Mám nepravidelné cykly a PCOS. Som v tom?

16. feb 2024

Ahojte. Chcem sa opýtať. Mam nepravidelne cykly a PCOS. Menstruacia chodí ako chce. A keďže sa nám už dlhšie s partnerom nedarilo tak som to prestala riešiť a snažiť sa. Stalo sa ale to, že už dva dni mam stále ráno nádchu a cítim sa chorá a akoby som mala teplotu. Počas dňa mi to prejde. Nedávno som mala sen o tom, že som mala pozitivny test. A ani neviem prečo jednoducho som si ho kúpila a urobila. Dnes je 8 deň od styku a práve preto, že je to skoro mi príde nereálne mat takúto čiarku...aké máte skúsenosti s baby top testom? Je vôbec možné mať takú čiarku toľko dni od styku? Tie čiarky mi robi aj na iných testoch ale tu je najzretelnejsia. Ďakujem za každú odpoveď. Ešte podotýkam test bol v limite do 3 min.

matus7030
16. feb 2024

Ja tam ale žiadnu druhú zretelnejšiu čiarku nevidím. Už ti aspoň mešká MS?

majamat
16. feb 2024

uvazovala by som nad tym jedine ak uvidim 2 jasne ciarky. neviem oreco sa zeny pozastavuju nad takymto vysledkom, kludne ot este tehu byt nemusi.

rm8
16. feb 2024

Podla mna je to este kratka doba od styku, aby ti test nieco ukazal. Ibaze by si to mala posunute, skus digitalny Clearblue, ktory ukazuje tyzdne pripadne krvny test, ak chces mat 100% istotu. Ale mozu to byt iba kanaliky na testoch.

autor
16. feb 2024

@majamat neviem ale ja tam rozhodne čiarku vidím.

autor
16. feb 2024

@rm8 viem, že je to krátka doba. Preto sa to nezdá ani mne. Ale keď na mňa v limite vyskocilo toto bolo mi to zvláštne...kanaliky som už za tie roky snaženia mala ale určite nie také hrubé a aj ružové...preto som sa chcela poradiť.

lauriik
16. feb 2024

Ja ked tu vidim denne tie druhe ciarky na testoch a vacsinov z toho nic neni - len presvita farbivo. Ak by si mala tehotenske priznaky tak tam bude jasna ciarka. Toto je hodne nejednoznacne. Pockaj aspon 14 dni od styku a skus test potom 🤷🏼‍♀️

autor
16. feb 2024

Vďaka za milé komentáre.

januska12323
16. feb 2024

Počkaj a uvidíš, aj keby si bola tehotná ešte by to nemal zachytiť test.

luteam
16. feb 2024

Ahoj nechcem davat falosne nadeje ale podla mna tam druha ciarka je skus zas o par dni testnut. Drzim palce 🙂

autor
16. feb 2024

@luteam ďakujem pekne 🙂 no mne sa tomu tiež nechce akosi veriť...preto som tu písala. Ale keby som vedela aké niektoré komentáre ma čakajú tak sa nato asi vykašlem :D ..človek je prekvapený, zúfalý a chce radu a dobre, že ho neukamenuju :D ozaj ti ďakujem, za normálny komentár 🙂

luteam
16. feb 2024

Chapem ta aj ja mam pcos je to stresujuce co sa otehotnenia tyka. No ja ked som mala podobne sipnu ciarku tehotna som bola tak velmi drzim palce nech je to aj tvoj pripad 🙂

autor
16. feb 2024

@luteam veľmi pekne ti ďakujem, si milá 🙂

luteam
16. feb 2024

❤️

faith6
16. feb 2024

Ahoj ja som tiež pred menzesom testovala a pridala sem foto a každá mi písala ze nič tam nevidi že nech si nerobím žiadne nádeje že vôbec načo testujem pred menzesom, tak isto som mala sen o pozitívnom tehu teste a verím aj svojim pocitom ,menzes nedošiel dva dni nato som spravila test pridala sem a už verili , teraz je už krásne pozitívny, takže ver svojim pocitom a nedaj sa "zdeprimovat" komentármi držím palce

faith6
16. feb 2024

Pridávam ti môj test po 2 dňovom meskani

autor
16. feb 2024

@faith6 veľmi pekne ďakujem za pozitívny komentár a skusenost. Želám veľa šťastia a krásne tehulkovanie 🙂 nech to všetko dobre dopadne 🙂

faith6
16. feb 2024

Ďakujem aj tebe prajem nech dopadne všetko ako si praješ 😉

majamat
16. feb 2024

nejde o to, ze ju nevidis, ide o to, ze taketo ciarky casto vobec tehu neznamenaju, vela zien takto otestuje, davaju tu foto a nakoniec tehu vobec nie su.
cim to je neviem,ale toto jednodducho naisto tehu nepotvrdi,
a pritom je riesenie jednuoduche, par dni pocakt, zopakovat test a uvidis. ked uz su jasne viditlene ciarky, ani fotka ich nepohti, tak potom uz sa oi tehu uvazovat da.

majamat
16. feb 2024

@faith6 to nejde o to, ez by toi neverili, alebo ze by si nemohla byt tehu,. iba ide o to, ze test to nedokazuje, ak je testovacia ciarka slaba, ved ty nemozes vediet, ci zosilnie. stale este vyvoj moze pokracovat 2 spodobmi - nezosilnie alebo zosilnie. az potom je to jasne.
to ze je slabucka ciarka, ktoru na foto nevidno este neznamena, ze bude silniet.

staci pozriet predchadzajuce taketo prispevky. vysoke % takych testov nedokazalo tehu.

a take tie reci, ze ide o biochemicke tehu si tiez prehnane, lebo tolko zien nebude mat buiochemicke. tiez neiktore boli na odbere hcg a to bolo negativne. tehu test nemoze zachytiti hcg, ktore nie je v krvi.
cize srale su tu 2 moznosti a cas a neskorsi test ( priapdne kr/gynekolog ) ukaze, ci to tehu je.

skatloka
17. feb 2024

Ahoj, urcite sa otestuj zajtra rano, pokial si tehu, mala by ciarka zosilniet. Drzim ti palce 🍀 a tie negativne komentare ani necitaj, niektore zeny nedokazu pochopit, ake to je, ked sa pokusas o babo uz xy mesiacov ci rokov 🙂 Kazdopadne ciarka bude stale velmi slaba, aj keby si bola tehu, ak si mala naozaj ovulaciu len cca 9 dni dozadu.

autor
17. feb 2024

@skatloka veľmi pekne ďakujem 🙂 no skúšala som. A mala som takýto test. Zdá sa mi stále svetla. Myslíš, že je to v poriadku?

faith6
17. feb 2024

Kedy máš dostať menzes?ja ju tam vidim !

skatloka
17. feb 2024

urcite ano, podla mna je to na spravnej ceste, uz je len dolezite aby tmavla ❤️ to najlepsie uvidis ked budes testovat kazdy druhy den, z ranneho mocu 🙂 drzim palce 🍀

autor
17. feb 2024

@skatloka a môžem mať aj večer silnejšie čiarky ako ráno? Nie je to zvláštne?

autor
17. feb 2024

Dnes je to 9dpo

skatloka
17. feb 2024

mozes, ale tam zalezi od vela faktorov, neodsledujes si, ci ti tmavne ako ma… najlepsie rano, predtym ako sa napijes, mal by byt najkoncentrovanejsi moc 🙂

nikiki29
17. feb 2024

Ja som mala poobede/večer silnejšie čiarky. Test silnel veľmi pomaličky, ale tehotná som bola. Skús další test až o 2 dni.

autor
17. feb 2024

@nikiki29 ďakujem krásne za názor. Ja už som sa vyplakala, že nič z toho. Ale bolo mi zvláštne že toľko testov predsa nemôže klamať a mat iba kanaliky ...A na koľko dpo ste mali už výraznú ciarku?

danielina30
17. feb 2024

Ja vidím čiarku na oboch, podľa mňa je to na dobrej ceste. Veľmi držím palce. Skús testovat každý druhý deň ale rovnako značkou testu, aby si videla ako, silnie. Ja som mávala poobede silnejšiu čiarku ako ráno

nikiki29
17. feb 2024

Výraznú čiarku som mala až 5 dní po tejto takmer neviditeľnej (štvrtý deň som netestovala). Ale mierne silnenie bolo vidieť postupne… ale naozaj to vyzeralo veľmi biedne s tou čiarkou prvé dni.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre