Meškanie menštruácie 7 dní

majca1995
27. apr 2021

Ahojte baby dnes je to presne 7 dní čo mi mešká menštruácia. S priateľom spolu spávame už 3 roky bez ochrany len s tým že si dáva pozor.
Jasné je tam šanca že sa mohlo stať.
Som trochu v strese lebo nemám dáke príznaky že by som mohla byť tehu. Je mi len veľká zima a spravil sa mi herpes a aj kútik.
Nemám vôbec pocit že by menštruácia mala prísť.
Chcem počkať ešte pár dní a objednám sa k dr.
Mali ste niektorá niečo podobné? Ďakujem 🙏

denden77
27. apr 2021

@majca1995 a preco si nespravis test? 😁

zuzka38
27. apr 2021

@majca1995 treba si spravit test, nie je nutne bezat k dr

diaalex
27. apr 2021

@majca1995 a čo tak začať s testom?

zuzka38
27. apr 2021

@majca1995 test sa da kupit uz aj v bille 🙂

babovka2321
27. apr 2021

@majca1995 a test si si nerobila? Rovno k dr? Priznaky i tak prichadzaju zvycajne neskor, takze aj ked ziadne nemas (i ked mas, aj meskajuca ms je priznak), tak tehotna byt mozes. Ale aj nemusis, meskat moze aj pre 1000 dalsich dovodov 🙂

majca1995
autor
27. apr 2021

@majca1995 zabudla som napísať že testy som si robila a len jedna čiarka

christinka1
27. apr 2021

@majca1995 ak ti mešká 7dni a test bol negatívny,tak nechápem načo sa chceš objednať ku gyndovi... Keby si bola tehotná,tak už by ti test po 7 dňovom meškaní ukázal 2 čiarky

majca1995
autor
27. apr 2021

@christinka1 načo sa chcem objednať ? Dosť blbá otázka asi... Čítala som nie jedno fórum kde písali že im test neskôr ukázal dve čiarky a plus keď mi teraz nikdy nepríde ms tak mám žiť bez nej alebo ako ? Možno je to nejaký iný zdravotný problém

christinka1
27. apr 2021

@majca1995 nie si jediná ktorej mešká, mešká aj viac niektorým a nebežia hneď k doktorovi... 🤦

majca1995
autor
27. apr 2021

@christinka1 ďakujem za radu

vikybotka
27. apr 2021

Mne test ukázal až na 9-ty deň meškania dve. No môže ísť aj o cystu a milión dalších veci, môžeš počkať 14dni pokial by neprišla smer gyn. dá ti vyvolávačku 🙂

majca1995
autor
27. apr 2021

@vikybotka ďakujem za radu 🙏 určite ešte počkám ja som nemyslela že hneď idem utekať. Len vždy mávam ms presnú ako hodinky odiali sa mi max o 1 deň nie o 7 dní.

majca1995
autor
27. apr 2021

@vikybotka a vyskúšam test zopakovať o pár dní ak sa nedostaví ms

lorin29
27. apr 2021

@majca1995 áno samozrejme ze test môže ukázať až neskôr.. Záleží od ovulácie... To potom HCg stúpa neskor☺️

majca1995
autor
27. apr 2021

@lorin29 ovuláciu podľa kalendára som mala pred 3 týždňami

anjelicek26
27. apr 2021

Ovulacia podla kalendara? Takto telo nefunguje..ovulacia sa vie s vela dovodov posunut, vynechat alebo sa spravi cysta, vsetko toto moze spravit meskanie menstruacie... uvidis o par dni, ked bude meskat dva tyzdne, chod k lekarovi nech pozrie, co sa deje.

lorin29
27. apr 2021

@majca1995 nespoliehajte sa na kalendár.. Ja som mala ovulácie úplne inak ako bolo písané v kalendari🙂

majca1995
autor
27. apr 2021

@lorin29 ja som mávala väčšinou fakt podľa toho kalendára lebo vždy mi bolo tak zvláštne tak som vedela že mám ovuláciu. Len bojím sa že mám dáke cysty alebo nedajboh dáky nádor 😒

1aduliatko1
27. apr 2021

mne minule meškal 10 dní...nesnažíme sa o bábo...dr. mi kedysi vravel, že ak by mi meškala viac ako 14 dní, mám prísť (na vyvolávačku asi)

becyn97
27. apr 2021

@christinka1 tak toto je uplne blbost co si napisala..ak mala stale pravidelny menzes a teraz jej uz tyzden meska tak kludne to moze byt aj cysta alebo iny zdravotny problem!!!a ano treba ist k lekarovi..Autorka skus este pockat 3-4 dni ked nic tak chod urcite k lekarovi😊 drzim palce

majca1995
autor
27. apr 2021

@becyn97 ďakujem veľmi pekne za radu počkám do budúceho týždňa ak nič tak určite budem volať.
Mávam ju fakt presnú ako hodinky a už pár dní pred aj cítim, že už prichádza a teraz keď mala prísť tak nič žiadny signal.

lorin29
27. apr 2021

@majca1995 počkala by som na tvojom mieste do piatka ak dovtedy nepríde tak by som v ten deň zašla za lekárom to už by si mala 10 dni... A aspoň si budeš istejsia a pokojnejšia že si ok ako čakať ďalšie dni..

nika23t
27. apr 2021

@majca1995 mne keď meskala ms-mala som pravidelne, žiadne veľké odchylky, lekar vravel, že pri negatívnom teste po 10 dňoch mam k nemu prísť. A inak, môj jediný priznak tehu bol, že mi bola v noci taka zima, že som bola v perinach až po uši 😉

majca1995
autor
27. apr 2021

@nika23t ja som mala minulý týždeň strašne pálenie záhy čo nemávam a býva mi dosť často zima a nevedela som sa vôbec zohriať som musela byť ako snehuliak zababusena svokra mi vraví že som asi chorá keďže sa mi urobil strašný herpes na ústach a este aj kútik 😑 tak bohvie čo z toho bude

majca1995
autor
27. apr 2021

@lorin29 v piatok idem do práce takže to nechám na budúci týždeň. Ale hádam bude všetko ok ak by to bolo tehu tak síce neplánovane ale mám svoj vek tak by som sa tešila. Len dúfam že nič horšie 😑 ale ďakujem veľmi pekne za radu a podporu ☺️☺️

vikybotka
27. apr 2021

@majca1995 no ja som mala tiež pravidelnú potom dva mesiace mi blbla prišla o týždeň neskôr potom krvácanie v stredu cyklu v pohotovosti má poslali na hormonálny profil. Nebola som doma tak že pôjdem další mesiac no a už som nestihla už boli dve // 😄 a bolo po probléme. No od pôrodu ich mám zas nepravidelne 🤷🏼‍♀️ Inak je všetko ok

majca1995
autor
27. apr 2021
majca1995
autor
27. apr 2021

@vikybotka ako ja som si robila aj testy a nič. Lenže už za tieto dni mám toľko fór kade tade prečítaných,že čo čakať.. 🙂

majca1995
autor
27. apr 2021

@vikybotka a neviem či by to mohol byť signál ale sa mi zdá že sa mi dosť zväčšili bradavky a sú dosť tmavé

1jk1
18. jún 2021

@majca1995 tak čo povedal lekár?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre