Možné príznaky na 8. deň po ovulácii

22. mar 2021

Ahojte poprosím o radu a nie uštipačne odpovede. Som 8 dpo len si niesom istá či môžu byt takto skoro nejaké príznaky. Včera večer a dnes ráno mi bolo hrozné zle napinalo na má zvracanie . Dnes to trva až do teraz . Mám dosť citlivé prsia a boli má v podbrušku . Proste ako PMS ale to napínanie na zvracanie mi nejde do hlavy . A pred vcerom sa mi stalo že babovku ktorú som upiekla mi smrdela ako ryba vôbec som ju nemohla jesť 🤢

becyn97
22. mar 2021

boze baby🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ ked uz mas take “priznaky” tak si kludne urob tehu test a budes mat pozitivny...ale pochybujem ze 8dpo mozes mat uz priznaky🤣 este citlive prsia ok,ale to napinanie na zvracanie.... 🤦🏼‍♀️

autor
22. mar 2021

@becyn97 niekto tu nevie asi citát žiadne uštipačne odpovede ak tomu nevieš poviedat nejakú susenost alebo niečo čo by mi pomohlo tak si nechaj premúdrelé odpovede prosím pre seba . Chcem aby mi niekto poradil alebo povedal svoju skúsenosť a nie zdržoval má hovadinami

becyn97
22. mar 2021

tak ked sa ti to nepaci tak bohuzial no🤷🏼‍♀️ odpoviem ti takto:Ano je skoro mat taketo priznaky uz 8dpo..
spokojna?

autor
22. mar 2021

@becyn97 no takáto to stačilo bez blbých pripomienok a zbytočných slov ktoré má nezaujímajú

hanka555
22. mar 2021

Ahojky,tehu priznaky sposobuje stupajuci hcg hormon..cize pokial mas realne priznaky tak tehu test by ti mal ukazat uz 2 ciarky...co je podla mna celkom skoro ale clovek nikdy nevie..skus si urobit zajtra rano test..ked bude biely nezufaj a urob napr 12dpo
Silno drzim palce✊✊✊

becyn97
22. mar 2021

ake blbe pripomienky???co som take napisala?

marcelka147
22. mar 2021

Ja som už 8dpo mala dusíka.. Kľudne skus. 😉 Alebo zajtra ráno.. To bude lepšie.

autor
22. mar 2021

@marcelka147
@hanka555
Dievčatá som rada že sú tu an dospelé ženy ktoré vedia normálne odpovedať ďakujem Vám za vaše skusenosti . Uvidím či mi bude aj zajtra takto zle ak áno urobím test ďakujem Vám baby ❤️

natt223
22. mar 2021

Ahoj, ja som pred vcerom mala úplne, že skoro neviditeľného ducha a dnes som neverila vlastným očiam a príznaky ako pred MS. Čítala som, že hcg stúpa ob deň.

autor
22. mar 2021

@natt223 a koľko dpo si ???

natt223
22. mar 2021

12🤷‍♀️

autor
22. mar 2021

@natt223 tak to máš krasne čiarky gratulujem a máš nejaké príznaky ??? A ktorý deň cyklu si ??

petus998
22. mar 2021

Aoj na 8dpo sa mi zda skoro na priznaky ale kazdopadne ak siich zaznamenala mibimalne duch na teste by musel byt skus spravit ja prve priznaky momentalne az od 6tt napinanie a bolest prsnikov od 5tt tak skus

autor
22. mar 2021

@petus998 vydržím ešte do konca týždňa a uvidíme lebo v nedeľu by som mala dostať ms . A tebe gratulujem a ďakujem za tvoju skúsenosť ❤️

natt223
22. mar 2021

Vieš čo, brutálne ma bolia prsia a bolesti v podbrušku ako pri ms, ale tiež som skúšala už na 8 dpo ale úplne slabá čiarka že som točila ten test pri hocijakom svetle a ledva bolo vidno. Zajtra by som mala dostať ms ale tak dúfam ze už neprídu pri takýchto // 😊 skus pár dní počkať a uvidíš 🙂 držím palce ✊✊

autor
22. mar 2021

@natt223 ďakujem veľmi pekne aj ja tebe drzim palce nech je všetko v poriadku ja mám dostať ms v nedeľu tak uvidím počkám či príde ak nie urobím test 😉 ak teda vydržím do vtedy čakať 😉😁

natt223
22. mar 2021

Nevydržís čakať, určite 😂 my ženy sme veľmi zvedavé 😊 daj vedieť ako si dopadla

petus998
22. mar 2021

Pohodicka nieje zaco hlavne sa drz a daj vediet budem cakat nam sa nedarilo 12 mesiacov a zrazu bum 7 testov som si spravila kedze som nemohla uverit ze uz ... a pila som alchemilku min mesiac od 1 dna ctklu po 9 den cyklu urcite je to tym .

banderaska29
22. mar 2021

Nie je to skoro na príznaky. Ja som na 8dpo napríklad už pociťovala jemné popichávanie maternice, taký tlak a prsia mi išli prasknúť. Dokonca som bola tak šialene unavená, že som zaspala v robote 😀

autor
22. mar 2021

@natt223 to máš pravdu 😂 uvidíme určite dám vedieť ako to dopadlo 😉

autor
22. mar 2021

@petus998 my sa tiež už dlho snažíme ale zo začiatku to boli len take vystreli na slepo lebo som
Mala nepravidelný cyklus teraz už 2 mesiac beriem utrogestan takze už je cyklus v pohode tak uvidíme čo v nedeľu ms príde ale ten cajik vyskúšam ak sa nepodarilo ďakujem za typ ❤️

autor
22. mar 2021

@banderaska29 ja som tiež hrozné unavená a to nič nerobím lebo som ba marodke ... dnes som pratala a behom toho mi prišlo tak zle od zaludka že som si musela sadnúť . Prešlo to asi po 2 hodinách ale chvála bohu mi dnes večer zle nieje tak dúfam že ani nebude včera som sa cela spotena nemohla uložiť v
Posteli do 2 rana som
Bola hore 😢

autor
22. mar 2021

A baby ešte jednu vec som sa chcela opytat nevyznám sa v tých teplotách kedy má byt zvýšená atd . Ale minuly týždeň t.j v čase ovulácie slm mala teplotu 36,7- 37,3 a tak som mala teplotu 2 dni . Coto znamená ? Že tá ovulacia v tie dni bola alebo ako ???

petus998
23. mar 2021

Ja bez vahania som natudovala o alchemilke co sa dalo a hned sa zadarilo ja som s nou top spokojna

autor
23. mar 2021

@petus998 a pila si len ty alebo aj partner ?

petus998
23. mar 2021

Iba ja som pila

petus998
23. mar 2021

Je to zensky caj on nema dovod ho pit

autor
23. mar 2021

@petus998 áno viem že je žensky prepáč zle slm sa vyjadrila myslel som to tak že ty si pila tento čaj a či partner nepil nahodov nejaký iný 😉

xjakubikovak
23. mar 2021

Dve teploty nič neznamenajú, treba si merať celý mesiac, ideálne niekoľko mesiacov za sebou. Ako vieš že si mala ovuláciu?

autor
23. mar 2021

@xjakubikovak robila som si ovulacne testy. A tak isto viem podľa príznakov ktoré som mala

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre