Menzes mi mešká 14 dní a test je pozitívny

baby_28
30. aug 2022

Baby potrebujem poradiť , ms mi mešká 14 dni a dnes som si spravila test a vyšiel pozitívny aj keď ta druha čiarka je veľmi svetla čo si myslite o tom ? Bohužiaľ som ho musela otvoriť lebo vrch bol poškriabany . Za odpovedá vám ďakujem .

baby_28
autor
30. aug 2022

@baby_28 toto je môj test

kulumulu123
30. aug 2022

@baby_28 neviem ako niekti iny ale vidim negativny test.. Vies o tom ze ms moze meskat aj z ineho dovodu ako je tehotenstvo?? Radsej si dohodni schodzku v ambulancii so svojim gynelologom 👍

miadi
30. aug 2022

To je len kanalik nie si tehotna toto je u mna negativny test . Urob si dalsi ale to by si uz davno mala kolajnice Keby si bola teho. Mozno ti len vynechala ovulka…

petorka321
31. aug 2022

@baby_28 Ahoj, neviem mne sa zdá pozitívny, ale na to, že menstruacia mešká 14 dni mi príde čiarka slabá. Priložím ti foto môjho testu, keď som zistila že som tehotná - cca 12 dni od počatia ale do začiatku menštruácie mi chýbali ešte 3 dni. Druha foto silnejšia čiarka - O 4 dni neskôr, keď mi už menstruacia meškala 2 deň.

petorka321
31. aug 2022
julie19
31. aug 2022

Ja čiarku vidím ale na 14 dni meškania mi príde veľmi veľmi veľmi slabučká … neviem či je to ok … objednala by som sa ku doktorke, môže byt aj iný problém …

nevenka
31. aug 2022

Alebo este vadny test, urobila by som este inu znacku a ak by na nom nieco bolo, tak mohla byt veeeeelmi posunuta ovulacia tesne pred menstruaciou, napriklad. To by este tak sedelo cca...🤔

tosomja
31. aug 2022

Pre mňa rozobraté testy sú neplatné. Urob taký, ktorý nemusíš rozoberať s hľadať, čo tam nie je.
Keď máš byť tehotná, budeš vidieť bez toho, aby si ho rozoberala. V každom prípade držím prsty

jaskolka
31. aug 2022

Ak si mala ovulaciu v strede cyklu a menzes ti skutočne mešká 14 dní, tak by si mala už koľajnice. Toto je skôr kanalik.
Bud zlý test, alebo tehotná nie si. Menzes môže meškať z veľa dôvodov

jaskolka
31. aug 2022

Ovulácia bola niekedy cca 16 deň a test je na 5 deň meškania.

lenkadenisa
31. aug 2022

@baby_28 test je negatívny, choď za dr radšej

baby_28
autor
31. aug 2022
lenkadenisa
31. aug 2022

@baby_28 sprav si digitálny clearblue a budeš mať istotu, ja sa na iný nespolieham

tosomja
31. aug 2022

@baby_28 v každom prípade už môžeš ísť k dr. Už ti dva týždne mešká.

sense
31. aug 2022

Pozri keď ti dva týždne mešká chod k lekárovi bez ohľadu na výsledok testu, prvý vyzerá byt negatívny, ružový je ovulacny a ten posledný vyzerá byt pozitívny ak mávaš ale pravidelný cyklus tak po 2 týždňoch meškania je čiarka slabá na tom poslednom ale mohlo ísť o posunúť ovuláciu.
Takže smer lekár a držím palce nech je výsledok taky po akom tuzis

tehotna40
31. aug 2022

@baby_28 ahoj, neviem aký kanalik baby, ved keď priblizite je to pekne ružové. Máš pravidelne cykly? Mohla si mat kľudne neskôr ovulaciu, aj ja som tak mala, aj dcérka bola počas celého tehotenstva "2 týždne pozadu", vyskúšaj digitálny test a v každom prípade sa objednaj k lekárke. Veľa zdravia a držím palce.

lenka7477
31. aug 2022

ved na týchto dvoch je to jasne vidno :- Blahoželám !

baby_28
autor
31. aug 2022

@lenka7477 včera keď som si robila bola čiarka svetla dnes je uz ale viac viditeľná preto mám v tom chaos a najprv sa musím vrátiť do Nemecka pretože aj tak mám tam u genekologa termín 🤷🏻‍♀️🫤

baby_28
autor
31. aug 2022

@sense mne to nedalo a musela som skúsiť tento test

lenkadenisa
31. aug 2022

@baby_28 blahoželám! ❤️ za mňa naj testy tieto clearblue

baby_28
autor
31. aug 2022

@lenkadenisa ďakujem ❤️❤️

sense
31. aug 2022

@baby_28 gratulujem.... Digi testy sú za mňa najlepšie, netreba lustit výsledok.

baby_28
autor
31. aug 2022

@sense ďakujem ❤️❤️

tehotna40
31. aug 2022

@baby_28 gratulujem, presne ako som písala, neskôr ovu, mala som to tak isto. Veľa zdravia!!

baby_28
autor
31. aug 2022

@tehotna40 ďakujem veľmi pekne ❤️❤️❤️

derdia
31. aug 2022

@jaskolka boze moja ano si tehotna a co teraz??????? To sa musis pytat na koniku? Normalne ako male deti 16tnast rocne. Take dristy!!!!

jaskolka
31. aug 2022

@derdia? Nechápem, o čo ti ide, to bol test na ukážku pre autorku😆😆😆, nie ze ja sa pýtam ci som tehotná.
Ze po 14 dennom meškaní by už boli koľajnice, nie kanalik, ako má ona.
Ja som dávno po pôrode, deti majú syn 2 roky a dcéra 3 mesiace

derdia
31. aug 2022

@jaskolka jaaaj😄😄😄👍

yasemin2002
20. sep 2023

Ahojťe ďievčata mam otazku meška mi menzes uz 4 ďen inač mam každy mesiac pravidelne .. každy mesiac ma pred ms bolia prsia no ale tento mesiac ňic len križe ma strasne bolia vcera vecer som mala vytok trošku ale taky svetlo červeny a este stale som.nemala menzes ?

ankare
20. sep 2023

@baby_28 už si bola u dr.? 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre