Som tehotná?

macko1991
30. okt 2013

Ahojte....ja by som sa rada poradila. Je možné aby som bola tehotná keď pohlavný styk sem mali 9.10 menštruácia mala prísť 18.10 neprišla 23.10 som začala špiniť a myslela som si že je to uhniezdenie ale 25.10 prišla menštruácia no bola celá zvláštna teda úplne iná ako obvykle a trvala len 3 dni, bola veľmi slabá. Následne som si pre istotu spravila dneska test no bol negatívny a už pár dní mi býva zle no ja si aj tak myslím že tehotná nie som čo si o tom myslíte ?

macamac
30. okt 2013

😒
ja neviem, stále dokola to isté
xy rovnakých tém
a stále pribúdajú

NIKTO ti tu nepovie, či si alebo nie si tehu
nemáme tu sono cez monitor na diaľku

chápem,že ste vystresované a chcete sa možno len vykecať...ale tu pomôže len test alebo dr.

aadulik2110
30. okt 2013

@macko1991 lekár ti odpovie lepšie ako my.... ale test by už bol pozitívny ak niečo...

zahradka76
30. okt 2013

Ked si myslis, ze nie si tehotna, tak preco sa pytas, ci si tehotna? 😀

anatalia77
30. okt 2013

@macamac ...ale tu pomôže len test alebo dr.
a ja pripíšem,že nesexovať,ak vám má z toho takto "prepínať"

macko1991
autor
30. okt 2013

keď ide o to vystresovaná s toho vôbec nie som...nečítala som ostatné kto čo píše....a @anatalia77 vôbec mi neprepína ani nevieš či chceme alebo nechceme bábo vieš tak nesúď

katy2
30. okt 2013

@macko1991 zeny tu narazaju na to, ze je tu KOPEC rovnakych tem, nemusela si zakladat dalsiu... A aj tak ti nikto neda odpoved, to ti musi potvrdit alebo vyvratit lekar na zaklade krvneho testu, pripadne sa to aj sama dozvies, ked si spravis test.... Nikto z nas nema vestecku gulu 🙂

milota164
30. okt 2013

ked si myslis , ze nie si tehotna tak este pockaj a sprav test neskor, ale istotu budes mat len po navsteve lekara

nativanativa
30. okt 2013

@macko1991 ach nech zije konik a jeho nove temy 😀 😀

anatalia77
30. okt 2013

@macko1991 tak som si znovu prečítala tvoj dotaz.
Názor som nezmenila 😝

papulka154
30. okt 2013

Ahojte chcem sa spitat menstruaciu mam pravidelnu vzdy ju mam tak 6-7 dni a teraz ked som mala na posledy tak som velmi slabu a len 4 dni a stale ma picha v pod brusku a som velmi nervozna vsetko ma dokaze vitocit a rozplacem sa kvoli malickostam.. Robila som si aj test 4 dni pred menstruaciou a visla jedna ciarka, tak neviem co si mam mysliet emoticon

petraxy6
30. okt 2013

😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲

nativanativa
30. okt 2013

@macko1991 chcem sa spytat jednu vec , pises ze styk bol 9.10 , bola v ten mesiac menzes ? lebo si skocila hned do oktobra

zita19
30. okt 2013

Ked nechces ist k doktorovi, chod k vestici, ta tu kristalovu gulu ma 😝

nativanativa
30. okt 2013

@papulka154 no , v tejto vesteckej guli vidim same palice z trolejbusu , takze urcite ano

petraxy6
30. okt 2013

toto je asi aktuálnejšie 😀

awalancha3
30. okt 2013

ja budem teraz za tú dobrú.............. 🙂 a poviem ti teda presne to, čo chceš počuť:
1) v prípade, že tehotná chceš byť- ano, môžeš byť kludne tehotná, menštruácia nemusí nevyhnutne znamenať, že k tehotenstvu neprišlo, ani test nemusí vždy ukázať pozitivitu, napokon ti je aj zle, čo je veľmi významné....teš sa a správaj sa, ako keby si bola tehotná, teda žiadne kruté lieky, alkohol a podobne.. až do chvíle, kedy aj sama pred sebou uznáš, že nie si tehotná.
2) v prípade, že nechceš byť tehotná- môžeš byť kľudná, s najväčšou pravdepodobnosťou tehotná nie si, poukazuje na to kombinácia menštruácie, aj ked slabšej a negatívneho tehutestu, mohla si mať aj biochemické tehotenstvo (vygooglit si) a že ti je zle, a menštruácia prišla neskor môže byť toho dôsledkom, no zle ti môže byť aj sugestívne či zo strachu z tehotenstva;
............................kúp si dvojbalenie prúžkového mamatestu a zajtra urob test a za 2 dni dalsí, a ked si stale nebudes napriek negativnemu výsledku istá, tak zbehni na odber krvi.......(toto je fakt najlepšia rada, akú ti kto dá)

anatalia77
30. okt 2013

@papulka154 😀 prepáč,ale tie tvoje príznaky vychádzajú na menopauzu 🙂 ale to asi nechceš 🙂

nativanativa
30. okt 2013

@macko1991
@papulka154 no de ste , jenna aj druha ?? 😕

petraxy6
30. okt 2013

@nativanativa robia testy. nevyrušuj 😀

papulka154
30. okt 2013

@anatalia77 takze to znamena ze som :/

nativanativa
30. okt 2013

@petraxy6 jaj pardooon 🤐 🤐

petraxy6
30. okt 2013

@nativanativa veď čakaj 🙂 😀 😀 😀 😀 😀 už som aj ja v napätí 😲

nativanativa
30. okt 2013

@papulka154 ten emoticon co si na pisala si od niekoho skopirovala alebo napisala ?? mam pocit ze si si cely namet iba skopirovala a hodila sem 😉

billam
30. okt 2013

@macko1991 nie, nie si tehotná...pomohlo?

nativanativa
30. okt 2013

@petraxy6 nedokazem , ved to je take napinave jak guma v gatiach 😀 😀

anatalia77
30. okt 2013

@papulka154 😕 nuž neviem,čo si,ale aj tak dobre

petraxy6
30. okt 2013

@nativanativa ja tu posečkám aj keby čo bolo 😝

nativanativa
30. okt 2013

@petraxy6 ze by novy thriller - teda namet na halloween ?? co ty na to ??

zuzkat1
30. okt 2013

@macko1991 co sa tu rozculujes? Kazdy den 10rovnakych novych tem s podobne stupidnymi otazkami... A ak tu pises ze ani nevieme ci chces ci nechces dieta...tak k tomu len tolko...ak nechces pouzivaj gumu...ak chces tak cakaj a test zopakuj

zuzkat1
30. okt 2013

@nativanativa aj 9.10. je oktober

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre