Testy nesilnejú

naty_10
3. jún 2022

Dobrý deň,
chcem sa opýtať na Váš názor ohľadne testov,sú robené vždy z ranného moču.
Prvý - deň pred MS
Druhý - deň očakávanej MS
Tretí - jeden deň mešká MS
Plus digitálny.
S manželom sa snažíme o bábätko.

naty_10
autor
3. jún 2022

@naty_10 naživo sú trosku silnejšie,svetlo dosť spraví,no môže byt že zbytočne stresujem,typická žena 🤷‍♀️🤦‍♀️

anjelicek26
3. jún 2022

Uprimne tiez by som stresovala, velmi pomaly to silnie. Uvidis zajtra uz by fakt mala byt silnejsia, ak je tehotenstvo v poriadku.

naty_10
autor
3. jún 2022

@anjelicek26 skúšala som ešte iný test,no uvidím 🤷‍♀️ Asi radšej zájdem pondelok k doktorovi,aj keď mi kázal prísť až vo štvrtok.

anjelicek26
3. jún 2022

@naty_10 aj obvodny ti vie vziat krv na hcg a potom porovnas s hodnotou u doktora stvrtok. Uvidis, kde ta dnes rychlejsie zoberu.

domka222
3. jún 2022

No medzi prvým a tretím by už mal byť aspoň menší rozdiel v intenzite 🤷‍♀️

jannette1986
3. jún 2022

@naty_10 k testu sa nevyjadrim, udrel mi do očí ten necht 🙄😮

naty_10
autor
3. jún 2022

@jannette1986 áno necht je hrôza,zajtra idem k nechtarke na nové,ale čo zalezi na nechtoch pri dieťati a tehotenskom teste ?

naty_10
autor
3. jún 2022

@domka222 ďakujem za info,idem si volať radšej doktorovi.

domka222
3. jún 2022

@naty_10 veľa šťastia, nech je všetko ok
@jannette1986 to akože vážne? 🤦‍♀️

naty_10
autor
3. jún 2022

Ešte som skúsila neskorší moč,ten spodný je neskorší,a vrchný je ráno o 5:00.. hovorím si,že hlavne je sa nestresovať,gynekológ ma dnes dovolenku takze budem v klude a pondelok tam pôjdem.

miskamicha
3. jún 2022

@naty_10 mala som to tak 4x...zial bechcem davat nadej ale toto vyzera na biochemicke...bodaj by nie
Ak su cykly pravidelne...a si viac ako 14 dni po ovu ciarka by mala byt silnejsia tieto testy maju aj dost farbiva

jankalukasova
3. jún 2022

@naty_10 toto je môj test (najsilnejší) v 7+6tt. Skúšala som viac druhov, všetky testy boli veľmi veľmi slabé. Tehotenstvo mi lekárka nie, že potvrdila ale povedala, že asi som tehotná, keď som bola presne 4+2tt lebo som bola riešiť niečo iné a povedala som, že teda dva dni mešká a doktorka hneď, že tak sa tam mrkneme... Našla niečo čo, malo 1mm.🤦 a povedala, že mám prísť 8+0tt a môžem si medzi tým skúsiť urobiť nejaký ten test, či silnie. To veru nesilnel, resp. veľmi málo, no ale čuduj sa svete v 8+0 už tam bolo aj srdiečko aj všetko čo má byť. Napriek takémuto testu... Dnes má tento "bledý test" tri roky a márne ho naháňam do postele.

miskamicha
3. jún 2022

@jankalukasova vo vysdom stadiu tehu uz ked je vysoke hcg ta ciarka bude slaba...kebyze si moc zriedila vodou bola by silnejsia. Vyskusane 🙂

jankalukasova
3. jún 2022

@miskamicha to platí niekedy od 12tt... Ja som testovala od 5tt do 8tt, postupne, niekoľko testov, rôzne značky. Toto obdobie určite nie je vyššie štádium tehotenstva. Testy silneli len veeeeeeelmi mierne. To čo popisuješ sa deje neskôr.

naty_10
autor
4. jún 2022

@jankalukasova ďakujem za tvoju skúsenosť 🙏🍀

miskamicha
4. jún 2022

@jankalukasova precitaj si tu niektore diskusie. Nesuhlasim. Som 8tt a mam to 2x odskusane 🙂

jankalukasova
4. jún 2022

@miskamicha 8tt nie je vyššie štádium tehotenstva. A čítaj rovnako... Myslíš, že to platilo aj v tom 4+x alebo 5+x, keď som testovala? A pár krát som testovala aj poobede, kedy moč nie je tak koncentrovaný. Stačí si uvedomiť, že každá sme iná a čo platí pre Teba, nemusí pre mňa....

kayyaa
4. jún 2022

@miskamicha ja to mam tiez odskusame x- krat, testy v 7-8tt, a take silne ciarky, az mi vybili oci😀
Takze myslim, ze toto co ty popisujes sa asi moze stat aj pri prosperujucom tehotenstve, ale je to skor anomalia. V tom 8tt, ak plod rastie ako ma, je hcg velmi vysoke a tym padom ciarka velmi velmi silna.

jankalukasova
4. jún 2022

@miskamicha pozri aký rozptyl môže mať hladina hcg v jednotlivých týždňoch. Napr. 6. týždeň je od 1080 do 56 500. Už len to o mnohom napovedá. Z odberov viem, že moje hodnoty boli nízke (pod spodnou hranicou).
Nesúhlasiť kľudne môžeš ale prosím Ťa nepresviedčaj ma o tom ako a za akých okolnosti mi vychádzali tehotenské testy. Mám tri deti, tak hádam o nich niečo viem (áno aj o tom, že po 12tt, kedy sa hladina HCG ustáli, môže byť tehotenský test úplne negatívny, pretože HCG je vysoké tak, že je mimo škálu bežného testu...)

miskamicha
4. jún 2022

@jankalukasova

A mnoho dalsich anglickych diskusii

jankalukasova
4. jún 2022

@miskamicha prosím Ťa Ty aj čítaš čo píšem? Či len jak pokazený mlynček ideš svoje?
Ja netvrdím, že to nie je možné, ale pýtam sa Ťa (tretí krát!!!). Či to takto bolo aj v tom 4+x alebo 5+x???? Keďže som testovala postupne? A hlavne, keď som mala z krvi potvrdené nízke hcg.
A či si Ty jediná, ktorá môže mať pravdu a musí to byť tak a nie inak?
Skús si to prečítať kľudne viac krát aby si pochopila čo sa pýtam, zjavne s tým máš problém.

miskamicha
4. jún 2022

@jankalukasova bolo to cca 5+6 ked som testovala. Som 6ty krat tehotna...zatial iba jedno dieta ak som mala nizke hcg a ciarky ako autorka /tzn nesilneli resp.silneli ale veeelmi ponaly/ nedopadlo to dobre.

miskamicha
4. jún 2022

@jankalukasova citaj ty..mne si tu otaxku nepolozila..teda aspon ju nevidim.. opisala so seba co to platilo u teba ... jasne ze nemusi u kazdeho ale zenu ktoru vysyrasi slaby test vo vyssom tyzdni 7+ nech sa nelaka a skusi riedit moč

jankalukasova
4. jún 2022

@miskamicha a môže to mať niekto iný inak??????
Si ochotná akceptovať, že každá sme iná?
Súdiac podľa Tvojich príspevkov v iných témach o výške hcg, súdim, že nie... Keďže všade píšeš dookola (napriek tomu, že Ti baby oponujú, rovnako ako ja) to svoje, jak taký verkel... Všade píšeš, že vo vyššom štádiu tehotenstva... Na to, že si 6. krát tehotná, v tom máš teda pekný zmätok. Prvý trimester je všetko na svete len nie vyššie štádium tehotenstva...
Absolútne nemá zmysel s Tebou komunikovať.

miskamicha
4. jún 2022

@jankalukasova akceptujem jasne 🙂. Len pisem svoju skusenost... a autorke odkazujem len to ze ak ma pravidelne cykly a je od ovulacie viac ako 14 dni..ciarka by mala byt silnejsia.. nastuduj si ty nieco o vyske hcg a prosperite tehotenstva. Maj sa.

jankalukasova
4. jún 2022

@miskamicha Ty si označila mňa, s tým, že nesúhlasíš... A v každom jednom komente dookola si mi písala o riedení moču.... Staaaale dookola, ignorujúc moje príspevky, kde som Ti vysvetľovala okolnosti. Presne tak isto ako v iných diskusiách na túto tému, si ideš ako taký baran svoje.
O výške hcg a prosperite tehotenstva toho viem koľkokolvek.

miskamicha
4. jún 2022

@jankalukasova ano ano zle som sa vyjadrila ze Nesuhlasim.. v akych diskusiach? Ak citas aj konecne "vysledky" tych bab..tak by si zistila ze nesilnuce ciarky a slabo stupajuce hcg nevesti nic dobre
Co som mala autorke napisat ze je to super a ciarky silneju krasne? Ked to tak nie je ?? Ano tazko sa to pocuva...aj pre mna to volo hrozne ale ked raz ciarky nesilneju tak to nie je dobre. Ukaz mi tu aj ine diskusie kde reagujem zle a idem si svoje na tuto temu..

jankalukasova
4. jún 2022

@miskamicha mne je jedno, čo píšeš autorke, ja som reagovala na to, čo si napísala mne. Reagovala som na autorku, že v mojom prípade, neboli testy, ktoré nesilneli problém. Z toho tehotenstva mám zdravého syna, napriek podpriemerným hodnotám hcg. Bodka. Ty si označila mňa a začala si mi vypisovať o vysokom hcg a riedení moču.
A čo sa týka iných diskusií, stačí si dať vyhľadať Tvoj nick...
Už ma fakt nudíš.

miskamicha
4. jún 2022

@jankalukasova 💯👋

naty_10
autor
5. jún 2022

Prosím ženy,hlavne kľud,som vďačná že skúsenosť o ktorú sa podelila @jankalukasova mi vniesla trochu optimizmu a na druhej strane spravila som si poobede test a bol silnejší.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre