Je tehotenský test Pepino negatívny?

aaatimejka
8. apr 2021

Ahojte . Prosím poraďte, čo myslíte je to negatívny ? Mam strašne slabú druhú čiaru. Menštruacia mešká 4dni . Nemáte skúsenosti s týmto testom?
Ďakujem 🙂

vikina444
8. apr 2021

@aaatimejka Tak tento je určite pozitívny, veď tá čiarka je dostatočne silná a viditeľná voľným okom. časom by mala čiarka silnieť. Gratulujem. Osobne skúsenosti so žiadnym testom pozitívnym nemám, ale tento by som rozhodne po meškaní 4 dní určite brala ako pozitívny

nevenka
8. apr 2021

Preco by mal byt negativny? Na tehotenskom teste druha ciarka, akakolvek silna, slaba, znamena pozitivitu, pri teste v navode je to napisane. Pri ovulacnych je to inak.

aaatimejka
autor
8. apr 2021

Ďakujem krásne za odpoveď 🙂 lenže ja bohužial nemam na deň presný cyklus, ale zajtra ráno vyskúšam zase a uvidím . Bolí ma brucho a prsia tak dúfam že to bude babätko a nie menzes :-/

snazilka_bio_mamka
8. apr 2021

že negatívny :D gratulujeeeem 👶

janai1
8. apr 2021

@aaatimejka toto je maximálne pozitívny test 😀

mattkapd
8. apr 2021

@aaatimejka presne tak je pozitívny a brucho že boli na menzes je úplne normálne aj v tehotenstve.. Držím palčeky nech to dotiahnete do úspešného konca.. Inak pri takomto teste už môžeš skúsiť aj digitálny cez deň..

ysseba
8. apr 2021

@aaatimejka Toto je uuuurčite nie je negatívny test 🙂 Gratulujem

aaatimejka
autor
8. apr 2021

baby ďakujem vám veľmi krásne , modlím sa aby to bolo tak 🙂 som vám zabudla napísať že tento test som nerobila z prvého ranného moču , to je problém ?

barus26
8. apr 2021

@aaatimejka nie, nie je to problém.

jaskolka
8. apr 2021

Je pozitívny. To, že je slabá, nevadí, pri tehotenskom teste stačí, aby bola druhá. Ak urobíš z prvého moču, bude ešte jasnejšia

iwanka222
8. apr 2021

@aaatimejka Blahozelam 😊

nairia
8. apr 2021

tu nie je o com, gratulujem 🌞

majamat
8. apr 2021

@aaatimejka gratulujem.
nie je podmienka robit z ranneho mocu, len v rannom moci byva vyssia koncentracia HCG hormonu, preto z ranneho sa najskor ukaze pozitivita a na zaciatku uz cez den moze byt negativn, no neskor ak je hormonu dost, tak sa to ukaze kedykolvek cez den.

daom
8. apr 2021

@aaatimejka jasne pozitivny, ja som mala pred par dnami rovnako, bolesti ako pri menzese, po tyzdni presli a mrcha neprisla 😊 vcera uz bola ciarka tmavsia. Gratulujem a drzim ti palce.

sense
8. apr 2021

tu su dve jasne ciarky aj ked jedna slabsia ale ziaden duch.... takze je pozitivny...gratulujem... ak urobis o dva dni uvidis ze bude este tmavsia

aaatimejka
autor
8. apr 2021

Baby , akurat som urobila ešte jeden test a ten je 100%negativny, jedna silna čiarka. Tak pravpedobone niektorý je chybný. Pôjdem si kúpiť nejakú inú značku ☹

stevvvka
8. apr 2021

@aaatimejka ten druhy je čerstvý? Vyzerá tak.. Etse počkaj pár minut, čiarka pribudne

majamat
8. apr 2021

@aaatimejka a je tam rovnaka citlivost? skus pockat aspon 2 dni a uvidis a rob teda z ranneho mocu.

aaatimejka
autor
8. apr 2021

áno sú rovnaké , majú aj rovnakú citlivosť. :-/ , tak som na to zvedavá že iná značka čo bude ukazovať.

humajnicek
8. apr 2021

Zaujímavé, lebo ten prvý vyzerá, že je pozitívny. No vyskúšaj ešte nejakú inú značku a hlavne počkaj ešte aspoň dva dni a až potom rob ďalší. Niekedy to trvá, pokiaľ sa HCG hormón zvýši u ženy.

kajka1512
8. apr 2021

Určite chod kúpiť Ešte jeden 🙂

2522020
8. apr 2021

@aaatimejka pozitívny 🤔🍼 aj ja som to tak mala strašne bolesti brucha a krížoch ale menzes sa nedostavil 🤭🤭🤭😍 potom to uz prešlo

2522020
8. apr 2021

@2522020 urob si test z prveho raného moču buď zajtra alebo na pozajtra nerob si hneď testy za sebou...

waity888
8. apr 2021

Tak toto je záhada, skús ešte zajtra ráno z ranného moču a inú značku. Woman Secret má veľa farbiva napríklad, držím palce.

lienka.7
8. apr 2021

@aaatimejka je krasne pozit. Neblazni 😉

snazilka_bio_mamka
8. apr 2021

@aaatimejka ja tam vidim tieň, no ale nie je to uz taka čiarka.. kup si mama test v lekarni, nepi po 20:00 hod a rano si ho urob z ranneho moču.

aaatimejka
autor
8. apr 2021

Dakujem za pomoc baby, teraz som kupila a pred 10minutami som urobila inu znacku z DM - baby top test. Toto vyšlo, veľmi slabé... Ešte pôjdem kúpit mama test a rano ten vyskúšam. prosim ten mama test kde predavaju? Lebo v dmke som nevidela. Ďakujem 🙂

stevvvka
8. apr 2021

@aaatimejka test je pozitívny, si tehotná. Gratulujem.
Odporúčam kúpiť akýkoľvek kazetový test, a vyskúšať o pár dní, kde budú riadne čiarky, ostane ti na pamiatku 🙂

snazilka_bio_mamka
8. apr 2021

@aaatimejka v lekárni som vzdy dostala, ale nie v Dr. max ale v obyč lekárni... ale podla mna uz nemas prečo stresovať, mas tam nadhernu čiarku 🙂

verca888
8. apr 2021

@aaatimejka mamatest maju v lekarni ale byt tebou si uz dalsi nerobim a uz vobec nie hned. vyzera, ze si tehotna lebo aj na tomto mas dve ciarky.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre