Nechránený sex a bolesť brucha

frantisekhav
20. dec 2021

mohol by som sa opytať? s frajerkou sme mali nechraneny sex (nespravil som sa do nej ani len trocha )pred 3tyždňamy a večer ju bolelo brucho od žaludka a rano zvracala je to priznak toho že bude tehotna alebo co si myslite

mauduska
20. dec 2021

@frantisekhav alebo len niečo zjedla, má virózu... nemáme odkiaľ vedieť, či je tehotná. Môže, nemusí. Zbehnite po test do obchodu, to isto istejšie 🙂

frantisekhav
autor
20. dec 2021

@mauduska ved hej ale či v 3 tyždny je to mozne že zvracanie lebo jej je od včera večera zle stale a rano zvracala

denden77
20. dec 2021

@frantisekhav zbehni kupit test a budes vediet..a daj si pribalit aj kondomy 😉

danica2711
20. dec 2021

@frantisekhav vy ste obidvaja buď hooodne prostoduchí alebo máte 15 rokov... alebo sa niekto len nudí

frantisekhav
autor
20. dec 2021

@danica2711 ani jedno

frantisekhav
autor
20. dec 2021

ja som sa chcel iba opytať čo si vy myslite a nie mi tu pisať že mame 15 atď atď

frantisekhav
autor
20. dec 2021

alebo že ake vy ste mali priznaky v 3tyždni tehotenstva

sweet20
20. dec 2021

@frantisekhav nech si kupi test .. keby bola tehotna, uz jej to ukaze

frantisekhav
autor
20. dec 2021

@sweet20 ved kupime kupime ja som sa chcel iba opytať čo si myslite lebo nič jič a naraz včera a dnes rano zvraca

ibrunova
20. dec 2021

@frantisekhav len kľud hlavne

liljana
20. dec 2021

@frantisekhav Urobte si test a zatial chystaj vybavicku, pobehaj obchody s kocikmi.

frantisekhav
autor
20. dec 2021

@liljana ďakujem za podporu fakt

frantisekhav
autor
20. dec 2021

@ibrunova no dufam nebude tehotna

0silvia0
20. dec 2021

@frantisekhav moze byt tehotna, nemusi byt tehotna. Nepredlzuj stresy a chod pre ten test, nestoji to vela a budete hned vediet

frantisekhav
autor
20. dec 2021

@0silvia0 a aky test je najlepši ,najpresnejši ci je to jedno?

0silvia0
20. dec 2021

@frantisekhav v lekarni ti poradia. Alebo obycajne testy kupis aj v drogerii.

monika2012
20. dec 2021

Mne sa v prvom trimestri chcelo celý deň veľmi spať, aj keď som v noci spávala dobre. Čítala som, že niektoré ženy to tak majú. Ja som nevracala v tehotenstve ani raz. No ono je to rôzne, nedá sa to paušalizovať. Môže aj nemusí byť tehotná. Naozaj odporúčam ten test. V lekárni aj poradia, ktorý je spoľahlivý. V drogérii možno tiež.

frantisekhav
autor
20. dec 2021

@monika2012 aj každen drogerii mate tehotensky test?

monika2012
20. dec 2021

@frantisekhav Myslím, že áno.

0silvia0
20. dec 2021

@frantisekhav v drogeriach teta, dm som testy videla, v regaloch su vacsinou vzdy pri kondomoch🤪

jaskolka
20. dec 2021

1.ak by bola v "3 týždni" tak ešte ani nemoze mat nijake príznaky (to sa inak ráta)
2.to že vracia a boli ju brucho, vôbec nemusí byť priznak tehotenstva (skôr viroza, alebo zjedla dačo nevhodné)
3.meska jej menzes?
4.ze jej včera nič nebolo a dnes už zle, tiež je ukazovatel na x iných veci, nie len tehotenstva
5.mala vôbec plodné dni vtedy?
6.najlepsie je kúpiť test

yollanda
20. dec 2021

@frantisekhav pepino testy v DM. Sú najspoľahlivejšie a najlacnejšie

frantisekhav
autor
20. dec 2021

@jaskolka menzes jej ma prisť až 26.12
plodne dni nemala sex po menzese
no a ešte som aj zabudol že blus chodi stale na zachod že aj 6-8krax denne a to ona normalne chodi tak 3x

jaskolka
20. dec 2021

@frantisekhav bežne 3x denne chodí na WC ako cikat? To je akosi malo..skôr toto by už má znepokojilo
6-8x denne ísť na toaletu je úplne normálne
Podľa toho, čo píšeš je veľmi nízka možnosť ze by bola tehotná. Skôr ta viroza....

frantisekhav
autor
20. dec 2021

@jaskolka ako kedy 3 -5 ale teraz proste vidno že chodi fakt že často a to nepije zaza toľko tekutin aby toľko chodila na wc ...už su to 2 priznaky

jaskolka
20. dec 2021

@frantisekhav ale to sú aj príznaky x iných veci... Vracanie, bolesť brucha a chodenie na WC skôr ukazujú na brusnu virozu ci prechladnutie.
A keď ešte ani menzes jej nemeska, to je príliš skoro na také silné príznaky
Ale najjednoduchšie bude skočiť do lekárne.

frantisekhav
autor
20. dec 2021

@jaskolka 26.12 ma jej prisť menzes a teraz budu iba stresy ci jej to pride alebo nie takto pred vianocami no a teraz neviem ako to lebo pusťaju iba očkovanych do obchodov niektorych

jaskolka
20. dec 2021

@frantisekhav do lekárne a drogérie môže ísť každý. Takže sup vonku do najbližšej, čo pri vás je.
Ak je tehotná a ma už také príznaky, tak test už môže ukázať.
Ak tehotná nie je (co na 99%nie) tak načo sa stresovať ešte týždeň?

frantisekhav
autor
20. dec 2021

@jaskolka vy už te asi dostpela a mate to za sebou však tak myslite si a verite že neude tehotna?

jaskolka
20. dec 2021

@frantisekhav som dospela, aj 3 x tehotná,ale nie som vestkyna, ☺️kúpte testy.
Ale príde mi to veľmi nepravdepodobné, skôr viroza...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre