Podarilo sa to?

tinka_31
9. aug 2021

Ahojte dievčatá čo myslíte kanálik? Alebo sa to podarilo? Ms mešká 3 dni ovulku odlsedovanu nemám

sasha10
9. aug 2021

Vidím tam čiarku, skús ešte o 2 dni či zosilnie 🙂

kulumulu123
9. aug 2021

@tinka_31 aj my sme mali na 3den meškania takýto "kanálik" a už ma 1.5r 😁 gratulujem 👍💜

tinka_31
autor
9. aug 2021

@kulumulu123 ďakujem krásne ❤️no bodaj by ste mali pravdu prw istotu pôjdem ešte dnes kúpiť ten test co ráta týždne aby som to potvrdila

miskamicha
9. aug 2021

@tinka_31 potichu gratulujem😊

bambuliii
9. aug 2021

@tinka_31 tiež som mala takto pri prvej a už má 2 roky, gratulujem 😉

tinka_31
autor
9. aug 2021

Dievčatá nechápem prvy test celkom krásne ukázal tu sok chcela mať istotu a skôr neskutočne sklamanie 🥺 čo myslíte?

mondolina
9. aug 2021

@tinka_31
hlavne sa ukľudni, digitálne majú nižšiu citlivosť, načo 2 testy za deň?
sprav si ďalší o dva dni...

miskamicha
9. aug 2021

@tinka_31 hm... aky dlhy mas cyklus? Ja mam naprmcykly pravidelne - 28dni ovu 13.-14.dennodsledovane folikulometriou, v den menstruacie hcg 497. Skus zajtra spravit test rovnakej zbacky ako na foto resp.mamatest. digi maju citlivosť 25 nie 10. A este ked si robila teraz a mala zriedeny moc nemuselo ukazat. Za mna digi testy su vyhodene peniaze. Kazdy test mi ukazal spravne ci som bola tehu alebo nie. Silno drsim palce 🙂 hlavne sa nestresuj!

tinka_31
autor
9. aug 2021

Mne to kamarátka radika aby som si spravila že jej to vzdy dobre ukázalo tieto digitálne.. Keby som vedela ako to dopadne ani ho nerobim. Dobre počkám a hadam sa podarí.. Ďakujem vám krásne

tinka_31
autor
9. aug 2021

@miskamicha 33 dňový ale nikdy sa nestalo ze mešká 3 dni

sasha10
9. aug 2021

Žienky píšu že je naspolahlivejší ale zase ak ti ukázalo dušíka tak tento ti nemusí ukázať nič kedže má nižšiu citlivosť. Tento by som si spravila ako také "posledné" testové potvrdenie ak by mi vyšla pekná čiarka, nestrácaj nádej.

miskamicha
9. aug 2021

@tinka_31 nohla byt aj ovu posunuta. Hlavne klud, test robit z ranneho moču, verim,ze to vyšlo a vsetko je okej 😊

tinka_31
autor
9. aug 2021

A myslíte že keby to bolo falošný test tak by ta druha čiarka zmyzla alebo ostala by?

tinka_31
autor
9. aug 2021

Ten čo bol slabí už ani poriadne nevidno ale ten druhy vidno krásne či?

veronice
9. aug 2021

@tinka_31 viem ze tuzba po babatku a nedockavost je velke pokusenie po testovani, ALE
1. Najlepsi vysledok dosiahnes s testom s 10tkovou citlivostou urobenym z ranneho mocu
2. Digitalne clearblue maju citlivost nizsiu (az od 25 tych tehu jednotiek, nespomeniem si teraz na nazov tej hodnoty) takze robit si digitalny z poobedneho mocu - samozrejme ze ukazal minus
3. Testuj vzdy len jednou znackou testu, nakolko rozne testy maju rozne vela/malo farbiva takze kazdy moze ukazat nieco ine a zbytocne sa stresujes
4. HCG zdvojnasobuje svoju hodnotu kazde 2-3 dni takze naozaj nema zmysel testovat viackrat denne

Ten jeden test vyzera pozitivne 🙂 kup si este jeden a testni sa o 2-3 dni z ranneho mocu a uvidis ci ciarka silnie 🙂 drzim velmi palce 🍀💪❤️😊 ja viem ja viem je to tazke ale chce to trpezlivost, drz sa 😊❤️🍀💪💪

miskamicha
9. aug 2021

@tinka_31 ja som testovala na 10 dpo a cwlkom pekna ciarka ale potom skoro vymizla 🙂 cize testuj zajtra,pozajtra. Silno silno drzim palce 😊

tinka_31
autor
9. aug 2021

Ďakujem krásne baby ❤️

erickatt
9. aug 2021

@tinka_31 ale digi je 20 tkovy.... este tomu daj sancu

esmee3
9. aug 2021

@tinka_31 jaaa ťa nechcem demotivovať, mala som presne takychto duchov na 3 druhoch testoch a ms dnes prišla 🥲 a tiež 3 dni meškala a digi dal že negatívny. Jaaa sa asi budem testovať najskôr na 4.-5.deň meškania asi až

miskamicha
9. aug 2021

@esmee3 mala som tak isto,opakovane 😰

tinka_31
autor
10. aug 2021

Ma stále neprišla prosím vás mohli by ste mi poradiť nejaký fakt dobrý test s ktorým ste boli spokojné? Ďakujem

sasha10
10. aug 2021

@tinka_31 inak nič v zlom, ale vela sa stretavam v okolí že kamošky majú rozhadzany cyklus po očkovaní, že im velmi dlho mešká alebo majú aj 3x za mesiac... Tak len že či náhodou si nebola

esmee3
10. aug 2021

@tinka_31 skús ten digitálny, čo ukazuje aj týždne. Stojí cca 10€ ale povie ti 😊

kulumulu123
10. aug 2021

@tinka_31 najobycsjnejsi test z dmky... Ak si z BA daj si zmerať hcg aj súkromné robí to lab alpha medical stojí to okolo 5-10eur výsledok na druhý deň. Sídlia v poliklinike vedľa tržnice na trnavskom mýte. Netreba sa dopredu objednavat

tinka_31
autor
10. aug 2021

@sasha10 inak to ma ani nenapadlo... Bola na na druhej dávke 4.8 ale potom čo ten pekne celkom Pozitívny test.

sasha10
10. aug 2021

@tinka_31 tak môže to byť 1 z dôvodov mám okolo seba veľa žien s týmto problémom ale to je celkovo z hociktoreho očkovania že môže cyklus rozhadzat... A ten test... Neviem niekedy sa to stáva pri biochem. tehu že test vyjde pozitívny ale hcg klesá a následný test sa už neukáže keďže sa to nevyvyjalo... Pre telo mohlo byt sokujuce aj to očkovanie ved v bunkach "prebieha vírus" aj ked navonok nie sú príznaky... Najlepšie ísť na krv ja som bola ako samoplatca v labaku a mas "pokoj"

veronice
10. aug 2021

@tinka_31 za mna jednoznacne najspolahlivejsi test je woman secret. Neduchuje. Bud si tehu a nieco ukaze alebo tehu nie si a je biy ako sneh. Co citam diskusie tak je trosku tazsie ho zohnat ale tento ma fakt nikdy nesklamal 👍👍

tinka_31
autor
11. aug 2021

Síce sklamanie ale som rada že nemám žiadne zdravotné problémy. Ms akurát prišla.

tinka_31
autor
11. aug 2021

Aj tak vám ďakujem všetkým ❤️

miskamicha
11. aug 2021

@tinka_31 je mi to luto, nabuduce to vyjde urcite.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre