Potvrdenie tehotenstva

tehu_miri
20. júl 2014

Žienky,keď pôjdem zajtra ku gynek.môže mi už tehu potvrdiť? Sono alebo z krvi? Na test je asi moc skoro.Ale počula som,že gynek.by už mohol.
Ovul.som mala asi pred 4-5 dňami, a MS mám mať cca.27.7 (nemám to presné)
Ďakujem

mirkava
20. júl 2014

@tehu_miri mne potvrdil zo sona, ale to bolo asi tak týždeň po tom ako mi vynechala ms...

tehu_miri
autor
20. júl 2014

tak pondelok tam pôjdem asi zbytočne..:/

mirkava
20. júl 2014

@tehu_miri noooo možno to už bude vidieť, ale ano asi je to skoro.... skúsila by som ten test... alebo ešte týždeň počkaj.... planované babo? joooj prajem ti to je to krásne 🙂

tehu_miri
autor
20. júl 2014

@mirkava Ďakujem 🙂)) počula som že keď je neplánované,podarí sa neskôr ako keď neplánované 😀
Hm,z testu to vidno skôr ako z krvi,u gynek.?

donna11
20. júl 2014

@tehu_miri uz len uhniezdenie oplodneneho vajíčka trvá 7-10dni,nechápem,ci ti niečo ujde,ked to uz chceš mat potvrdené.lekár volá pacientky najskôr okolo 8tt na prvú kontrolu,čiže este min mesiac mas čas na kontrolu,teda ak budeš mat pozitivny test.

bajana
20. júl 2014

Ja nechapem, kam sa ponahlas...na potvrdenie tehotenstva ti staci ísť v 8tt, veď teraz ani nemas dôvod myslieť si, že si tehotna, ak máš do možnej vynechanej MS ešte týždeň! Každý normálny dr. ta akurát tak vysmeje...takto to ozaj nefunguje...

mirkava
20. júl 2014

@tehu_miri ja som mala na teste velmi velmi slabučku čiaročku a na sone už pekne videl maliký hrášok, krv mi na 1x ani nebral lebo mi tehu potvrdil zo sona..

1katkas
20. júl 2014

este pockaj🙂 ja som bola v 7-8tt a hned tam bolo aj srdiecko....
aby si nemusela stresovat, ked v 4-5tt este na sone nemusi byt nic vidiet este

katusap
20. júl 2014

v profile mas napisane, ze si v 11 tt, takze tvojej otazke akosi nerozumiem

aliza
20. júl 2014

@mirkava 4-5 dni po oplodneni uz videl na sone hrasok? 😕.
@tehu_miri a teba prosim, prestan spamovat MK svojimi chorymi tehotenskymi vymyslami, neotravuj nam tu zivot a konecne si nieco o tehotenstve nastuduj. Nezakladaj tu tieto trapne a hlupe temy....ze uz ti vidiet brusko! 😕. HAloooo, si ok? Ziaden lekar ti ultrazvuk neurobi, nema tam co vidiet, kedze k uhniezdeniu zrejme este ani nedoslo...

mirkava
20. júl 2014

@aliza po oplodnení asi nie, ale po vynechaní ms, ale ak nechces cakat tak chod a budes spokojna 🙂 viem ake to je tazké čakať...

ukulela
20. júl 2014

prepac, budem sprosta - na vsetkych 876 fotkach testu mas len 1 ciarku,menzes ti este ani nemeska, sexovala si voobec aspon pocas ovulacie? nesmies sa na moznost otehotniet ak upinat. potom nebudes chodin ku gyndosovi, ale ku psychiatrovi.

vejula
20. júl 2014

@tehu_miri nie, ak je skoro na test, tak je skoro aj na HCG z krvi aj na sono. Takže počkaj, kým ti výjde pozitivny test až potom rieš gynekologA 😉

aliza
20. júl 2014

@mirkava ale zakladatelka temy je 4-5 dni po ovulacii a do menstruacie ma este tyzden!

mirkava
20. júl 2014

@aliza ok nejako som sa zamotala, ale to preto ze chcem komunikovat so "zakladatelkou temy"

katarinamarkova
20. júl 2014

@tehu_miri prepac, ja ti velmi prajem aby si bola tehotna, je to krasne byt mamou, len sa prosim na to tak moc nesustred. tym ze v xxx temach budes klast xxx predcasnych otazok si svoje tehotenstvo nepotvrdis! zajtra je pondelok - doktor asi ordinuje! aj tak ta asi pravdepodobne pred 6 az 8 t. posle domov, ze je moc skoro zastavte sa o dva tri tyzdne, ked budete mat po termine menzesu.
neupriamuj sa na to tak, sibne ti z toho.
este raz: prajem ti byt mamou, len tolko nestresuj, ak si naozaj tehotna je to velmi zle pre babo.

mirka1011
21. júl 2014

@tehu_miri pred 4-5 dnami si mala ovulaciu a uz si v 11tt??? to si ako stihla???? 😀 😀 😀

tehu_miri
autor
21. júl 2014

nie som v 11tt.

mirka1011
21. júl 2014

@tehu_miri tak preco to mas napisane vo fotoblogu???

lubka1983
21. júl 2014

Ovu si mala pred 4-5dnami a uz chces potvrdit tehu???a nechces ty prosim ta o dva tyzdne rodit?????

janaochi
21. júl 2014

@lubka1983 Jáj, ľubi, tak som sa zasmiala, dobre si jej dala. 😉 😀 Lebo tu zakladá milión tém, ešte aj na českom koníku a jedna je lepšia ako druhá 😀

melanka21
21. júl 2014

@janaochi No ja odpadneeeeeeeeeeeeeeem :D

aliza
21. júl 2014

@lubka1983 ale co, vcera tu mala fotku, ze uz jej rastie brusko! 😀.

lubka1983
21. júl 2014

@aliza pripad akta x negat testy a brucho.....

aliza
21. júl 2014

@lubka1983 no jedine 😀 . Inak, je nova, podobna tema, kde zena den po styku vracia a mysli si, ze je to tehotenstvom ....ja fakt nerozumiem, ci sa cez prazdniny niekto tak velmi nudi, ze zaklada taketo stupidne temy alebo naozaj su zeny, ktore o tehotenstve absolutne nic nevedia. Ta nova dokonca uvadza, ze uz ma deti-dvojicky, tak fakt nerozumiem, ako sa moze taku hlupost pytat 😖

anna284
3. jan 2017

ahojte baby včera som bola pri gynekológovi zobral mi krv a poobede už boli výsledky , potvrdil tehotenstvo , no na ultrazvuk je to ešte malinké, takže zase o týždeň mám ísť na krv,
Neviete prečo?

nivea777
3. jan 2017

@anna284 este si málo tehotná preto nie je nic vidieť

anna284
3. jan 2017

@nivea777 takže v ktorom som asi týždni ? Približne neviete?

nivea777
3. jan 2017

@anna284 od 1000hcg..u kazdej to je inak

sibalka21
3. jan 2017

@anna284 A tebe lekar nepovedal v ktorom si tyzdni? Na nete su tehotenske kalkulacky, mozes si to vypocitat...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre