Som 39 dní od styku a mám negatívny test. Môžem byť tehotná?

luciakuliskova
5. aug 2024

Ahojte som 39 dní od styku a mám negatívny test (dnes robený)mala som aj menštruáciu presne na čas.No trápi ma časté močenie a vodnatý výtok a občas je ako cez ovuláciu (vaječné bielko) tento výtok sa mi objavil asi týžden po styku aj s častým močením.Čo to môže byť?

viestta
5. aug 2024

Zapal mocovych ciest?

luciakuliskova
autor
5. aug 2024

@viestta Myslíte že to môže spôsobovať aj ten výtok?

viestta
5. aug 2024

@luciakuliskova vytok moze mat inu pricinu

luciakuliskova
autor
5. aug 2024

@viestta Ale tehotensky test by uz bol pozitivny nie?

viestta
5. aug 2024
luciakuliskova
autor
5. aug 2024

@viestta takže tehotenstvo mozem vylucit

veronikaszabova
5. aug 2024

@luciakuliskova na milion % to nie je tehotenstvo

hipuska
5. aug 2024

Veď ak bola ms a test negatívny...tak tehotenstvo to určite nebude

di1234
5. aug 2024

@luciakuliskova prosím neurazte sa za názor, ale túto tému Vy riešite pravidelne aj v iných skupinách zameraných na snahu o tehotenstvo a dnes tu založíte 2x takú istú tému, zmeníte informácie a čo čakáte? Pomohlo by Vám keby Vám tu niekto napísal: “Jasné, mali ste menštruáciu, 3 negatívne testy, styk pred viac ako mesiacom, ale máte výtok, takže je šanca, že ste tehotná.”? Pokiaľ viem máte 2 deti, musí Vám byť úplne jasné, že pri ms a niekoľkých negatívnych testoch proste tehotná nie ste. Ja chápem, že túžba po dieťati je veľmi silná, ale takýmto spôsobom úplne zošaliete. Nie je to normálne.

bejbs123
7. aug 2024

@di1234 pochybujem,ze ked sa upina na sex pred 40dnami chce otehotniet

luciakuliskova
autor
8. aug 2024

@bejbs123 je to tak(:psychika je iná veda.Ja viem že tu píšem veľa ohľadom mojej situácie no snažím sa nazbierať čo najviac informácii od iných žien.Som v neustálom strese lebo všade vidím ako niektorým ženám vyšiel pozitívny test po 3 mesiacoch od oplodnenia.Každý napíše niečo iné a je to na zbláznenie.

luciakuliskova
autor
8. aug 2024

@bejbs123 A ešte ked niekto čo si v živote niečím takým neprešiel a napíše “tak ste mali použiť ochranu”.Ano uvedomujem si to no dakedy človek robí chyby a v ten moment si to neuvedomí.Už len dúfam že všetko je spôsobené stresom a namýšlam si to.

veronikaszabova
8. aug 2024

@luciakuliskova ano, namyslas si

luciakuliskova
autor
8. aug 2024

@veronikaszabova Aj keď podľa mna výtok sa namyslieť nedá.Mám ho doslova ako ženy písali že maju od začiatku tehotenstva.Vodnatý,lepkavý,naťahovací ako cez ovuláciu.No možno sa len somnou hrajú hormóny.

luciakuliskova
autor
8. aug 2024

@veronikaszabova aj ked logický rozum mi hovorí že test po 40 dňoch s príznakmi už by bol pozitívny.

veronikaszabova
8. aug 2024

@luciakuliskova jasne, ze by bol pozitivny. Takze TEHOTNA NA 100000000000% NIE SI

luciakuliskova
autor
8. aug 2024

@veronikaszabova dakujem budem vam verit❤️

bejbs123
8. aug 2024

@luciakuliskova chcela by som ta podporit,urcite nie si tehotna,ak potrebujes nejaky dokaz cierne na bielom chod na odber hcg ako samoplatca,vysledok po 5je negativny,tak si budes aspon na 1000000%ista a mozes sa upokojit

luciakuliskova
autor
8. aug 2024

@bejbs123 dneska robeny tak hadam že ma pravdu(:

luciakuliskova
autor
8. aug 2024

@luciakuliskova A inak dúfam že tam nevidíte druhu čiarku lebo ja nie(;

luciakuliskova
autor
8. aug 2024

@luciakuliskova je to neg???

veronikaszabova
8. aug 2024

@luciakuliskova prepac... Ale ty si ok?? Ved aj slepy by videl, ze tam je len jedna ciarka.

luciakuliskova
autor
8. aug 2024

@veronikaszabova uprimne povedane za tento mesiac uplne ok niesom a plne si to uvedomujem(;

veronikaszabova
8. aug 2024

@luciakuliskova tak nestresuj, tehotna nie si.

bejbs123
9. aug 2024

@luciakuliskova je to naozaj v poriadku,test je uplne negativny a z toho styku uz pozitivny nebude na milion percent,tak sa uvolni a vypusti to z hlavy,co sa tyka vytoku,tie su rozne,moze byt aj prechladnutie,v tomto obdobi stacia napriklad mokre plavky na tele a chytis nejaky zapal (uvadzam ako priklad), ja ked sa mi nieco nezda kupim si rosalgin vyplach,ak mam pocit,ze mam nejaku mykozu,dam si jenamazol

luciakuliskova
autor
9. aug 2024

@bejbs123 Chcem Vám len poďakovať za vašu podporu.Znamená to pre mňa veľa keď niekto pomôže aj takýmto spôsobom bez zbytočných poznámok.Dúfam že všetko dopadne tak ako si želám.Ešte raz ďakujem si dobrá osôbka.❤️(:

30katrusa40
9. aug 2024

@luciakuliskova môžeš mať aj zápal. Prípadne nebola si na kúpalisku či vo wellness ? Ja keď sa v lete kúpeľ v bazéne tak z chlorovej vody mávam taký výtok ako ty.

luciakuliskova
autor
9. aug 2024

@30katrusa40 Bolaaa velmi velmi vela krat hadam mam to co ty🙏🏻🙏🏻🙏🏻

luciakuliskova
autor
10. aug 2024

@veronikaszabova už mi mešká aj ms));

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre