Menštruácia a pozitívny test

sasika255
25. nov 2023

Ahojte žienky
V stredu som si robila baby test clearblue a vyšiel pozitívny a meškali mi krámy až do teraz...začala som krvácať ale nie až tak ako zvyčajne...bruško bolí ale opäť nie tak ako inokedy ...pomôžte mi čo to móže byť? Ďakujem

sunshine_18
25. nov 2023

Krvacanie v tehotenstve (potrebne lieky na udrzanie tehotnosti), biochemicke tehotenstvo, zacinajuci potrat

sasika255
autor
25. nov 2023

Dá sa to nejako zastaviť ,
@sunshine_18

sasika255
autor
25. nov 2023

??

sasika255
autor
25. nov 2023

Alebo aby plod sa zachránil?

asined88
25. nov 2023

@sasika255 pohotovosť, pichnu injekciu a nasadia tabletky na udržanie

koralx
25. nov 2023

Žiaľ ja som tak potratila 😔

sasika255
autor
25. nov 2023

Pomôže ak hneď zajtra ráno pôjdem na pohotovosť? Nič sa zatiaľ plodu nestane ? Bojim sa oň moc

adel2020
25. nov 2023

@sasika255 na tvojom mieste idem hned na pohotovost. A mas potvrdene tehu ci nie?

sasika255
autor
25. nov 2023

No v stredu mi vyšiel pozitivny test clearblue

bejbs123
25. nov 2023

@sasika255 je este stale test pozitivny? Ak ano,treba ist na pohotovost teraz a nie az rano,no pokial test zoslabol,tak nepomozu ani na pohotovosti

natalia956116
25. nov 2023

@sasika255 chod hneď, ja som takto krvacala, neváhali sme, utekali sme na pohotovosť, tam mi povedali, že lepšie by som urobila, kebyže zostanem doma a vyložím si nohy, že oni aj tak nevedia pomôcť v tak skorom štádiu…ale veru pomohli, nasadili mi hneď utrogestan, silne magnezium, ascourtin, doma som si ľahla, týždeň vyložene nohy a už som šťastne v 20tt, a to ma strašili, že mám začínajúci potrat.

Preto by som radšej neváhala a išla

zanzilady
25. nov 2023

Určite by som išla na pohotovosť hneď, ja som síce čakala asi 2-3 dni Sle len som slabo spinila. Nakoniec som o babatko prišla. (Aj keď na začiatku prosperovalo) ale radšej chod hneď, ráno už môže byt neskoro. Držím palce ! 💚

lienka.7
25. nov 2023

@sasika255 treba ísť do nemocnice, aby ta pozreli. Nemáš ešte potrvdene tehotenstvo, treba im to povedať, že si mala len pozit.test. tiez som to tak mala. Nakoniec som mala len prasknutu nejakú cievku, tehotenstvo mi potvrdili a všetko bolo ôk. Brala som len ascorutin a infúzie mi dali.

sasika255
autor
25. nov 2023

A môžu byť trocha bolesti ako pri krámoch?

majamat
25. nov 2023

@natalia956116 to nepomohli lieky, to bolo zdrave tehu, ale zrejme len nejaka cievka praskala. to sa stava. v rannych stadiach tehu ak dojde k potratu, tak casto z dovodu genetickeho poskodania plodu. take tehu sa zachranit neda ani s liekmi.

ja som to takto mala tiez a dr ma nechal doma na PN a bez liekov, a tehu bolo ok.
druhykrat opat krvacanie, skoncila som v nemocke, nasadene lieky a tehu skoncilo potratom.

majamat
25. nov 2023

@sasika255 na pohotovost chod, aspon budes vediet na com si. moze to byt fakt len banalita,a ko prasknuta cievka, ale aj zacinajuci potrat.

nika_val
25. nov 2023

@sasika255 na pohotovosť bež hneď!
Ja som bola tehotna, potvrdene tehotenstvo raz som zašpinila iba bledoružovo a mala slabé kŕče nechala som sa ukecať že to je v pohode a na druhý deň rano už bolo neskoro 😕
Takže ak krvácaš a maš aj bolesti tak rovno pohotovosť.

sasika255
autor
25. nov 2023

Prosim vás bojím sa teraz...až zajtra eáno budem mať auto a na pohotovosť sa nemám ako dostať

zuzuliennka1
25. nov 2023

@sasika255 na taketo pripady su sanitky🤦🏼‍♀️

adel2020
25. nov 2023

@sasika255 sanitka alebo taxik

zanzilady
25. nov 2023

@sasika255 to som mala cely čas, jemne bolesti sko sa zväčšovala maternica. Skôr je problém to krvácanie

zanzilady
26. nov 2023

@sasika255 Ahoj, ako si to nakoniec vyriešila ? Bola si včera slebo pôjdeš až dnes ?

sasika255
autor
26. nov 2023

A nemôžu to byť krámy??

zuzuliennka1
26. nov 2023

@sasika255 no na to, ze pises v 4 komentari ze sa bojis ci sa plodu nieco nestane - sa ocividne az tak zas nebojis. ako my mame vediet? mozu to byt kramy, moze to byt potrat, a mozno to nic vazne nebude, a mozno ano.... uz si mala byt v nemocnici

bejbs123
26. nov 2023

@sasika255 ak by sa jednalo o biochemicke tehotenstvo,mohla prist aj ms,no tympadom by mal byt test uz negativny alebo velmi slaba ciarka,takze ak ste doteraz z nejakych dovodov nesli na pohotovost,tak nech vam aspon niekto zbehne kupit test,ak je ciarka stale dostatocne silna,tak utekajte na tu pohotovost,nech vam daju nieco na zastavenie krvacania a progesteron…krvacate stale?silno?alebo len spinite?

sasika255
autor
26. nov 2023

Áno krvácam stále

adel2020
26. nov 2023

@sasika255 a na tej pohotovosti ste bola?

sasika255
autor
26. nov 2023

Test je negatívny

sasika255
autor
26. nov 2023

Čo mám teraz robiť?

rk123
26. nov 2023

no mala si pozitivny test, ale bolo to biochemicke tehotenstvo, to znamena ze sa neudrzalo a ty si dostala klasicku menstruaciu, mrzi ma to.
a co mas robit? nic veru, stava sa to, kazde stvrte tehotenstvo takto konci.
drzim palce aby dalsie dopadlo lepsie

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre