Môžem ostať tehotná?

mirkastevko
12. mar 2023

Dobry den ... chcela by som sa opytať vas na take otazky 🙈...vcera som mala pohlavny styk a muz sa do mna urobil ale po tom som isla hned na wc a dnes som sa okupala a este dnes som mala dostat menzes ....nemozem ostat tehotna nie?? Lebo to fakt nechcem.. 🙈🙈

lenuska9999
12. mar 2023

@mirkastevko keď si tento mesiac už mala plodné dní, tak by si nemala. Ešte môžeš vziať pre istotu tabletku po

janai1
12. mar 2023

A ako s tým súvisí to, že si šla na wc a na druhy deň si sa umyla? 🤔
Keď nechceš byt tehotná používajte antikoncepciu

stellarstar
12. mar 2023

@mirkastevko ist na wc a sprcha neovplyvní vnik spermií k vajíčku, on ti vstrekol tie spermie do maternice a moč rúra je inde a sprchu až do maternice nedáš. Tak bud tbl PP alebo vydrzat a nabudúce dajte ochranu keď nechceš byt TT, a závisí aj od toho či máš PD alebo ND

alison11
12. mar 2023

@mirkastevko Pred ms určite nie je ovulácia,min.10dní dozadu max 14dní do ms býva ovu niektoré majú ovu počas ms.Tak určite nie si tehotná.

stellarstar
12. mar 2023

@alison11 každá má inak ovu tak môže klidne pred ms

pribinak
12. mar 2023

Takúto diskusiu by si mal prečítať kazd kto je proti sexuálnej výchove na školách

Urobil sa do mna a potom som šla na wc …..

10zabka
12. mar 2023

kamarátka nemohla otehotnieť, tak to skúsili počas ms, otehotnela na prvýkrát

matullienka
12. mar 2023

@alison11 no to by si bola veľmi prekvapená, koľko žien má ovulaciu tesne pred alebo po ms.

janickacrazy
12. mar 2023

@alison11 no jasné, moja sestra presne takto otehotnela, že veď už zajtra dostaneš ms, tak máš neplodne dní a už nedostala 😅

matullienka
12. mar 2023

@janickacrazy ono v podstate zajtra môže ms ešte normálne dostať a ďalšiu už nemusí

larisa
12. mar 2023

Môžeš ostať tehotná. A nepomôže ze si šla na wc a okupala sa. 😁👍

viestta
12. mar 2023

@mirkastevko ty vis o tom, ze zena ma dole 3 dierky? Jednu na kakanie, jednu na vyrobu deti a jednu na curanie. Spermie sa zvycajne davaju do dierky na vyrobu deti a vymocit sa im nezabrani aby sa nedostali do maternice. Dokonca ani kupel, pretoze tie, ktore sa do maternice dostali tam ziadna voda zo sprchy ani z vane nepomoze.

viestta
12. mar 2023

@pribinak pocet dierok a ich ucel je ucivo biologie ZS, k tomu ani specialny predmet netreba. Ale ano, je to dokaz, ze sexualna vychova tu chyba ako sol, lebo na sex. vychove by aspon prebrali antikoncepcne metody a mozno by aj vyvratili bludy, ktore koluju v populacii.

domka222
12. mar 2023

Prepáč, ale čo má s tým wc a kúpeľ? Či si myslíš, že si ich kúpeľom vyplavila a na WC vyčúrala? Spravil sa predsa do diery vedľa 🤦‍♀️

lujza123
12. mar 2023

@mirkastevkona takéto nehody existuje tabletka, utekaj do lekárne, užiť ju môžeš do 72 hodin od pohlavného styku.

Spermie z tela nevycikas ani neumyjes.

hviera81
12. mar 2023

mozes byt tehotna. zenske telo dokaze divy, a niekedy pride ovulacia na nejaky iny popud ako podla kalendara.
moja kamaratka presne takto isto otehotnela

janka_23
12. mar 2023

Mňa by zaujímalo koľko rokov ma žena, ktorá položí takúto otázku 🤦🏼‍♀️

Ľudstvo fakt osprostieva, iné slová na to už ani nemám

bessie12
12. mar 2023

@mirkastevko toto sa pyta zena, ktora uz jedno dieta ma ?? 🙈

sense
12. mar 2023

Keď máš nechránený styk, tak vždy môžeš ale nemusíš ostať tehotná.... Takze môžeš vziaz tabletku po, 72hod od styku ešte neprešlo a nabudúce treba použiť ochranu ak chceš mať pohlavný styk a nechceš byt tehotna

pribinak
12. mar 2023

@viestta ja ti neviem…..buď niektoré užívateľky koňa dlhodobo chýbali na hodinách biológie, alebo idem veriť že Danko mal pravdu a ľudia osprostievavaju

viestta
12. mar 2023

@pribinak ja sa, hoci nerada, priklanam k Dankovi. On obcas povedal aj to co malo hlavu a patu, je jasne, ze omylom, ale toto mu vyslo

kitycat
12. mar 2023

@mirkastevko to bol tvoj prvy sex?

A vies, ze pipik sa strka inam ako od kial cikas?

bessie12
12. mar 2023

@kitycat to asi sotva, ked ma jedno dieťa 🙈

kulumulu123
12. mar 2023

@pribinak a este aj do sprchy na druhy den 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

kitycat
12. mar 2023

@bessie12 to asi od bociana 🙈🙈

tenerifka
12. mar 2023

pre dobro ludstva dufajme, ze ti pridu kramy a tehotna nebudes🙏

bessie12
12. mar 2023

@kitycat 😂😂😂😂😂 to musím potom odchytit nejakého bociana, ked bude letieť okolo nášho domu, aby nam doniesol nejako to bábätko 😁😁😁

pribinak
12. mar 2023
stellarstar
12. mar 2023

Baby úprimne ja čakám kedy ona vymaže účet 🤣🤣🤣 som jediná kt to myslí?? 🤣🤣🙈

janai1
12. mar 2023

@stellarstar možno nevie ako sa to robí 😂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre