Po koľkých dňoch meškania ste si robili test a mali spoľahlivý výsledok?

kristinki13
1. okt 2022

Ahojte , chcela by som sa opýtať. Sex s mužom sme mali 11 dni po ovulacii ( 27 deň cyklu ) . Cyklus mam 29 dňový čiže 3 dni pred kramami to bol nechránený sex . Zatiaľ mi to meska 2 dni. Neboli ma nič, žiadne zmeny nevnímam. Po koľkých dňoch meškania ste si robili test a mali spoľahlivý výsledok? Človek číta už kadečo 🙈 a už mu z toho šibe.

kitycat
1. okt 2022

@kristinki13 ak si mala sex mimo ovulaciu tak nemozes byt tehotna... Alebo mi nieco unika?

kristinki13
autor
1. okt 2022

@kitycat presne to si myslím aj ja. Že keď nechraneny sex nebol počas ovulacie tak tehotenstvo to nebude ale človek nikdy nevie, možno to bude tým stresom z toho alebo fakt neviem 🙈.

janetinka27
1. okt 2022

@kristinki13 testuj 14 dni od styku

blaazi
1. okt 2022

@kristinki13 ako vieš, že si mala ovulku v tom čase?

kristinki13
autor
1. okt 2022

@blaazi používam aplikaciu menštruačný kalendár a tam to pekne ukazuje.

pukina
1. okt 2022

@kristinki13 aplikacia ale nie je tvoje telo, ovulaciu si mohla mat posunutu, tak si radsej sprav ten test a uvidis, darmo tu budeme hadat

lienka175
1. okt 2022

@kristinki13 ale aplikácia Ti to vyráta iba tak, ako by to u Teba podľa dĺžky malo byť... či to tak skutočne bolo a mala si vtedy ovuláciu, vie len Tvoje telo 🙂

nevenka
1. okt 2022

@kristinki13 pekne ukazuje - akoze pekne farebne, ci ako? Proste ta appka bez toho, ze by si tam zadavala napriklad bazalnu teplotu, zaznamenavala si hlien, nema ako vyhodnotit, ci konkretne mozes mat takto posunutu ovulaciu alebo nie. Nie je s Tvojim telom prepojena proste.
Osobne Ti mozem povedat, ze aj pri mierne nepravidelnom cykle som na zaklade pozorovania a merania teploty vedela, kedy cca je ta ovulacia. Ale niekedy sa proste stalo, ze prisla skor alebo neskor. Najskor som mala 14-ty den cyklu, najneskor 24.den, priemer od 17-22 DC. Kazdy mesiac trosku inak. Takze take appky "na okrasu" su o nicom. Ak mas ale cyklus pravidelny, nemalo co ovu posunut, je vysoko nepravdepodobne, ze by si 3 dni pred MS otehotnela. Su take pripady, mne osobne sa taketo nikdy nestalo a to sme po potvrdenej ovulacii po cca 3-4 dnoch po nej, az do nasledujucej MS mali nechraneny sex. Ale vynimky su. Uz len pockat, co z toho bude. Nemas co ine spravit.

nevenka
1. okt 2022

@pukina na test je este skoro.
Test bude relevantny tak 10-15 dni po nechranenom sexe. Dovtedy, kym nepride MS, mozes mat test negativny a byt tehotna.

kristinki13
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kristinki13
autor
1. okt 2022

@nevenka toho sa práve obavam . A chcem počkať tých 10 dni aspoň nech ozaj je výsledok relevantný.

janetinka27
1. okt 2022

@kristinki13 na appku sa vykasli, je z nej viac skody ako uzitku. vyznam ma iba vtedy, ak ju dosledne a maximalne zaplnas udajmi o teplote, hliene, krvacani. a aj vtedy je to len odhad.

milavila111
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
milavila111
1. okt 2022

@janetinka27 možete mi poradiť? Kde na teste je ta testovacia palička ?? Ďakujem

janetinka27
1. okt 2022

@milavila111 ahoj aka palicka?
na teste je kontrolna ciarka a v pripade pozitivity sa objavi aj testovacia ciarka

milavila111
1. okt 2022

@janetinka27 posielam foto ☺️ ďakujem za odpoveď

elalala
1. okt 2022

Blahoželám 😊

milavila111
1. okt 2022

@elalala ďakujem.. tak aka čiarka je tá testovacia poraďte prosím

ankare
1. okt 2022

@milavila111 jasne pozitívny test, gratulujem!

kristinki13
autor
1. okt 2022

@milavila111 gratulujem 🙂

lienka175
1. okt 2022

@milavila111 tá bledšia je kontrolná, tmavšia testovacia, kontrolná býva vždy viac vzadu

milavila111
1. okt 2022

@kristinki13 Ďakujem pekné ale mám strach pred 4 mesiacmi som bola na kirete mala som anembryonálne tehotenstvo

zuzsat
2. okt 2022

@milavila111 testovaciu ciarku mas ovela silnejsiu ako kontrolnu co znamena ze je to fantasticke...
Anembryomola sa nezvykne opakovat... Ale su aj take pripady... Ale toto vyzera dobre....
Ja som mala v januari vyvolany potrat v 8+4 kvoli anembryomole a tiez sa nam zadarilo po 4 cykloch.... Som v 6.mesiaci a cakame dievcatko... Hlavu hore... Neviem ako u teba ale ked som mala anembryomolu tak nejako vnutri som citila ze to nie je ok tehotenstvo a teraz pravy opak. Citim ze je vsetko.v.poriadku... bola s aj na amniocenteze a ta tiez potvrdila ze je vsetko ok.
Drzim palce... Ja som takyto test ani nemala.🫶🫶🫶

ajko2011
2. okt 2022

Testovala som, keď mi meškali 3 dni. Výsledok jasný. 😌

milavila111
2. okt 2022

@zuzsat Ďakujeme krásne za taku milu odpoveď potešila si ma a povzbudila naozaj veľmi ďakujem

lenkadenisa
2. okt 2022

@kristinki13 ja som tiež nesexovala cez ovuláciu a som tehotná, mala som ju posunutú skoro o týždeň 😂 tiež aplikácia... no 🤷🏼‍♀️

kristinki13
autor
2. okt 2022

@ajko2011 ja mam dnes tri dni kedy mi meskaju a výsledok takýto

ajko2011
2. okt 2022

@kristinki13 nevidím nič na teste 🙄

zuzsat
2. okt 2022

@kristinki13 nebudes tehotna. Len mozno stres.mne ukazal test asi 7dni pred ms.

merien259
2. okt 2022

Ahojte, je tam niečo? Či len očný klam ?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre