Je pozitívny?

18. aug 2024

Mala som menstruaciu pred 19dnami, 3 dnovu, ziadna odlupujuca sa sliznica maternice. Mali sme sex 31.6, ale partner sa urobil mimo mna a na druhy den som dostala kramy. Uz 2 tyzdne mi ke zle oblieva ma horucava, mam zvysenu teplotu a mala som minimalne zvysene leukocyty. Dnes som si urobila test a vyslo toto. Neviem ci dobre vidiet na foto ale je tam duch sruhej ciarky. Ale mala by som byt zz pomaly v 7mom tyzdni, nemala by ta ciarka byt silnejsia?

dadka1997
18. aug 2024

Nie nemala byt silnejšia, pretože tehotna určite nie si ... a na biologii v skole si chybala keď ste sa učili ako dochádza k oplodneniu

autor
18. aug 2024

@dadka1997 som vystudovany molekulovy biolog takze som nechybala na hodinach biologie. Mam vsetky priznaky tehu ako pri prvom tehu. Cyklus moze byt aj rozhadzany a mozu byz plodne dni pred kramami.

andulka1988
18. aug 2024

Autorka vidíš čiarku?

dzulli1980
18. aug 2024

Jún má 30 dní, takže 31.6. ste sex mať nemohli ... keby si bola v 7. týždni na tom teste máš koľajnice, že aj slepý by videl ... tento test je, za mňa, negatívny.

blonde_bella
18. aug 2024

Áno, v 7 týždni by som očakávala, že mi vybije oči.
PEPINO testy duchuju. Kúp si clearblue digitálny a ten ti povie .... 🙂

michaela789
18. aug 2024

v siedmom týždni by si už na sone videla plod, nieto silnejšiu čiarku na papieriku. Test je jasne negatívny.

autor
18. aug 2024

@andulka1988 obaja s manzelom vidime

autor
18. aug 2024

@blonde_bella je to pepino test mam v plane kupit clerblue.

autor
18. aug 2024

A tiez by som cakala kolajnice v takomto tyzdni

dadka1997
18. aug 2024

31.6. Ste sex nemali .. predpokladam ze si myslela 31.7. A este k tomu sa do teba ani nespravil
1.7. si dostala menstruaciu ktora trvala iba 3 dni .. stava sa ..
Mala by si koľajnice ako hrom .. cize NIE TEHOTNÁ NIESI .. a to že ti je 2 tyzdne zle, nema s tym nic spolocne... priznaky tehotenstva nastavaju az ked vystupi hcg hormon .. co v tvojom pripade nie je

autor
18. aug 2024

@dadka1997 30.6 tam malo byt, 31 bol preklep

katkakuch1
18. aug 2024

Autorka. Ja som v 7 týždni tehotenstva mala úplne dve výrazne čiarky. Omiela sa to tu stále dokola.. pepino sú nespoľahlivé testy.. kúp iný a vyskúšaj znova..

andulka1988
18. aug 2024

Tak ak vidíš autorka aj s manželom čiarku tak ok ja navštívim očného lekára lebo ju tam nevidím.

lucia13022023
18. aug 2024

Mali by byť výrazne, ja som mala takúto čiarku dva dni pred tým ako som mala dostať menštruáciu.
A ešte, tieto pepino testy sú hrozne, nechápem načo ich ženy stále kupujú a potom sa pýtajú, či tam vidno čiarku, keď sa o nich vie, že sú falošné pozitívne. Su aj iné lacné testy

dadka1997
18. aug 2024

Tak to potom je uz uplne nerealne... 30.6. Ak by bol pohlavny styk .. to je 1 a pol mesiaca od pohlavneho styku .. tak sa trosku zamysli.. nie niesi tehotná zbytocne budes testovat drahym clearblue

ajko2011
18. aug 2024

Nepoteším ťa, ale ja som bola v 4tt + 4 a koľajnice som mala také, že aj slepý by ich videl 🫣
Ty tehotná evidentne nie si.

letfenixa
18. aug 2024

Ka som si spravila test, keď som bola reálne tehotná 3 týždne a boli na ňom dve rovnako silné čiary.

januska12323
18. aug 2024

Keby si bola v siedmom týždni nemusíš čiarku hľadať lupou.

nevenka
18. aug 2024

Tieto testy su len prebalene cinske nepodarky. Vyrobca to asi aj vie, no ale...urobia jemnu ciarku, zeny kupia dalsi, lebo maju nadej. Dobry tah.
Ja som to testovala a ciarky som mala este aj vyraznejsie. V case ovu, po menzese, pred menzesom, hocikedy. Uz ked kupis Intime zo 101-ky, mas to lepsie. Mne ani mamatest nerobil falosne ciarky, ked ho dlho nenamacas. A Woman Secret su naj asi za za mna. Mne duchoval aj Livsane.
Digitalny su v Tvojom pripade len vyhodene peniaze.

koniarova
18. aug 2024

Neverím, že si vyštudovaný molekulovy biológ. Niekde v školstve je zjavne chyba. Nie. Nie si tehotná.

bejbs123
18. aug 2024

Urcite tehotna nie si,mala by si kolajnice z Bratislavy do Kosic

jaskolka
18. aug 2024

Keď by si otehotnela zo styku 30.6, tak už by si mala koľajnice, ze by oči vybili. Tehotná zrejme nebudeš, nie každé meškanie menštruácie je automaticky tehotenstvo
Teplota, zvýšené leukocyty a horúčava kľudne môžu znamenať nejakú chorobu.

ptvw
18. aug 2024

@bejbs123 ona ma skôr tu diaľnicu z ba do ke 😅

autor
18. aug 2024

@koniarova v skolstve je vela chyb ale v mojom vzdelany isto nie… nechapem potrebu zien urazat ine zeny… keby ze su tam silne ciary tak sa nikto neobuva do mojho vzdelania. Kamaratka otehotnela posledny den 3 dnovej menstruacie, co by tiez nemalo byt a do 3tieho mesiaca mala kazdy mesiac spinenie a si myslela ze ma normalne ms a tehotenstvo ju ani nenapadlo. Taketo by tiez nemalo byt. Pouzili sme lacny tehotensky test lebo iny nemali. Bola som u gyneko hned den po skonceni mojej slabej ms a aj on sa pytal ze ci viem na 100% vylucit tehotenstvo. Sam vravel ze na usg nie je mozne este nic vidiet ale nech skusim potom test. Cize aj u mojho gyneko doslo ku chybe vo vzdelani?

autor
18. aug 2024

@jaskolka nemam ziadne priznaky choroby, mala som robene aj stery z hrdla a nosa a vsetko neg dokonca aj vseobecny sa ma pytal ci nemozem byt tehu. Preto som si urobila test, a preto som sa opytala ze ci niekotra nemate skusenosti ze by cca v 7 mom tyzdni bol len taky duch, lebo tiez by som ocakavala kolajnice ako svet

dadka1997
18. aug 2024

Ty rozumies tomu, že ak by si mala byt tehotná zo styku z 30.6. by si mala čiarky ako vyšité ?

Uz ti tu baby pisali, ze pepino testy su lacne šmejdy a urobia ducha aj tam kde nemá byť .. v 7tt je hcg dosť vysoke, aby ho zachytil tehotenský test, ktori by urobil 2 krasne kolajnice.. ja som mala krasne dve koljanice v den ms ... cize nie si tehotna.. ak sa snažíte o babatko mrzi ma to, ak sa nesnazite, tak je vsetko v poriadku

evcagabi
18. aug 2024

Za mna pepino testy urcite nie su az take marne ako tu kazda hovori - ked som bola tehotna, pepino test mi ukazal rovnako rano a rovnako o pol noci ked sme ho zo srandy s mojim robili.

bejbs123
18. aug 2024

@ptvw 🤣 mna asi len udivuje,ze clovek,ktory je studovany,ma vlastne o tom tak malo vedomosti a netusim preco si niektore zeny myslia,ze ms je kohutik,ktory sa kazdy mesiac spusta rovnako,to ze je slabsia alebo kratsia ms neznamena tehotenstvo a hlavne po takej ms by musela tie kolajnice mat a nie mat rozmazanu smuhu na najhorsom teste aky sa da kupit a netusim preco niekto stale vyplaka,ked sem prida blboviny,ze niekto niekoho uraza,podla mna niekomu treba otvorit oci,ked si skace po nebeskych oblacikoch

vanilkovazmrzka
18. aug 2024

A nezvazovala si moznost ze mas proste len nejaku virozu?

michaela789
18. aug 2024

Otázka znela: je test pozitívny? Naša odpoveď bola jednoznačné nie, s dovysvetlenim, že okrem toho že chýba čiarka, chýba aj časový súlad medzi tebou opisanymi okolnosťami.
Ale dobre. Keď sa ti to nepáči, tak teda gratulujeme, si tehotná. Môže byť tak?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre