Nízke hCG, vysoká vystielka a slabšie testy

22. sep 2023

Ahojte baby . Prosím vás nemala ste niečo podobné ako ja ?
Ide o to že v stredu som si robila test lebo mi nebolo dobre niekoľko dní , a cítila som že niečo je iné . Test vyšiel pozitívne . Tak som išla k doktorka štvrtok , hcg síce len 16,1 a výška maternice 18mm. Zatiaľ v maternici nič nebolo ani nikde inde ( ani vo vaječníkoch) kontrolné odbery a sono o týždeň . Doktorka povedala že môže ísť o tehotenstvo, alebo sa len uhniezduje. Dnes som robila test ale taký istý ako včera , žiadne výrazné rozdiely. Mám dosť strach . A neviem či som mala ovulácia keďže nemávam cyklus nikdy lebo mám pco , bez tabletiek ms nemám . Mal ste niektora podobný prípad ?

marhulka13
22. sep 2023

A máš aj fotky testov?

autor
22. sep 2023
autor
22. sep 2023

Len tento mám odfotený ostatné sú také isté ale nejde mi to s týmto starým mobilom odfotiť

selena_luna
22. sep 2023

Kolko dni od ale do ms? Testy treba porovnavat nie zo dna na den, ale aspon 3-4 dni, aby si realne videla ci ta ciarka silnie.
Ale uprimne, je to teraz hop alebo trop, presne ako vravi dr. Moze ist o tehotenstvo, treba vydrzat ci sa zjavi gestacny vak. Drzim palce.

kessica87
22. sep 2023

Ja som išla k doktorke až okolo 8tt ... išla si podľa mňa hrozne skoro,preto nič nevidela. Buď v kľude na kontrolu by som išla o 2 týždne. Držím palce 😊

majamat
22. sep 2023

mozno bolo len skoro. kedze nevies, kedy bola ovulka, vyska hcg zodpoveda tehu, nie je negativne. cize tehu tam bude, ale hodnota zodpoveda uplnemu zaciatku tehu.

cize nic nie je stratene, chce to len cas, nech sa ukaze, ako to je, ci tehu prosperuje.

dr tanepozvala na kontrolu?

ivkav5
22. sep 2023

Myslím, že si tam bola jednoducho len príliš skoro. Neuvádzaš ale kedy mala byť očakávaná ms? To je dosť dôležité, nech vieme v akom tt by si sa mala nachádzať.

autor
22. sep 2023

@selena_luna naposledy som mala na 15.8 aj to po vysadení progesterónu, dovtedy neberiem žiadne lieky ani som nechcela už brat . Som 39dc

autor
22. sep 2023

@kessica87 ja som išla preto k doktorke lebo som 9 mesiacov po pôrode , cyklus žiadny , nič tak nech ma skontroluje, keďže sme sa o prvé snažili viac ako 4 roky .. tak klasický stres .. a neviem skôr sa bojím či to nebude niečo iné alebo horšie , už mám rôzne scenáre v hlave keďže testy netmavnu ale viem že nič iné nezostáva len čakať

autor
22. sep 2023

@ivkav5 nemám dátumu očakávanej ms , keďže krámy som nemala skoro nikdy len pár x do roka a aj to vďaka progesterónu 🙂

autor
22. sep 2023

@majamat bojím sa či to nebude mmt alebo iné :/ o týždeň štvrtok kontrola , dovtedy budem stresovať 😐

ivkav5
22. sep 2023

Neboj sa, chápem tvoje obavy, ale vzhľadom k tvojmu nepravidelnému cyklu je veľmi ťažké odhadnúť čo a ako, ale ja verím, že sa zadarilo a všetko dobre dopadne 🥰🙏 držím veeľmi palce 🙏🙏

ivkav5
22. sep 2023

A nestresuj, viem, že sa to ľahko povie, sama stresujem pár dní kvoli špineniu, ale každy ma tu upokojoval a mali pravdu, že neoplatí sa mať stres 🙏

selena_luna
22. sep 2023

Nestresuj, mimomaternicove je ultravzacne. Skor si myslim, ze je to posunuta ovulacia kedze je nepredvidatelna a je skoro aby bolo nieco vidiet 🙂 nic ine ako cakat sa aj tak neda. 🫶

autor
22. sep 2023

@ivkav5 aj ja som pri malom spinila, a bolo všetko okej takže keď ja teba môžem upokojiť, kvôli tomu nestresuj ❤️pokiaľ nejde o čerstvu krv . Ja teraz tiež spinim,trošku včera to videla aj doktorka a povedala že to je normálne .
Mne skôr nejdú do hlavy tie testy že netmavnu 😆ale akože čo ja mám stresov neviem či sa uchytí chudátko .včera na mňa spadla pani čo chytila epileptický záchvat. Sedela vedľa mňa u ženskej, no nemusím hovoriť že skoro som chytila mŕtvicu 😫

ivkav5
22. sep 2023

Ak by si chcela, napíš mi správu🙏 budem veľmi rada 😊
Neboj sa, verím, že ti to dobre dopadne❤️

autor
22. sep 2023

@selena_luna ďakujem pekne 🙏🤎 všetkým za pekné slová snáď dopadne dobre . Ja som taká stresujúca stále keďže u mňa stále niečo 😁sa deje .. len dúfam že nebudú mi musieť robiť žiadnu kyretaz a podobne

ivkav5
22. sep 2023

Som na tom fakt identicky ako ty🙈😅 kľudne napíš, pokecáme🙏☺️ vzájomne postresujeme alebo sa aj vzájomne ukľudnilme

anjelicek26
22. sep 2023

Ta ciarka zodpoveda tomu HCG.. proste je ultra skoro...

autor
22. sep 2023

@anjelicek26 len dva dni je taka istá 🙈vôbec netmavne . Keď zajtra bude taká istá tak to asi není dobre znamenie či

anjelicek26
22. sep 2023

Mala by tmavnut. Ale HCG nestupa zasa Ako raketa tie prve dni. Sprav Test az nedelu a Bude to jasne.

autor
22. sep 2023

@anjelicek26 fakt? Lebo pri malom mi veľmi rýchlo tmavlo zo dňa na deň .. ale akože hej , každé telo , každé prípadne tehotenstvo môže byť iné ☺️

majamat
22. sep 2023

este stale to moze vyjst. nic nie je stratene. uvidis o par dni

autor
23. sep 2023

Tab baby , test slabne resp. stále tak isto čo nechápem ..
Takže to nebude nič dobré

melany74
20. jan 2024

@selena_luna mne videla gestacny vak a hcg zatiaľ nízke, takže oznámila mi, že tehotna nie som. Pondelok mam kontrolu, tak som zvedavá čo mi zasa povie. Myslíš, že mohla sa pomýliť? Že v tej maternici videla niečo iné? Testy domáce mam tiež negatívne

selena_luna
20. jan 2024

@melany74 ahoj, velmi zalezi ze v ktorom tt si. Ak vidi len gestacny vak v 9 tt, tak zial nejde o prosperujuce tehotenstvo. Ak v 6 tt tak nadej este je. Podla ms ti to ako vychadza? Mas odsledovanu ovulaciu?

melany74
22. jan 2024

@selena_luna ďakujem za odpoveď. Nesledovala som to vôbec, ovuláciu cítim, ale teraz vôbec netuším kedy mohla prebehnúť, keďže som mala veľa povinností. Ja som bola úplne v šoku, ze som tehotná. No dnes mi povedala, že tam nič nevidí, ako je to možné? Ja som mala ešte menzes 5.den keď ma pozerala. Vôbec tomu nerozumiem. Čítala som všetky fóra a písala aj jedna kočka, že hcg mala negatívne aj testy a ani nebolo nič vidieť, ale ze po 3. týždňoch sa jej niečo nepozdávalo urobila test a bola tehotna už v 9tt, nechápem 😃ako je to možné?

melany74
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
melany74
22. jan 2024

@selena_luna takto som mala menzes, ale tu ovulku netuším, naozaj

melany74
22. jan 2024

@selena_luna dnes mi robila vaginálny ultrazvuk a maternica čistá. Nechapem, ale necítim sa ako po ukončení MS. Skor ako pred MS. Cysta tam je, menšia ako bola stredu 17.1.Piatok idem ešte do nemocnice. Nechápe ani lekarka, že čo sa deje. Podľa mňa nechce povedať dopredu, kým jej to potvrdi až primár. Prikladám aj ultrazvuk zo 17.1.'24

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre