Dlho sa snazite?

autor
2. aug 2021

@miskamicha 3 roky , z toho v máji som mala opäť biochemické :(

miskamicha
2. aug 2021

Boli ste niekde na vysetrenie v CAR,?

autor
2. aug 2021

@miskamicha áno chodíme do cár , urobili vyšetrenia a Dr zhodnotila že prirodzene nebude problém .. neviem , podľa mna je niekde problém s udržaním plodu

miskamicha
2. aug 2021

Reprodukcna imunologia, hormonalny profil este raz, spermiogram partnera - halosperm ak nebol vyaetreny. Nasadit vitaminy. Skuste obaja piť Macu peruansku a po ovu si nasad progeatanelle 200 mg 2x denne, pre istotu - neviem ci s tym lekar bude ok ti toto napisat ale za skusku to stoji. A zacni cvicit Cviky Ludmily mojzisovej a kup si aj ten jej čaj. Ja som dva mes.pila Macu a ten caj..a meaiac som.cvicila poctivo 1x az 2x denne a v ten cyklus som otehotnela, nam uz prirodzene nedavali sancu.

noemikatka
4. aug 2021

Autor 👉ako si dopadla som zvedavá 😉

autor
4. aug 2021

@noemikatka opäť biochemko 🤦🏼‍♀️

noemikatka
4. aug 2021

Juj to mi je ľúto 😔😔 meškali ti aj? Vyšiel ti test

autor
4. aug 2021

@noemikatka už som si zvykla 😔áno meškali ale nie moc , tak uvidíme čo teraz ďalej 🤷🏼‍♀️

miskamicha
6. aug 2021

Je mi to luto :( to je druhe?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre