Je toto pozitívny test?

27. jan 2021

Ahojte.. dnes som 11 DPO, robila som si ramo Dr.max test. po 2 min. som mala vysledok (foto č.1) potom.som.sa isla pripravit do prace a sla som vyhodit test a uvidela som tam 2. ciarku po cca 15 min. Co to ma znamenat? vela krat som si robila dr. max test ale nikdy mi po limite neukazalo nic. Je to iba kanalik? mate niekto s tymto skusenost?

autor
27. jan 2021

opačne mi to nahralo... fotka po limite je 1.

pseudomonas87
27. jan 2021

Noha byť tebou počkám 2 dní a testnem znova, vyzerá to ako ciarka

autor
27. jan 2021
autor
27. jan 2021

@pseudomonas87 podla kamosky je 1000% negativny, ze vraj ta ciarka je od výroby tam, ale je pravda ze ona nezvykla nikdy testovať, testovala 1x a vtedy uz bola tehtona, tak ona neverí na duchariny.. ja mam skusenost s dr. max testmi ale nikdy sa mi tam neukazala 2. ciarka. ale zda sa mi to ako kanalik.. myslis, ze to moze byt pozitivny test?

malicka_mysicka
27. jan 2021

Skus o 2-3 dni, vyzera to na ciarku

autor
27. jan 2021

@malicka_mysicka to naozaj?? kamoska mi uplne zobrala nadej 🙂 no skusim zajtra, mam doma este 3 testy

autor
27. jan 2021

tu sa to da lepsie vidiet..

nela6
27. jan 2021

podla mňa, ak to vidno takto odfotene, realne je to silnejsie, ja som tak mala, teraz som 27tt 😉 samozjreme ale otestuj o min 2 dni zase... ja som si dala 5 dni, najdlhsich na svete 😄 ale aspon to bolo uz silne

autor
27. jan 2021

@nela6 Nepride ti to ako sivy kanalik? myslis si ze ej to ruzove? ah ja uz neviem.. skusim aj zajtra ráno, ak bude negativny, tak toto bol asi nejaky divny test

mima1
27. jan 2021

Skusila by som este dalsie a tento by som brala ze mozno ano ale netesila by som sa este

sense
27. jan 2021

To vyzerá na ducha, počkaj zo dva dni... Už by to mala byť čiarka poriadna

rybka1985
27. jan 2021

Ja som mala slabsi a bola som tehotna. Pockaj ako radia baby a skus znova o dva dni 😉🍀

xpetka1x
27. jan 2021

Skus zajtra ráno. Podľa mňa čiarka mala som tak isto nič a po čase ako ty.. A dva dni už krásne //. Držím palce

autor
27. jan 2021

Kočky, ale neva, ze sa to ukazalo az po 15 min? No skusim inu značku a testnem ráno...

dom_evi
27. jan 2021

Myslim ze nie je pozitivny, ak si myslis ze si tehotna skus o 2 dni dalsi mozno lepsej znacky, mo myslim ze bude tiez negativny :(

autor
27. jan 2021

@dom_evi ja si tiez myslim...

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
27. jan 2021

@bambulienka25 to fakt???? dakujem, hned som mudrejsia!

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
27. jan 2021

@bambulienka25 "sarkazmus" ti asi nič nehovorí.. viem, čítať ale fakt ma vytáča ten hnusný tón akým to píšeš.

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zdenkatv3
27. jan 2021

Tazko povedat, treba sa proste opar dni pretestovat ak ti menzes nepride

autor
27. jan 2021

@bambulienka25 nepotrebujem to študovať, chcela som názor žien, ktoré mali takýto test a nie poučovanie 🙂

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
27. jan 2021

@bambulienka25 nikde som nepisala, ze ma zaujima tvoj nazor, ale nazor takých ktoré mali podobny test 🙂 pekny zvysok dna

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nela6
27. jan 2021

nepride mi to ako kanalik, ale tak ci tak, treba este raz, zacina sa dlhyyy cas cakania 😉

1mina
27. jan 2021

ja neviem podla mna to vyzera nadejne 🙂

pseudomonas87
27. jan 2021

Prd na kamošku, o 2 dni otestuj, ale podla mna to vyzera na ciarku, aj ja som mala take slabucke, a teraz to beha po byte, drzim palce a daj vedieť

autor
27. jan 2021

@pseudomonas87 dakujem 🙂 i ked tomu uz neverim po tolkých snazeniach a biochemickych potratov .. tak len velmi opatrne 🙂 ale dakujem za nádej ❤

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre