Je to duch, alebo sa mi len zdá?

luptakovab
31. mar 2019

Vidíte ducha či mám vidiny?

jamimka
31. mar 2019

Nic tam nie je

whatever1
31. mar 2019

@luptakovab To si odfotila aj pohar s cikackou?😂😂😂

whatever1
31. mar 2019

@luptakovab A ducha tam vidim😉

luptakovab
autor
31. mar 2019

@whatever1 ťa už je vyliata ....lebo mne kamoška tvrdí že tam nič nie je

luptakovab
autor
31. mar 2019

@jamimka lebo to už je tretí test a už 10 dní to mešká

jamimka
31. mar 2019

@luptakovab skus rano este jeden. Uz by si mala mat silnejšiu čiarku ak tolko mešká.

baby26
31. mar 2019

Ja nic nevidim

laskonkka
31. mar 2019

Tiež sa mi nezdá, že by tam niečo bolo, hlavne po 10 dňoch meškania by ta čiarka bola určite silnejšia. Možno to ale zistíš až u gynekologicky 🙂

evaachesa
31. mar 2019

Skus to lepsie odfotit, nic tam nevidim.

luptakovab
autor
31. mar 2019

@laskonkka asi zajtra zavolám že prídem n návštevu

luptakovab
autor
31. mar 2019

@evaachesa no už lepšie to nejde, ale asi tam nič nebude

evaachesa
31. mar 2019

@luptakovab no na normalnom podklade, takto sa tam odraza svetlo ci co...urob si test znova zajtra a chod radsej na gyndu ak ti tak dlho meska. Stava sa ti to bezne?

lenjaaon
31. mar 2019

Nic tam nevidim, ale ak tak dlho meska pre istotu by som navstivila dr.

luptakovab
autor
31. mar 2019

@evaachesa bežne sa mi to nestáva

evaachesa
31. mar 2019

@luptakovab no tak to urcite zajdi zajtra

luptakovab
autor
31. mar 2019

@laskonkka tu tiež nič nevidím

evaachesa
31. mar 2019

@luptakovab ani ja .. fotis bleskom?? Urob foto zblizka na ciarku

luptakovab
autor
31. mar 2019

@evaachesa bez blesku, neskôr odfotim mám návštevu

agikaku
31. mar 2019

Nie, nie je tam nič.

sorayaardente
31. mar 2019

Mne meskala 2 tyzdne raz a tiez sa mi nestavalo. Tehotna nie ste. Po tyzdni uz vidno silnu ciarku, ak je zena tehotna.

luptakovab
autor
31. mar 2019

Ale je mi to celé divné, posledné 2 týždne som neskutočne unavená a to som nikdy takto nebola, ďalej poobedna káva mi už ani nechutí, niekedy je mi neskutočne ťažko z jedla, párkrát som aj zvracala, cítim sa aj malatna. Pôjdem k lekárke a bude vyriešené. A niekedy 10 po ms som mala také jednorazové akoby spinenie, resp. som našla taký akoby výtok na spodnom prádle, posledná ms mi začala 22.2. a trvá cca 7 dní odvtedy nic

janulienockanr
31. mar 2019

Po 10 dňoch meškania by ste musela mať silnejšiu čiarku co tu nieje žiadna možno máte zlý test alebo je chyba niekde inde.... Skôr skúsiť gynekológa a ten po obere krvi bude istejsi ci ste alebo nieste tehotná... 😉

luptakovab
autor
31. mar 2019

@janulienockanr tak to už bol tretí test a druhá značka testu, takže niekde problém bude, no uvidíme čo povie lekarka

evaachesa
31. mar 2019

Uz sa stalo ze aj po 2 tyzdnoch bol test negativny a baba bola tehotna ... stava sa kadeco

evaachesa
31. mar 2019

@luptakovab treba ist hned rano na odber krvi a poobede by mal byt aj vysledok

mata.g
7. apr 2019

Ahojte ja som tiež nedostala menzes teraz, očakávala som 1.-2.4. a nič a testy všetky negatívne bez ducha .. Nechránený sme mali ku koncu predchádzajúcej menštruácie, ešte som trochu krvacala. Už neviem čo si o Tom mám myslieť, kto poradí ? 😅 Poslednú mš začala 8.3.

evaachesa
7. apr 2019

@mata.g pockaj este par dni a ak nedojde ms tak chod na krv k lekarovi. Asi nic ine sa neda robit a budes vediet co sa deje 🙄

evaachesa
7. apr 2019

@luptakovab ahoj, tak ako si dopadla u lekara?

mata.g
7. apr 2019

@evaachesa a čo ten smajlík s očami nahor? Myslím že to urobím aj bez tak len teda chcela som vediet či je to obvykle že od 3.4. doteraz všetky tie pasikove testy vyšli úplne negatívne či sú aj spoľahlivejšie testy lebo mne sa to bežné nestáva že by mi len tak meškali

evaachesa
7. apr 2019

@mata.g no ked precitas vyssie co pisala autorka tak jej tiez dlho meskalo a testy negativne takze ja tomu nerozumiem ako to je mozne ... tot tie vypulene oci :D mne sa to este nestalo ale po tyzdni by som uz asi isla k doktorovi nech mi vezme krv ...tak som zvedava co napise @luptakovab ze ako pochodila ... tak isto v inej diskusii babe meskali vyse 2 tyzdnov, testy biele a je tehotna

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre