Pepino test

lenockago
22. júl 2024

Prosim vas je toto normalne ; vcera som si urobila test pepino bol tam duch v limite , dnesny ranny spraveny jasna viditeľná druha ciarka taktiez pepino test. Tak zobrala som si dalsi od dr.max a jasne negativny . Krčok maternice mam nizko , bolesti bruska mavam .prikladam foto

esmeronka
22. júl 2024

@lenockago pepino duchuju.... koľko mešká ms? Pri meškaní je najlepšie spraviť clearblue digitálny ten ukáže skoro vždy presne

lenockago
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lenockago
autor
22. júl 2024

@esmeronka len mi nejde do hlavy preco prepina test zosilnieva 🙈🙈

lenockago
autor
22. júl 2024

@esmeronka 1 den pred ms

isadoraisa
22. júl 2024

Môj pepino test, tehotenstvo to nebolo. Ostatné testy negatívne

lenockago
autor
22. júl 2024

@isadoraisa testovala si sa pred MS?

lenockago
autor
22. júl 2024

@isadoraisa akoze toto je riadne fopa . Budem pisat priamo do PEPINO , toto je zavádzanie zien hlavne pre tie ktore túžia po babatku a zbytocne sa tešia 😏

isadoraisa
22. júl 2024

@lenockago tyzden pred ms mi takto vysiel, aj silnel a nic z toho, ine znacky uplne negativne

lenockago
autor
22. júl 2024

@isadoraisa zato som hned zobrala druhy , no žiaľ ten je uplne negativny . Takze opat tento cyklus nic z toho zbytocne som sa tesila 😢

evcagabi
22. júl 2024

Mne pepino normalne ukazovali ciarku po meskani par dni

lenockago
autor
22. júl 2024

@evcagabi a skusala si aj insi test?

andulka1988
22. júl 2024

@lenockago počkaj pár dní a otestuj znova.

evcagabi
22. júl 2024

Skusala som vtedy viac druhov a na kazdom bola extra ciarka viditelna, ze som sa urcite zmylit nemohla 😅

lenockago
autor
22. júl 2024

@andulka1988 ked nedostanem mrchu , lebo uz mam bolesti brucha 😏

lucia13022023
22. júl 2024

Keď sa viac mesiacov snažíte o dieťa, kúpte si iný test. Aj dr max ma lacný. Véd o tých pepino sa vie, že ukazujú často dve čiarky aj keď žena tehotná nie je.

lenockago
autor
22. júl 2024

@lucia13022023 pouzivam aj dr max

esmeronka
22. júl 2024

@lenockago koľko sa snažíte? Boli ste si na malých vyšetreniach?

lenockago
autor
22. júl 2024

@esmeronka 3 mesiace , viem ze to nieje vela ale clovek ma nádej a dúfa kazdy mesiac ze to klapne 🙂

esmeronka
22. júl 2024

@lenockago skús nasadiť B9 mne pomohol Inofolic aj a viem že sa to ľahko povie ale nemyslieť na to a užívať si len

lenockago
autor
22. júl 2024

@esmeronka tento?

evka_21
22. júl 2024

@lenockago tiež odporúčam Inofolic a dobré by bolo aby aj partnera pridal ruku k dielu a tiež nasadil "vitamíny" Folandrol... Lebo nie vždy je na chybe žena, že to nejde ;) ale tri mesiace je málo.. štandardne trvá tak pol roka kým žena otehotnie a po roku už je na čase riešiť vyšetrenia... Viem, že keď je túžba tak sa ide plnou parou... Ale niekedy je to viac na škodu ako na osoh.

Držím palce.

banderaska29
22. júl 2024

https://www.modrykonik.sk/forum/som-tehotna/nove-pepino-testy-falosne-duchuju/ ahoj, pridaj sa ku nam do skupiny a podeľ sa so svojou skusenostou, ak bude tvoj test falosne pozitívny 🙂

lenockago
autor
22. júl 2024

@evka_21 ❤️Dakujeme

zuza265
22. júl 2024

@isadoraisa a toto nemohlo byt biochemicke?

lenockago
autor
22. júl 2024

@zuza265 tiez som si najpr myslela

esmeronka
22. júl 2024

@lenockago áno ten som si dávala

esmeronka
22. júl 2024

@zuza265 mala by ma všetkých ducha... keď som ho mala dokonca aj clearblue mi vyšiel pozitívny a ducha som mala skoro týždeň po ešte keď došla ms

maciatkolulu
22. júl 2024

A načo sa robia testy pred meskajucou menštruáciou? Veď snáď až keď mešká ....

lenockago
autor
22. júl 2024

@maciatkolulu tak niektore ti vedia zistit tehotenstvo uz pred očakávanou menštruáciou

zuzanockamt
22. júl 2024

@maciatkolulu A prečo nie?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre