Ktorý tehu test je podľa vás spoľahlivý?

lenkaver2018
18. apr 2021

Ktorý tehu test je podľa vás spoľahlivý??? Lebo vraj top test z dm nieje dobrý že “duchuje” myslite že z ôsmich idem duchuje? Alebo keby je taký na prt že by ho ponukali na trhu?

mladeleta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
petamich
18. apr 2021

podla mna neexistuje zly tehotensky test, existuju iba netrpezlive zeny, niektore (co nevravim, ze je tvoj pripad), by testovali 6 min. po pohlavnom styku a potom tu hladaju duchov, co nie su duchovia ale kanaliky a vzdy sa najdu 3 zeny co tam "nieco vidia"

bola som tehotna 3x v zivote a akykolvek test som pouzila ukazal spravne pozitivny vysledok

takze ja na - nie su dobre duchuju neverim, ked clovek testuje najskor v den, kedy bola ocakavana menstruacia neverim, ze by test (v 95%) neukazal pravdivy vysledok

kazdopadne za mna preferujem ClearBlue alebo MamaTest, maju viac farbiva a lepsie vidno ciarky

podla mna testuj o 2-3 dni a uvidis ;) HCG stupa obden, takze by uz mala byt ciarka viditelnejsia ak tam ma byt (neviem kolko a ci uz menzes meska)

lenkaver2018
autor
18. apr 2021

@mladeleta aj mne len vravia že duchuje🙏🏼😅 uvidim či aj štvrtok zaduchuje sono u Dr 🙈😀

lenkaver2018
autor
18. apr 2021

@petamich
@petamich menstr mi meškala deň .... dostala som ju aké nedá sa to nazvať menštruáciou bol to výtok s trochou uuuplne blesku krvou ale. total slabá .... takú som nikdy nemala .... ráno som robila test prikladám foto .... tak som zvedavá 🙂
zajtra ráno ho zopakujem 🙂 ...

somtunovaa
18. apr 2021

@petamich podľa mna nemáš pravdu, ja som jedna z tých netrpezlivých snaziliek. Sú testy ktoré ukazujú čiarku už 6 minút po pohlavnom styku. A sú testy na ktorom sa čiarka neobjaví ak nie si v tom.

petamich
18. apr 2021

@lenkaver2018 tieto fotky su fakt na figu 🙂 ked si si test spravila dnes sprav zajtra inu znacku alebo pockaj ob-den a testuj az v utorok :D

petamich
18. apr 2021

@somtunovaa asi uplne nerozumiem tvojej odpovedi ale nevadi

lenkaver2018
autor
18. apr 2021

@petamich neviem čo je na figu 🙂 veď normálna foto ... ani rozmazana . Nerozumiem ....

petamich
18. apr 2021

@lenkaver2018 ja tam napr. ziadnu ciarku druhu nevidim ale ty ju vidiet mozes - to som tym myslela, "ze na figu", ze ked je slaba ta druha, tak na fotke to byva vidiet este horsie ale teda ja nie som skusena lovkyna ciarok, kazdopadne skusila by som o par dni a drzim paste! 🤞🏻

somtunovaa
18. apr 2021

@petamich myslela som že sú testy, na ktorých vidíš čiarku aj keď nie si tehotná. A nemusí to byť 6 min po styku ale kľudne aj 20 dni, proste ak nie si tehotná aj tak ukažu čiarku. Ja mám skúsenosť napríklad s rapiclear alebo livsane mi ukázal čiarku ako hrom a nebola som. A napríklad womansecret je úplne biely ak je negatívny.

lenkaver2018
autor
18. apr 2021

@petamich 🙏🏼Ok ☺️Thank you

veronice
18. apr 2021

Tiez davam hlas woman secret, za mna super, vzdy ukazal co mal (tehu aj nie tehu 😁👍) o tyzden sa nanho chystam zas 😁💪🍀

lenkaver2018
autor
18. apr 2021

@veronice to je taký ruzovy obal?

veronice
18. apr 2021

@lenkaver2018 aaaano, tento

michaelamaria
18. apr 2021

@lenkaver2018 podľa mňa je to krásna čiarka 😉

klejkaez
18. apr 2021

4 testy mi ukazali negativne, a clearblue tehotna 2-3 už...a to som nemala ani tušenie o tom
Takze asi tak. Iný ako clearblue uz nie 🙂

littlebubble
18. apr 2021

Ja tam druhú vidím, ale nevidím či je ružová alebo sivá.

iwanka222
19. apr 2021

Ja tam tiez vidim slabulinku druhu ciarku. No tiez odporucam test woman secret.

elenita
19. apr 2021

@lenkaver2018 no ako, testovala si aj rano? 😉

snazilka_bio_mamka
19. apr 2021

@lenkaver2018 ja tiez akurat riešim top test z DM a tiez tam mam podobne ukazy ale mam silny pocit, že ta ciarka je stale...

jackie17
19. apr 2021

To isté som mala cez víkend. Ten z DM mi to robí stále, už nekupujem.
Dnes som robila inú značku a snehobiely

mattkapd
19. apr 2021

@lenkaver2018 za mňa tiež clearblue digitálny človek nemusí hľadať čiarky a rozmýšľať ci je to kanálik alebo už čiarka.. Posielam foto ako príklad kedy palickovy test pepino citlivosť 10 z ranného moču a 25ka clearblue robený ten istý deň len nebol z raného moču

hanka555
19. apr 2021

Zamna najlepsie su dr max palickove a clearblue digi

queen_el
19. apr 2021

Nekupujte tie toptesty, su to prebalene testy z Ciny tej najhoršej kvality, čiarka je tam vždy (kanálik), posledné týždne sú tu tie testy stále.

snazilka_bio_mamka
19. apr 2021

@queen_el no ja keby toto viem kurník... kupila som 2 balenia ale asi ich odložim a kupim ine testy

queen_el
19. apr 2021

@snazilka_bio_mamka áno žiaľ...v poslednej dobe je tu stále nejaká diskusia o tom, čiarka je tam vzdy...ja neviem, komu napadlo vymeniť toptesty za také šmejdy...

littlebubble
19. apr 2021

@snazilka_bio_mamka Ahoj.Nemôžeš mať cystu? Lebo ja som si robila už všetky možné a keď to bol kanálik tak sa to nedalo zachytiť telefónom ani z ďaleka aj keď tam kanálik bol a robila som si aj testy z drogérie.

snazilka_bio_mamka
19. apr 2021

@littlebubble neviem či mozem mat cystu, este som nikdy nemala podobny problem, tak neviem povedať s istotou. Keby mam cystu, mozu ma z toho bolieť prsia a mat zvyšenu teplotu? este som to nezazila, tak neviem ake su sprievodne priznaky

littlebubble
19. apr 2021

@snazilka_bio_mamka Uff to ti nepoviem.Ja som pri cyste necítila nič, sama odišla.Vedela som o nej len vďaka ultrazvuku, ale známa mala bolesti a keď jej praskla tak prišla v hodinu dvanástu lebo by vykrvácala.

Čítala som, že slabá čiarka môže výjsť pri cyste.Mne duchovali takto, ale foťák to ani nezachytil.Odvtedy som mala snehobiely test.

marianna_peskova
19. apr 2021

Ja odporúčam Ladymax a Mamatest. Aj digitálny Clearblue mi ukazoval správny výsledok.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre