Budeme mať bábo?

karolonakarol
27. júl 2021

Baby, chcem sa spýtať že priateľ sa mi urobil na ehm.. ale vytiahol asi až o takú sekundu neskôr. Ale dosť stieklo a myslím že aj niečo potom vytieklo. Mám plodne za 2 dni ovulku. Prvý krát som otehotnela hneď ako sa prvý krát do mna urobil. Myslite že by to mohlo byt byt aj tento prípad aj keď sa ro stalo takto ? ĎKujem

sisa_s
27. júl 2021

Tak si ujasni pojmy, urobil sa do teba ci na ehm? 🙄🤦 A 🔮 nefunguje, musis cakat

nikpa
27. júl 2021

@karolonakarol my nemáme kryštálovu guľu 🙄 ale možno tu bude volaka bosorka čo to bude vedieť... Toto je otázka hodná 15 ročnej pubertiačky 🤦

miankass
27. júl 2021

@nikpa hmm a co ti vieš, možno ma tak 17 😃 v dnešnej dobe je všetko možné

miankass
27. júl 2021

@nikpa ty*

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
karolonakarol
autor
27. júl 2021

@sisa_s no keď si to prečítaš ešte raz je tam napísané že urobil sa na mna ale vytiahol trochu neskôr. 😉 a ja sa nepýtam že či som tehotná ale či je aj taká možnosť otehotnieť aj keď to nedal priamo celé dnu.

karolonakarol
autor
27. júl 2021

@nikpa bodaj by som mala 15 😗 nestažovala by som si

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
karolonakarol
autor
27. júl 2021

@miankass a ty má poznáš keď vieš koľko mám ? Ale netrafila si sa celkom. Len ja neviem čo máte vy ale moja otázka bola len na to že či je šanca aj takto otehotnieť ja sa nepýtam či som tehotná keď sa to stalo pred 2 dňami 😉 ale či je šanca

janci05
27. júl 2021

No, vzdy je taka moznost otehotniet.

evaachesa
27. júl 2021

Ja to tipujem na dievčatko. Gratulujem 🥳

karolonakarol
autor
27. júl 2021

@evaachesa celkom mimo

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
miankass
27. júl 2021

@karolonakarol mne to je jedno úprimne, šanca tam je vždy, ale mňa pobavil komentár Niky 😃

karolonakarol
autor
27. júl 2021

@beata_k keď si prečítaš diskusie asi 2010 tak ľudia odpovedali normálne na hoc čo. Ale dnes keď sa človek opýta normálnu otázku tak len výsmech a negatívne odpovede. Pekne ste mimo niektoré

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
karolonakarol
autor
27. júl 2021

@miankass ten komentár bol ale tiež hodny 15 ročnej 🙂 neviem čo na ňom bolo smiešne.. podľa mňa až veľmi primitívne keďže som nikde nenapisala či som tehotná ale či sa da aj tak otehotnieť 🙂

evaachesa
27. júl 2021

@karolonakarol čo je mimo? Pýtaš sa či je šanca a ja som ti odpovedala. Je 50% šanca že si tehotná a 50% šanca že to bude dievča. Ja tipujem tieto 2 možnosti. Pomohlo ti to? 💁

karolonakarol
autor
27. júl 2021

@beata_k čo bolo zle položené na tej otázke? Áno v poslednej vete som spravila chyby ale to sa tebe nikdy nestalo ty si užasna.

karolonakarol
autor
27. júl 2021

@evaachesa neviem čo si si ale tým komentárom chcela dokázať. Áno je na všetko 50% šanca ale tvoja odpoved bola jednoznačná. A ja som sa nič take nepýtala ako si ty odpovedala 🙂

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
karolonakarol
autor
27. júl 2021

nikto nechce aby si tipovala alebo niečo 🙂 ja som sa opýtala serióznu otázku, či je šanca, poprípade nejaku vašu skúsenosť čo sa Vám stalo a ako ste otehotneli v podobnej situácii ale ako vidím normálnej odpovede sa v tomto svete človek nedočká lebo ľudia sú asi až veľmi zaujatý. Ale ďakujem to teda aj za takto odpoved a prajem pekný večer
@evaachesa

evaachesa
27. júl 2021

@karolonakarol prepáč, tak teda napíšem len že je možné že si otehotnela 😌 snáď ti to pomohlo a začni brat kyselinu listovú 🙂

deedol
27. júl 2021

Ak aspon jedna spermia skoncila v tebe a mas dva dni pred ovulaciou, tak ANO, je sanca, ze mozes takto otehotniet.

janai1
27. júl 2021

Seriózna a normálna otázka 😂😂😂 okeeej....
Na biológiu si nechodila? Vedela by si odpoveď

martinaju
27. júl 2021

Pri nechránenom styku je vždy možnosť - aj bez toho aby sa spravil do teba. Počula si už o takzvanej kvapôčke lásky? Vieš koľko detí je z tejto kvapôčky? (niekedy aj pri chránenom keď ochrana zlyhá). Keď nechceš ďalšie dieťa tak sa chráň ak chceš tvoja otázka je bezpredmetná a musíš len čakať ale to si hadam vedela aj bez nas 🙂

lalenka33
27. júl 2021

Sorry, ale ty si tak položila otázku, že ani veštica ti nemôže rozumieť čo sa vlastne stalo...Spravil sa na ehm..ale vytiahol o sekundu neskôr...niečo stieklo, niečo vytieklo...toto by ani maďar nenapísal...ja teda deti ešte nemám, ale normálne sa čudujem, že sa takéto niečo, čo nemá ani hlavu ani pätu dokáže napísať dospelá žena a dokonca matka..Lebo keď už nie biologia, tak fyzika nepustí.Vytiecť môže iba niečo, čo je vo vnútri.Keď sa spravil na teba, tak vytiecť nemá čo.Až spermie po tebe stekali, tak nohy nemajú, že by vliezli do teba. Až mu ušlo aj niečo do teba, tak áno, pravdepodobnosť, že otehotnieš je 50 na 50. Biologia, fyzika, ale hlavne zdravý rozum nepustí.

bolarazjedna
28. júl 2021

Áno, je šanca. Milovali ste sa bez ochrany, za chvíľu máš ovuláciu, takže počas plodných dní. To ze to vytiahol o niečo neskôr presne znamená, že môžeš byť tehotná. Ono to funguje tak, že pred ovuláciu a počas máš krcok maternice otvorený, a ejakulat sa dostane až tam, vtedy keď sa to tam doslova vystrekne pri orgazme. Takže to tak nefunguje, že ono to z teba vytecie, a teda nebudeš tehotná. Aj keby si ihneď vyplachla posvu po sexe, tie spermie ti už putujú v maternici.

Ak nechceš byt tehotná, tak
Ad 1 - prosím ta ihneď chod si dat predpísať tabletku po, a hneď si to uži, to nevinne dieťatko nemôže trpieť, za to ze ste boli nezodpovedni
AD 2 - už nikdy, nikdy nesexuj bez ochrany. Ide doslova o život, o ľudský život, takže sa chráňte, však v dnešnej dobe je to jednoduché, máš kopu možnosti, ako (ja som vždy používala dvojitú ochranu dokonca)

Samozrejme, sú páry, ktoré chcú dieťa, a tak sa milujú cielene bez ochrany, počas plodných dní, a aj tak im trvá mesiace az rok, kým otehotnia. Ale to neznamená, že z jediného styku sa nedá otehotnieť. Dokonca aj tesne pred menzesom, aj tesne po. Telo občas robí blbosti a môžeš mať ovuláciu aj vtedy, keď to nečakáš, nie sme ako hodinky.

sense
28. júl 2021

Ano sanca je ze mozes ostat aj tehotna... ale nemusis...

surama
28. júl 2021

@karolonakarol Ta moznost tu samozrejme je. Predsa z neho nieco vytiect mohlo. A spermie vedia pockat 3-5 dni. Nuz, uvidis ci pridu kramy 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre