Je možné tehotenstvo bez styku?

18. jan 2022

Neviete kto som, ako sa trápim.prosím bez výsmechu.tehotentvo bez pohlavného styku aj keď nie je to časté, ale je možné.ja som styk v ten vecer nemala.patner ma dráždil prstami.na prstoch spermie urcite nemal, on tvrdi, že na prstoch nemal nic.ale mozno si ani nevsimol a mohol mat tu kvapku lasky.vela deti je na svete z kvapky lasky aj ked to bolo pri pohlavnom styku.je to mozne aj takto pri drazdeni?drazdil ma zvonku, dnu nie, ale aj tak sa obavam, ci to tam nemohlo stiect.s partnerom sa o tom neda porozpravat, on tehotenstvo vylucuje a ked zacnem o tom hovorit len chyta nervy.ja mam stale cervika pochybnosti, tak sa pytam tu.

barus26
18. jan 2022

nie, nie je to možné 🤦🏻‍♀️ spermie aj potrebuju nejaký “tlak” to znamená, vystrek aby sa dostali tam kam majú. Naozaj keď ti obtrie ejakulát o tvoju šušku tak sa to nemá ako dostať do maternice 😀

katka5161
18. jan 2022

urcite nie.a "kvapky lasky" spermie neobsahuju

jaskolka
18. jan 2022

Aby, si bola z toho tehotná, je 0,000000000 percento.
. Takže prestaň sa desit a stresovať, lebo ak skutočne tým stresom si vyvolas žalúdočné problémy, tak budeš sa stresovať, či to nie je tehotensky priznak.

anjelicek26
18. jan 2022

"vela" deti s kvapocok lasky, podla mna si naivna, posvovy vchod ma velmi vela ochrannych prvkov, nie je to tak, ze na prstoch nejaka zasusena spermia je tak neskutocne zivotaschopna, ze prebehne cele toto prostredie, najde vchod do maternice, preplave cez maternicu, vajecniky a prave vtedy je tam to 12h zrele vajicko... a ano chapem, ze partner chyta nervy, ked toto riesis... ked sa bojis tehotenstva, ries antikoncepciu... tym nemyslim tabletky, ale napriklad vlozenie spiraly, vklada sa to dnes aj mladym dievcatam, mechanicka verzia rozne tvary...

autor
18. jan 2022

@katka5161 tak teraz som toho precitala na nete toho kvantum.lebo mi uz asi z toho fakt "hrabe". Nasla som aj odpoved jedneho doktora gynekologa a pisal, ze kvapky lasky obsahuju spermie 🤷‍♀️

katka5161
18. jan 2022

na 99,99% nie si tehotna..nepisem 100 lebo ista je len smrť....a viac uz to neries

autor
18. jan 2022

@barus26 cim viac tu precitam tym vuac stresujem a niektore prislevky su asi aj vymyslene, ale pisala jedna zena, ze ona k tretiemu dietaru prisla tak, ze manzel sa jej urobil na brusko a jej to vsetko stieklo.ale mozno si len mysli, ze sa to udialo takto a bolo to pri sexe.

autor
18. jan 2022

@jaskolka 👍 ked ja zo vsetkeho tak stresujem.😕 niekedy sa aj cudujem, ze este nemam vredy.ale som rada, ze nie

anjelicek26
18. jan 2022

Mozno muzovi ubehlo aj predtym, nez sa na do brucho urobil... proste ano, takto je to mozne, ale ty mas uplne inu situaciu... nadych, vydych, lebo partnera s toho trafi a ty tie vredy s nervozity.

autor
18. jan 2022

@anjelicek26 to je to teliesko?

anjelicek26
18. jan 2022

Ano vnutromaternicove teliesko je vhodne aj pre zeny, ktore este nerodili. U zien, ktore este nerodili je krcok tuhsi, zavadza sa pocas menstruacie a je to mierne bolestive (das dva ibuprofeny a ides na to), je to otazka par minut a hotovo, drviva vacsina zien to ani neciti to zavadzanie... hlavne bez hormonov a rizika otehotniet na par rokov (jasne kontroly, ci teliesko dobre sedi, musia byt). Ked ma zena staleho partnera, nemala by byt stale nervozna s otehotnenia. Pri novom partnerovi ci striedani partnerov samozrejme kondom kvoli pohlavnym chorobam, to je uz ina tema.

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jaskolka
18. jan 2022

Aby žena otehotnela tak, že jej s tečie ejakulat z brucha 🙈🙈🙈. Veď reálne sa zamysli, spermie nie sú olympijskí bežci že vpalia z brucha do pošvy a bežia vpred.Navyše na vzduch takmer hneď hynú
Ak toto fakt tu bolo, tak jedine ze ten chlap "nestihol" a už len zvyšok dokončil na brucho
Ale reálne to nie je možné, na oplodnenie musí byť ejakulat vystreknuty ku krčku maternice, proste musí byť určitý tlak a sila,aj potrebné iste vnútorné prostredie. Prstami, z brucha, papierom, tamponom (aj taka debilita tu už bola, že omylom tampón bol postriekany semenom a omylom si ho aj vopchala dnu dotyčná) to jednoducho nie je možné.

cukricek4
18. jan 2022

nie, nehrozi, ze by si bola tehotna. a ak sa chces vyhnut kadejakym komentarom, tak ti poradim, aby si tuto diskusiu rovno zmazala.

autor
18. jan 2022

@jaskolka ja keby som tu taky prispevok videla tiez by som si pomyslela, ze dotycna nemoze byt tehotna.ale ked ide o mna tak to beriem inac a stresujem.takze ty takemu ani neveris, ze muz strci prsty do nej so speriami a z toho otehotnie?

mareka49
18. jan 2022

Nie nemôžeš byt tehotná.
Bodka.
Prestaň to riešiť a hľadaj si spôsoby ochrany lebo skončíš na gastre s vredmi alebo na psych s pohnutymi nervami.
A to skôr ako otehotnies

taga
18. jan 2022

Nie, nemozes byt tehotna! Tvoj chlap sa s tebou o tom nebavi, lebo je to totalne absurdne a ty ako zena by si mala lepsie ovladat, ako funguje zenske telo! Ak nechces v jeho ociach posobit ako hysterka a -napisem to pekne- nevzdelana, tak sa ukludni a prestan s tym.

katka5161
18. jan 2022

@cukricek4 anonym sa neda zmazat bohuzial :D

cherry_cherry
18. jan 2022

Nie, nemozes byt z toho tehotna. Za prve muz do teba nestrcil prsty so spermiami, sama si pisala, ze tam ziadne nemal. Za druhe, potom si pisala, ze ten muz vlastne do teba nestrcil tie prsty vobec. Tak neviem z coho chces vobec otehotniet. Plus by si este musela mat aj ovulaciu. Chod si uvarit caj, vyloz nohy a ukludni sa. A chudaka chlapa tym nestresuj furt.

zlatkapaps
18. jan 2022

Ani sa necudujem, ze sa o tom s tebou nechce bavit. Nie je to mozne, a ak mu to stale omlieas dookola, tak mu s tmy asi uz ides na nervy

lucia147852
18. jan 2022

Nesexuj ani nerob sexuálne hratky pokial nie si zrelá, čo očividne nie si. Keby si, tak nestresuješ či si tehotná. Na 99.,99% nie si. Stačí?

autor
18. jan 2022

@lucia147852 nestačí 😀 treba na 100%

jaskolka
18. jan 2022

Nie, nemôžeš byt z toho tehotná.Moja rada do budúcnosti :
Pre vlastny pokoj si preštuduj biologické nevyhnutnosti na oplodnenie, a daj si napísať antikoncepciu, lebo ak takto budeš stresovať zakaždým, tak nečudujem sa, že chlapovi s tým ideš na nervy.
A zase druhá vec je, že 100%ochranu nebudeš mať nikdy, jedine sterilizácia alebo nesexovat.
Inak povedané, že teoreticky vždy treba počítať s možnosťou otehotnenia, ale aj ta možnosť musí mať iste nutnosti (spermia na prstoch a potom dnu, navyše keď ani spermie nemal tam, to určite nie je)

autor
18. jan 2022

@zlatkapaps hej idem kedze mu ns nervy kedze povedal, ze to nie je moxnr.a dookola neomeliam, ked vidim, ze sa zlosti

autor
18. jan 2022

@cherry_cherry no nestrcil ani nic na prstoch nemal.ale ja len, ci predsa len nemal kvapku lasky na prste a ta stiekla dnu.co som citala aj kvapka lasky obsahuje spermie.ale uz som kludnejsia ked tolko zien neapisalo, ze nie a mne samej to vychadza, ze nie.potom by bolo otehotniet fakt velmi jednoduche a to nie je.

elementissa
18. jan 2022

Autorka, neviem koľko máš rokov, podľa tvojho "problému" asi 13 a netušíš nič o otehotnení. A tie, čo tu píšu, ako otehotneli z kvapiek lásky, tak to si len oni myslia. Chlap nestihol a vyhovoril sa, že z kvapiek lásky :D a navyše to nie je také jednoduché, lebo musíš presne trafiť ovuláciu, šanca na otehotnenie je pár hodín v mesiaci. Spermie vedia chvíľu na tú ovuláciu počkať, ale to sú 2-3 dni max, žiadne také, že teraz tam tá jedna spermia bude čakať 20 dní. A navyše, neviem ako si to predstavuješ, ale ejakulát obsahuje milióny spermií a z nich má šancu jedna. Si myslíš, že tá jedna mŕtva spermia na prste tvojho frajera je akurát ten olympijský víťaz? Haha :D navyše spermie žijú na vzduchu iba 3-7 minút. Tehotná si jedine ak by ťa duch svätý navštívil

macilaci
18. jan 2022

🤦

autor
18. jan 2022

@cukricek4 anonym nezmazem a ak by sa to zvrhlo, tak si vypnem komentare.zatial tu su odpovede celkom normalne, co som popravde ani necakala.

autor
18. jan 2022

@taga ja mam trosku vyssie vzdelanie ako on.ale vseobecny prehlad ma lepsi on.uz ma pozna, ze vzdy stresujem a prehanam

ailiba
18. jan 2022

Áno, je možné otehotnieť aj bez styku, ale určite nie, ak ta len dráždi zvonku a mal "možno" na nich trosku z kvapôčky lásky, ako ty píšeš. Na to treba viac. Určite sa neboj, z toho, čo popisuje tehotná určite nebudeš.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre