Prečo stále niekto pridáva tehotenské testy?

27. jan 2024

Ani ja som tomu nemohla uverit 1x, ale ani by ma nenapadlo fotit to na net a pytat sa ostatnych ci to tam vidia, kristusat. Uz mi to lezie na nervy.

dzescebuly
27. jan 2024

Prečo sem denne pribúdajú anonymné témy s rôznymi blbymi otázkami??🤔

dskjhfdlkdjhl
27. jan 2024

Aby zase niekto iny mohol na tuto temu zakladat anonymne diskusie😉

bessie12
27. jan 2024

tak roluj dalej, ked mas s tym problem alebo sa ti to nepaci. Tiez sa mi nepacia niektore prispevky / temy, ale nemam potrebu o tom zakladat zbytocnu anonymnu diskusiu ...

guliver19
27. jan 2024

Pretoze zeny ktore tak ucinili stratili sudnost , zdravy rozum, zmysel pre intimitu. Tak im treba😀

timea301196
27. jan 2024

Lebo očividne nevedia ísť za dr :D

maranta_leuconeura
27. jan 2024

Pretoze su tie vacsinou testy negativne a nechcu tomu verit 🤷

hederamonstera
27. jan 2024

Vies o tom ze nemusis citat kazdu diskusiu ktora sa sem prida? Co nemozes teraz otehotniet ci preco ta to irituje? To si zodpovedz ty

daniela2202
27. jan 2024

Aj mne.... čmirí sa mi z toho... asi pôjdem očnému 😂😂😂

autor
27. jan 2024

@dzescebuly moja blba anonymna otazka, je rovnako blba ako neanonymny ocurany test..

stanulienkat
27. jan 2024

Lebo nie sú mentálne spôsobile vyhodnotiť, či je tam jedna čiarka, alebo dve čiarky. Potrebujú to ocikať a ukázať celému svetu a dať desať otázok, či sú tehotné, alebo nie sú. Ako keby nemali kúsok zdravého rozumu a nevedeli si to vyhodnotiť samé.
Tie isté matky potom budú písať kedy im príde rodičák, alebo iné sociálne dávky.

autor
27. jan 2024

@bessie12 ty potrebu nemas, ja ano. Lebo sa to tu opakuje x-krat kazdy den. Keby mi to neslo vykolat oci, tak sa nerozculim.

autor
27. jan 2024

@guliver19 suhlasim 🙂

daniela2202
27. jan 2024

@stanulienkat 😁👍👍👍

henka123123
27. jan 2024

Pretoze su to zeny ktore pravdepodobne tuzia velmi po dietati a uz su tak zufale ze uz kazdy naznak ciarky beru ako tehotenstvo 🙂

kakakina
27. jan 2024

Preto lebo je to stránka mamičiek a budúcich mamičiek, a tehotenstvo sme skoro všetky zistili z ,,očúraneho testu “😉.A niektoré sa chcu aj verejne pochváliť .Ta zi a nechaj žiť

bessie12
27. jan 2024

som tu denne a nevadi mi to. Je mi to jedno. Na jednej strane ich aj chapem, ked tuzia mat deti. Zi a nechaj zit.

autor
27. jan 2024

@hederamonstera ja nemam s otehotnenim problem. Neboj sa. Preco ma to irituje? Hmm, dobra otazka. No asi preto,ze je to tak zbytocna otazka ako keby som tu odfotila cierne tricko a pytala sa ostatnych ci je naozaj cierne? Ved ked to je jasne ako facka, tak sa nebudem pytat kraviny a ked si chcem overit taku vec,ako je tehotenstvo, idem za gynekologom.

autor
27. jan 2024

@stanulienkat davam ti jeden velky like.👍👍Vdaka za triezvy pohlad na vec.

autor
27. jan 2024

@henka123123 to ja chapem, ale aj keby tam bol naznak a ony to odfotia a pytaju sa ci su tehotne, tak to vie s urcitostou povedat len doktor. Nie zeny na fore.

autor
27. jan 2024

@kakakina
@bessie12 Aj chapem,ze sa chcu pochvalit, ale tak to by sa skor mali medzi svojimi. Cudzim ludom je to najskor jedno. Ved ja im nezasahujem do ich zitia a bytia, nech sa kludne tesia, len nech si to overia u doktora. Keby napisali prispevok,ze " som stastna,ze som tehotna v 10.tyzdni "by ma uprimne potesil,ale tieto ocuranr testy ma proste seru.

lavender94
27. jan 2024

Pretože kvôli zúfalstvu z niekoľkých nezdanených pokusov strácajú zdravý rozum, schopnosť racionálne uvažovať a tak dúfajú, ze im tu niektonapíše ze su tehotné aby sa mali na čo upnúť aj napriek tomu, ze to je jeden človek a ďalších 20 píše opak. Mne je tých žien ľúto, musia byt veľmi nešťastné, keď sa týmto klamom potrebujú utešovať, ale v konečnom dôsledku je to len ďalšie sklamanie, ktoré sa podvedome snažia oddialiť. Jasne su aj výnimky kedy je ten test naozaj pozitívny, ale testy premočené, 10 testov urobených z rovnakého mocu, fotky testov vytiahnutých z koša. Ale toto je aspoň ze niekto hľadá nádej. Viacej mi prídu hlúpe opisy styku, co sa dialo pred a po s otázkou, či môže byt dotyčná tehotná. To je už tupota, donebavolajuca

bessie12
27. jan 2024

rozumiem, ale skus to ignorovat. Pomysli si svoje a roluj dalej. Tiez som to tak zacala robit pri urcitych temach a hned je zivot lepsi a krajsi. Zbytocne sa budes kvoli tomu rozculovat, aj tak to nezmenis.

mabenn
27. jan 2024

pretoze toto je priestor pre mamy a buduce mamy a ocikane testy ani ine intimne otazky im nevadia

ivik4
27. jan 2024

Si na stranke o tehotenstve a detoch.
Chyba je v Tebe ze sem chodis ked Ti to vadi, nie v tych zenach kedze prave preto su tu 😀

dadka1997
27. jan 2024

Preco niekto píše anonymne? Veď to napis verejne, či sa hanbiš?

hederamonstera
27. jan 2024

No zasa sa tu stretli zeny ktore si potrebuju honit ego na druhych. Neviem ktore su teda tie nestastnejsie ;)

lucka_ke
27. jan 2024

@lavender94 súhlasím, kto sa ako trafil/netrafil a v akej polohe koľkokrát, toto prekáža aj mne, zlaté testy 🙂

deti95060810
27. jan 2024

prečo ťa to rozčuľuje... ja si zas myslím že sú asi zadarmo, keď to toľko žienok kupuje... nemám ani potuchy čo to stojí, nikdy som to nekupila, ale asi je to dobrý biznis.

hederamonstera
27. jan 2024

No neodpovedala si preco ta to irituje…sa zamysli

cimage
27. jan 2024

Mna to osobne neirituje, max ked niekto rozobera testy a osvecuje ich roznymi farbami a tak. To uz je psycho. Niekto by potreboval skolenie na robenie a odcitanie testu, je to velmi narocne. Mozno narocnejsie ako starostlivost o nasledne dieta. Je tu vela tem nad ktorymi by sa mali ludia zamysliet, ale zrolujem, neriesim.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre