Menzes o 3 dni a slabá čiarka na teste

joni08
29. mar 2022

Ahojte,snažíme sa o bábo a dnes som si robila test mám MS dostať v piatok ale absolútne žiadne príznaky žeby ta mrska mala prísť čo sa mi nestava,viem žeby sa nemalo testovať skôr ako bude meškať ale nedalo mi to.Co myslíte môžem testu veriť alebo nie?Predčasne nádeje si nerobím ale samozrejme v kútiku duše veľmi dúfam 🙏

miadi
29. mar 2022

Vyzera to jasne 😊Ja som mala dve kolajnice den pred ms. O 2 dni ked zopakujes test uz bude cerveny.😀

joni08
autor
29. mar 2022

@miadi ďakujem za milé a povzbudivé slová ja proste tomu akosi len nemôžem uveriť 😀 pozerám na test z každej strany či dobre vidím 😀

ajko2011
29. mar 2022

Tak to je krásna čiarka. ❤️ Ja mám dostať ms v sobotu, včera som si robila test "len tak" cez deň a je na ňom slabá čiarka. Tiež sa s manželom snažíme o druhé, tak uvidíme či sa podarilo. 😊 Držím palce 💪

joni08
autor
29. mar 2022

@ajko2011 ja mám dostať v piatok a tiež už som s testovanim začala včera proste taky vnútorný pocit som mala a ono ejha tak uvidíme či bude silnieť a nie je to plany poplach 😊 tak držím prsty moc,moc,moc 🤞 u nás by to bolo tiež druhé 😊 tak potom dajte vedieť 🙂

snazilka_bio_mamka
29. mar 2022

ja dnes deň MS 🙂

joni08
autor
29. mar 2022

@snazilka_bio_mamka super držím prsty 🤞

snazilka_bio_mamka
29. mar 2022

@joni08 drzim palec aj ja tebe 🤞🤞ja mam pozitivny test od 10 dpo a konecne som sa dopracovala do dňa MS ktoreho sa obavam uz 5 nekonecnych dni, ci pride alebo nepride. 😖

joni08
autor
29. mar 2022

@snazilka_bio_mamka ďakujem ti 🙏 toto je presne najhoršie to čakanie 🙄 pri prvej som to tak vôbec neriešila až keď jednoducho meskala a nechodila ani na 5. deň som testovala a tam koľajnice ale teraz stále som v strese či to je tam alebo nie 🤷 preto sa radšej predčasne neteším a budem dúfať že mrska v piatok nepríde aj keď v mojom prípade posledne dva cykly boli s troj dňovým meškaním takže na isto to budem vedieť až budúci týždeň to by už mohli byť aj tie koľajnice

snazilka_bio_mamka
29. mar 2022

@joni08 skus zase test ráno, podla mna bude silnejsi 🙂

joni08
autor
29. mar 2022

@snazilka_bio_mamka áno mám to v pláne ešte jeden mám doma tak uvidíme 🙂

anna_maria1
29. mar 2022

Fiha tak super vyzera pozitivne 🙂 Vsetky si zaklopkame aby sme to nezakrikli 🙂

hennyinnsbruck
29. mar 2022

Vyzera to veeelmi slubne 🤩

joni08
autor
29. mar 2022

@anna_maria1 Klop,klop,klop 🙏 čakáš tiež?

joni08
autor
29. mar 2022

@hennyinnsbruck no dúfam že to tak ozaj bude 🙏 aj keď som si už vravela či to nie je vadny test 🙈😀😀

hennyinnsbruck
29. mar 2022

@joni08 isto neni🤗

joni08
autor
29. mar 2022

@hennyinnsbruck budem informovať ako to pokračuje 🙂

hennyinnsbruck
29. mar 2022

@joni08 😊👍

katuska2301
29. mar 2022

@joni08 je tam😊
Ja mám dostať vo štvrtok … samozrejme úplne rovnako ako ty žiadne príznaky MS ale bojim sa testovať aby som nebola sklamaná a chcem vydržať do štvrtku.. je to hrozné 😭😭

kiki68
29. mar 2022

@joni08 pekna ciarka, toto si myslim, ze dobre dopadne a bude babo 😻

joni08
autor
29. mar 2022

@katuska2301 tak ti moc držím prsty 🤞 ja som si dnes nakúpila testy rôznych značiek či mi aj iné ukážu čiarku 😀 aj ten slávny Clear Blue ktorý si odkladám na piatok deň kedy by som mala mať MS tak som zvedavá

joni08
autor
29. mar 2022

@kiki68 ďakujem 🙏 tiež veľmi dúfam 🙏

katuska2301
29. mar 2022

@joni08 ďakujem❤️ Dúfam že to vyjde.. a že moje pocity sú správne🙈
Aj ja mám tri značky doma a medzi nimi tiež slávny digitálny clearblue , ktorý tiež odkladám na deň D😁
Daj vedieť potom ako pokracuješ😊

joni08
autor
29. mar 2022

@katuska2301 to je maličkosť ❤️ presne to isté si vravím aj ja že ma snad intuícia nemôže klamať 😀 testujes sa každý deň?..a jasne napíšem potom daj vedieť aj ty ako pokracujes?...bude to prvé alebo? 🙂

katuska2301
29. mar 2022

@joni08 doteraz som testovavala každý cyklus nejak vždy 5 dni pred MS.. ale nikdy to nevyšlo 😏 vždy len sklamanie.. tak som si povedala že skúsim vydržať aspoň do dňa príchodu nech sa nestresujem🙈
Ale je to boj🤦🏽‍♀️😂..áno prvé, vytúžené ❤️

joni08
autor
29. mar 2022

@katuska2301 och to ma mrzí že to predtým nevyšlo 😔 tak verím že teraz to príde 🙏 to ta obdivujem že takto sa držíš ja v podstate ani neviem preco som sa testovala pred vždy som to u žien nechápala a nakoniec sama to tak robím 😂 asi ozaj to bude 6. zmysel 😀

katuska2301
29. mar 2022

@joni08 my tiež s drahým dúfame že teraz to vyjde😊
Ja som tak každý cyklus doteraz testovala a tých vyhodený snehobielych testov 🙈 strašne to stresuje
Prajem nám už len krasne dve // 🤞🏼✊🏼

joni08
autor
29. mar 2022

@katuska2301 no po pravde vôbec neviem ake to je keď je sklamanie pretože prvé tehotenstvo bolo na prvý šup ako sa povie a toto ak ozaj vyjde čo si veľmi želám 🙏 by bolo v podstate tiež

katuska2301
29. mar 2022

@joni08 neprajem to ani jednej zažívať sklamanie🙈
Ty už máš jedno dieťatko?😊

joni08
autor
29. mar 2022

@katuska2301 to ani ja a vždy sucitim 😔 ano už jedno mám 3 ročné dievčatko 🙂

katuska2301
29. mar 2022

@joni08 ja tak isto😏
Jeejko.. tak si držme palce nech mame cez víkend len samé dobre správy😍

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre