Sú testy pozitívne?

van_dan
21. júl 2021

Ahojte, snazime sa aktivne pol roka. Zajtra mam dostat mestruaciu a dole ma boli uplne inak ako zvycajne. Urobila som si dnes rano dva Mamatesty a su tam taketo ciarky. Myslite ze sa podarilo? Mate skusenost?

evinka3007
21. júl 2021

Gratulujem 😊

snazilka_bio_mamka
21. júl 2021

podla mna su 🙂

luckalucka13
21. júl 2021

@van_dan ja by som povedala, že sú 🙂 skús ešte o dva dni ❤️ gratulujem! Kiež by aj mne za pár dní takto ukázalo 🙂😁

riderka1
21. júl 2021

vyzerajú byť pozitívne, ale je tu strašne veľa diskusií o tom, ako Mamatesty duchujú, odporúčala by som ti skúsiť inú značku, napríklad Woman Secret a potom o pár dní digitálny Clearblue.. držím silno palce, nech sa to potvrdí 🍀🍀🍀

alina765
21. júl 2021

@van_dan Koľko si DPO?,
Gratulujem💜.

kvetinka1797
21. júl 2021

pozitiiivne 🤗 vela zdravicka 🤞🍀🍀🍀

nafka0483
21. júl 2021

@van_dan
1. Drz sa navodu - testy chytaj za tu stranu kde je napis, nie za tu ktoru ponaras do mocu, ved je to fujky ;)
2. Testy vyzeraju pozitivne, ale este to treba brat s respektom - moze ist o biochemicke tehotenstvo.
3. Pockaj este par dni a ak nedostanes menstruaciu, tak test zopakuj z ranneho mocu. Drzim palce nech je silnejsia a nech vsetko ide ako ma

margitaf
21. júl 2021

Ja vidím dva negatívne testy, a ms máš dostať zajtra, počkaj keď ti bude meškať tak zo 5dni a potom si sprav zas, nechaj to plynúť, nič neurychlis, ako byť paranoidny a robiť si xy testov denne

snazilka_bio_mamka
21. júl 2021

@margitaf 2 negativne testy vidis? :D a pozeras to na nokia 3310 ako čiernobiely obrazok? testy ma pozitivne

alina765
21. júl 2021

@margitaf Je to pozitívne asi potrebuješ ísť na očnej 👈😵.

lkll
21. júl 2021

Mama testy su nespolahlive vela farbiva obsahu precitajte si o nich

snazilka_bio_mamka
21. júl 2021

@lkll ja som ich ani raz nemala pozitivne a tehotna som nebola

alina765
21. júl 2021

@snazilka_bio_mamka Presne aj ja ,Už koľko ráz som si urobila test,a nikdy neboli pozitívne resp.Som ani tehotná nebola.

evulincula
21. júl 2021

ja by som veru povedala, ze ano . no bolo by fajn si skusit kupit aj iny test pre istotu a ak aj tam budes mat dve ciarky, tak sa podla mna mozte velmi tesit

rebekamarcusko
21. júl 2021

@margitaf 1 den pred menzesom je a ma dve ciarky. Kde vidis dva negativne testy? Ja som mala 4 dni pred menzesom pozitivne uz tri roznej znacky. A huraaa som v 33.tyzdni 😉

nafka0483
21. júl 2021

Este donedavna v takych debatach boli mamatesty odporucane ako topky, ktore maju dost farbiva a najvyssiu citlivost cize zbytocne "neduchuju" ako ine znacky. Sledovala som tie diskusie pravidelne, kedze ma to zaujimalo aky test jednoznacne potvrdi :D a zrazu sa objavuju presne opacne informacie ze su zle lebo stale duchuju :D :D :D

margitaf
21. júl 2021

Ved ten jeden je uuuplne nepatrný, ja by som ešte počkala a spravila zas, ani u nás to nebolo na prvý sup, a vtedy ako naschvál mi pomaly každý mesiac meškali, na nervy 😁potom som sa na to vyprdla a spravila si test keď mi meškali skoro týždeň, som si povedala keď budem tak budem, keď nie tak nie v tom momente to aj tak neovplyvním

simona1998
21. júl 2021

@van_dan urob si iný mne mamatesty dochovali 🙂 tak si to potvrd iným alebo neskôr 🥰

snazilka_bio_mamka
21. júl 2021

mne to tu na MK občas príde,ze aj na full pozitívny test niekto dokáze napisat ze negativny, len aby si do niekoho rypol :D autorka, na tvojom mieste by som si zajtra - pozajtra uz spravila digi, pri takejto čiarke ti uz ukaze ci si alebo nie si. Mamatesty duchujú to je pravda, ale to su taky duchovia všeliaký... 2 hodiny po limite, čiarka sivá, ledva viditelna atd. Tá tvoja je vyslovene ružová a silnie ti, Bola tu jedna baba, ktorej vysiel full pozitivny mama test a o dalsi den ho mala full negativny, vtedy sa mohlo stat, ze bol chybny, ale tento tvoj mi pride realny aj intenzita ciarky mi pride adekvátna k tomu ze mas 1 den do MS.

ankare
21. júl 2021

Gratulujem! 🧡

simona139469
21. júl 2021

Podľa mna pozitívne. Takze gratulujem 🥰

summersunny94
21. júl 2021

@van_dan pozitívne gratulujem 😊 ešte skús spraviť Digi test, silno držím palce 😊

van_dan
autor
21. júl 2021

Tak som si urobila aj ClearBlue. Myslim ze na tomto je to zatial najsilnejsie

summersunny94
21. júl 2021

@van_dan to je už jasné 😊❤️🙂

gabusikgabus
22. júl 2021

Ahojte mne vyšiel test pozitívny a keď som si robila včera o 22:00 tak boli negatívne
Myslela som si ze som tehotná keď 7 testov mi ukázalo pozitivytu a včera zrazu nie bola som aj na krv lebo som.nedockava ale výsledok prišiel ze nie som tak neviem príznaky som mala aj testy vyšli
Prosím o radu

gabusikgabus
22. júl 2021

Nechápem

dzejsik
22. júl 2021

@van_dan už len potvrdiť u lekára a gratulky ;)

lenka2332
22. júl 2021

@gabusikgabus ten pozitívny test je ovulačny test , ostatné tehotenské su negatívne.

gabusikgabus
22. júl 2021

Tak to nič neznamená
@lenka2332

van_dan
autor
22. júl 2021

@gabusikgabus mna iba zaujima ako ste na zaklade pozitivnych OVULACNYCH TESTOV dospela k zaveru ze ste tehotna 🤣 a tehotenske vam vyjdu negativne a este idete aj na krv a ste prekvapena ze nie ste tehotna 😁 toto ma pobavilo.... Samozrejme 🙌🏻 prajem nam vsetkym zdrave stastne deticky ❤️

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre