Duchuje test Livsane?

23. apr 2022

Ahojte , dnes som cca 9dpo , teplota 37,22 . Ráno som robila test LIVSANE a bol tam dusík ružový , na živo keď je už dávno uschnuty je viditeľná ružová čiarka . Len neviem to dobre zaostriť a tak to vyzerá na fotke ako šedé . Prosím Vás duchoval Vám niekedy tento ružový LIVSANE ? No a ako som pridala sem foto úplne mi to zhoršilo kvalitu fotky 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nevenka
23. apr 2022

Vies co, mala som raz davnejsie takehoto ducha na nom, aj sa mi MS kus omeskala, ale ine testy boli negativne, plus este Pepino tusim na nom nieco bolo. Ale o 2 dni prisla MS s tym, ze mi klesla aj bazalna.
Mas vysoku bazalnu, vyzera to na tehotenstvo, len si skoro testovala, skus o 2 dni, to uz by mala byt ciarka silnejsia 🤗

kitycat
23. apr 2022

Uz ti to meska?

autor
23. apr 2022

@nevenka ja mám práveže nepravidelný cyklus a PCO čiže u mna je to divoké 😅ďakujem snáď po skoro 5 tich rokoch sa zadarí aj nám

autor
23. apr 2022

@kitycat nie nemešká len ma bolia prsia a to mna nikdy nebolia , preto som skúsila test . Ja mám PCO a veeelmi cykly dlhé a nepravidelne 😏

lorin29
23. apr 2022

Kúp si clear blue☺️a držím palce

autor
23. apr 2022

@lorin29 kúpim o pár dni ak tam bude nádej lebo má vyššiu citlivosť ☺️

januska20
23. apr 2022

Ja som mala robený ten istý test 3 dni pred menštr. a bol takýto. Takto sa výrazne zafarbil asi do minúty. A o 2 týždne mám termín.

autor
23. apr 2022

@januska20 wau gratulujem 💜 ja neviem kedy mám dostať MS keďže ju viac nemavam ako mavam ale som cca 9dpo , včera taplota klesla na 36,90 a dnes 37,22

atomiclena
23. apr 2022

Vidím ho 🙂

autor
23. apr 2022

@atomiclena neviem prečo ale veľmi to zhoršilo kvalitu ako som pridala tie fotky 🤔

atomiclena
23. apr 2022

To vôbec nevadí, ja nosím okuliare a vidím to aj ja, ozvite sa o dva dni, verím ze to bude tak ako si prajete 🙂

autor
23. apr 2022

@atomiclena ďakujem pekne ☺️Dám vedieť

autor
23. apr 2022

Baby mne to nedalo , pichá ma pravý vaječník . Test som skúsila teraz a normálne som pila , nedodržiavala som žiadne take že 2 hod nepit .

atomiclena
23. apr 2022

Jeeeeeeej

atomiclena
23. apr 2022

Žiaden, to je čárečka! 😃❤️

autor
23. apr 2022

@atomiclena nejak tomu nemôžem uveriť 😃po 5 rokoch . Veľmi som zvedavá či zajtra ráno tam niečo bude 🥹

nevenka
23. apr 2022

@autorka To nie je pokles ziadny v podstate. Zle by bolo, keby klesla na 36,5, toto je v pohode. A merias si bazalnu teplotu cely cyklus? Podla toho by si mala vediet, kedy by zhruba mala MS prist.

nevenka
23. apr 2022

Tak ten dalsi je jasny uz podla mna tiez 🤗

autor
23. apr 2022

@nevenka áno , cely cyklus som merala 😊lutealnu fázu mavam cca 14 dni . Tak podľa toho by mala asi prísť MS cca za 5 dni .

pondelok01
23. apr 2022

Ved skus aj iny test a uvidis, ci ma ciarku tiez. Pepino ani Mamatest radsej ale nie.

alina765
23. apr 2022

Gratulujem keď ani nemešká, pekná čiarka💋❤

mia_von_prag
23. apr 2022

Neduchuje. Mne ukázalo prvýkrát 11 dpo. Testy som robila rôzne počas dňa.
Teraz má dcera skoro 4 mesiace

ankare
23. apr 2022

Gratulujem!

autor
24. apr 2022

Baby dnes ráno takto , tak dúfam že po tých rokoch by to mohlo už vyjsť 😌😊

tulipanicek
24. apr 2022

Neduchuje. Gratulujem

autor
24. apr 2022

@tulipanicek ďakujem , veľmi sa bojím , snáď to dobre dopadne

poly2406
24. apr 2022

❤️

autor
29. apr 2022

Dnes takýto baby .. už soˇ bola aj na HCG , je pozit🙏🏽😇suchým že to dopadne dobre

autor
29. apr 2022

* Dúfam že to dobre dopadne

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre