Test po menštruácii

21. sep 2024

Prosím vás, mate niektorá skusenost, že po menštruácii ste mali pozitívny test? Menstruacia mi meskala 8 dní, testy som mala slabo pozitívne, ale boli, len čiarka nesilnela. Tak som myslela, že biochemické. Menstruacia bola normálna, no po nej vkuse silnejšie bolesti prs , tak som si urobila test a je pozitívny. Vôbec tomu nerozumiem. Vo štvrtok idem k lekárovi, len zatiaľ skúšam, či mal niekto podobnú skúsenosť a co to bolo? Ďakujem

nina0412
21. sep 2024

Vyskúšaj inú značku či ti aj ta ukáže lebo mamatesty mi takéto čiarky ukazovali zakaždým a nebola som tehu dokonca aj mužovi🙏

titla
21. sep 2024

Nie je to moj pripad, ale dve moje kamaratky krvacali v case ocakavanej ms aj pocas tehotenstva. Cely prvy trimester. Tehotenstva uspesne. Je to raritne ale su take pripady.

nina0412
21. sep 2024

Na tvojom mieste by som digitálny skusila 😇

ysseba
21. sep 2024

Neviem, neviem, ale keby si bola tehotná už pred menštruáciou kedy si mala slabučké testy a tehotenstvo by bolo prosperujúce (napriek menštruácií sa to niekedy stane), tak dnes by si mala riadne koľajnice. Ja by som sa skôr bála mimomaternicového. Radšej čím skôr k lekárovi.

autor
21. sep 2024

@ysseba a kedy sa začne prejavovat mimomaternicove? Nemáš náhodou skúsenosti?

autor
21. sep 2024

@nina0412 digitálny vyšiel tiež pozitívny, včera 3+, len to mi moc nepovie, že prečo takto

ysseba
21. sep 2024

Našťastie nemam skusenosť, ale co som citala, tak vraj sa na zaciatku javi ako klasicke tehotenstvo, len moze byt aj krvacanie, testy tmavnu pomalsie. Ale ze mas priznaky ako bolest prs, aj nebolno moze byt. A potom neskor, ked ten zarodok vo vajcovode stale rastie, tak ma zena bolesti. Ty nemas bolesti?

autor
21. sep 2024

@ysseba zatiaľ nie, paradoxne ani pri menštruácii som nemala, tak som bola šťastná, že takto by mohla byt vždy. Ale tak zase co nie je, môže ešte byť. Vo štvrtok tam idem, tak uvidím, čo mi povie.

nina0412
21. sep 2024

Verím že to bude mat šťastný koniec ❤️
Niektoré menštruuju aj pri tehotenstve

ankare
21. sep 2024

Wau, to už čo je. Držíme palce!

autor
21. sep 2024

@nina0412 ja ani nie, stalo sa medzitým veľa veci a mat teraz dietatko by bolo veľmi ťažké. Skôr chcem, nech je to za mnou a urobiť hrubú čiaru za starým zivotom

kvecinka321
21. sep 2024

Tiež by som sa priklonila k mimomaternicovému.. mala som to rovnako.. meškajúca ms slabé testy a ms trvala dlhšie… byť tebou, šla by som k doktorovi.. ak by si mala bolesti brucha, urgent do nemocnice..

autor
21. sep 2024

@kvecinka321 už som raz bola a nič nevidel, tak povedal, nech prídem vo štvrtok.

ysseba
21. sep 2024

Tak daj potom vediet. Mozno motyka vystreli a bude vsetko v poriadku 🙏 skus si spravit rano este test ci bude silniet. Daj potom vediet. A ak by si mala bolesti, tak radsej zajdi na pohotovost, ale verim, ze dobre bude

kvecinka321
21. sep 2024

Krv ti vzal? Mne sledoval HCG každý druhý deň.. to je najviac smerodajné lebo tým že je to maličké mne dlho nič nevidel ani nebolo vidieť do poslednej chvíle.. mne dokonca na poslednej kontrole keď už videl na vajcovode niečo ešte stúplo hcg na dvojnásobok.. každopádne držím palce aby to v tvojom prípade dobre dopadlo..

arianna25
21. sep 2024

Sestrička na ženskom vravela že počas predpokladaných dní menštruácie môže byť nejaké krvácanie. Určite ale treba sledovať u lekára a ako ženy spomenuli, pro bolestiach pohotovosť.

sense
21. sep 2024

Môže to byť biochemické, môže to byť tehu, môžeš máš hematóm ,môže ísť i mimomaternicové. Ak ti ukazal Digi 3+ na sone už bude aj vidno

autor
21. sep 2024

@kvecinka321 nie, moj nikdy neberie

autor
21. sep 2024

@ysseba ďakujem ti veľmi pekne, si zlata

autor
21. sep 2024

@sense snáď do štvrtku nič nebude a zistím na com som.

autor
21. sep 2024

@arianna25 mne to prišla ako klasická menstruacia, len o niečo dlhsia

betulinka1
21. sep 2024

Mala som normalne menzes az treti neprisiel. Ked som isla k dr končila som 12 tyzden odhadom, podla velkosti bábätka. Ja som ale netušila, ze som tehotna, Cize som prisla s tym, ze asi nejaka cysta lebo som mala brutalne bolesti. Dr kukol ultrazvukom a uz tam kukalo mimco.

lilope
21. sep 2024

@nina0412 toto je pozitívny test, žiadny duch.
@autor áno, očividne si tehotná a prvý mesiac si mala MS, presne ako ja. Až po druhej vynechanej som prišla na to, že som tehotná. Digitálny test mi ukazoval 3+ presne ako tebe.

mici88
26. sep 2024

Ahoj. Ako? 🙂

autor
27. sep 2024

@mici88 v podstate nijako. Hcg bolo cez 30 000, ale v maternici okrem obrovskej cysty nie je vidieť nič, poslal ma do nemocnice ci budu vidieť viac a tiež ze cez tu cystu nevidia nič, je veľká ako loptička. Dostávam nejaké injekcie do zadku a mam cakat

mici88
27. sep 2024

Držím moc palce 🙂

ankare
27. sep 2024

Držíme palce!

ankare
27. sep 2024

Myslíš si, že plod je skrytý za cystou? Tá cysta spôsobuje krvácanie? Je šanca, že praskne sama od seba?

autor
27. sep 2024

@ankare to neviem, skôr sa bojím ze je mimo len to nevidieť stále. Tak či tak mi povedal, ze s takýmto nálezom by aj tak babatko nemalo šancu. Plus aj injekcie co mi dávajú, sú nevhodné v tehotenstve, no ten nález je naozaj enormný

ankare
27. sep 2024

To ma mrzí, moja. Ale zázraky sa dejú každý deň, musíme dúfať. 🙂❤️

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre