Bojím sa, či nie je tehotná

martin167
10. jan 2022

Pekný večer prajem, prosim neodsudzujte ma, len potrebujem pomocť, neviem na koho sa obratit… :(
Mali sme nechránený pohlavný styk počas plodných dni, vyšlo jej že najsilnejšie mala 6-7.1 Ano aj vtedy bol nechránený ale 8 .1 sme mali styk nechránený a neviem či niečo vystrieklo do nej, nemal som ten pocit, ale ona si presla s prstami a vraj tam niečo mala, ale pritom ja som sa spravil až keď som ho vybral…a utekal som kúpiť tabletku po asi 1hodinu po styku, myslite že pomoze? Som mlady a nechcem takto skoro byt otcom:( a velmi sa bojim…viem mam si davat na take pozor ale potrebujem poradit alebo dohovoriť mi prosim:(

raja95
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
laurita285
10. jan 2022

Kiež by bola, tak ti treba!
Šukať vieš ale to že aj keby nemala plodné dni tak môže byť tehotná to nevieš...

vler
10. jan 2022

Snad Teba aj ju tento strach dokope k tomu aby ste sa zacali chovat zodpovedne

martin167
autor
10. jan 2022

@raja95 viem,ďakujem velmi za povzbudenie pomaha mi to, strašne sa bojim takých to veci lebo nemal som dobru skusenost pri prvom pohlavnom styku, a od vtedy som uplne akokeby bojazlivý :(

petricka22
10. jan 2022

@laurita285 tak ti treba? Co si nejaka pomstitelka? Kazdy sa uci na vlastnych chybach a urcite si ich urobila aj ty dost, tak sa netreba hned netreba stavat do role sudcu.

martin167
autor
10. jan 2022

@vler Veru dokope, ale potreboval som sa obráti na vas zeny, vy viete najelpsie, som mlady hlupy a neuvedomujem si asi následky a dam si už pozor:(

martin167
autor
10. jan 2022

@laurita285 ďakujem no, priať mladému chalanovi toto,ja si uvedomujem vážnosť tejto situácie, je to mija chyba, ale ešte sa mi to nestalo, preto som sa chcel obrátiť na vas zeny lebo predsa viete to najlepšie, ale priať niekomu toto by som neprial ani najväčšiemu nepriateľovi.

zuzi0911
10. jan 2022

Mali by to byt ôk. To co cítila mohol byť jej hlien.

vanda323
10. jan 2022

@martin167 Nevšímaj si hlúpe komentáre. Dievčatá ti tu pekne napísali aby si si dal pozor a aby si sa nebál ak vzala slečna tabletku po bude to Okey Neboj

iwesska
10. jan 2022

Si mlady chalan,strasne sa bojis, tak mas byt aj zodpovedny. A nie ze babe nevahas kupit tabletku po plnu hormonov,co jej rozvratia organizmus,len aby si nemusel pouzit kondom. Trosku sebecka forma ochrany,nemyslis? To takto budete riesit po kazdom styku? Samozrejme,ze moze byt tehotna,ked cez plodne dni idete na ostro a este ani len netusis,ci si do nej nieco pustil🙈

simsalabim
10. jan 2022

@martin167 treba nosit pri sebe kondom a aj ho pouzit. Snad ta tabletka zabrala.

martin167
autor
10. jan 2022

@iwesska nevedel som vopred čo sa stane:( , nikdy sa mi to nestalo, a vobec to nebolo tak že som to chcel kúpiť len preto aby som nemusel použiť kondom… toto by som nespravil, viem že je velmi silna ta tabletka ja si to uvedomujem. Len ma trosku boli pohlad nato že mala plodne dni najsilnejší 6-7.1 ale to čo sa stalo bolo 8.1 a utekal som kúpiť tabletku

martin167
autor
10. jan 2022

@simsalabim Ano viem bol aj kondom, ale potom už nie viem že to je risk dosť ale verim že bude dobre, až sa trasiem a mrzí ma to že stále nieco podobne sa stane mne a potom neviem čo 😔

raja95
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
martin167
autor
10. jan 2022

@raja95 používam niekedy Ano niekedy nie ale stále to bolo že stále Ano lebo sa bojim a neviem asi som si až moc veril tak som teraz išiel bez a bojim sa..

martin167
autor
10. jan 2022

@raja95 ja 19 ona 18

raja95
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
martin167
autor
10. jan 2022

@raja95 premna to je ešte skoro:( viem mozem si zato sam, verim že pomoze😞

iwesska
10. jan 2022

@martin167 Kadzy sex moze skoncit tehotenstvom,to si hadam vedel. Netreba sa spoliehat na to,ze nestalo sa 5x, nestane sa 6. Preto treba na ochranu mysliet PRED,nie PO. My ti tu teraz nezarucime,ze tabletka zabrala. Ak uz bola ovulacia rozbehnuta,tak ani nemusela.

slovakboy
10. jan 2022

@martin167 Miluješ ju? Ak by si bol finančne zabezpečený vyštudovaný a mal prácu a ona bola alebo nebola tehotná ale chcela by ťa, vzal by si si ju?

katka1389
10. jan 2022

@martin167 mohla to mat od vrusenia ze bola vlhka ...Ale ked sa bojite nech si da tabletky

lolitka25
10. jan 2022

@martin167 no na to ze mas 19 mas rozum ovela mladsieho muza prepac🙄

ursula22
10. jan 2022

neverim že toto rieši chlap, uteka jej kupiť tabletku po. Kup si kondóm.

hazelgracegus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
slovakboy
10. jan 2022

@martin167 neodpovedal si. Chcem ti dať podľa tvojej odpovede radu.

martin167
autor
11. jan 2022

@slovakboy neviem asi nie, je to veľa namňa teraz, neviem sa rozhodnúť

mimikarol
11. jan 2022

@lolitka25 že? Tiež som čakala že chalan má cca 15-16 rokov.

jaskolka
11. jan 2022

Nechcete dieťa.. Tak prečo máte sex počas plodných dní a ešte nechránený? To je prvá hlúposť, akú ste urobili.
Druhá je, že ani isto neviete, či "si sa urobil, či nie". Teda jednoznačne používať kondóm, a bez výhovoriek že "dakedy áno, teraz nie, bolo, možno, nebolo"
Pri sexe vždy je možnosť otehotnenia. Vždy.
A čo sa týka tablety Po, to nie je antikoncepcia ako taká, je to nudziva ochrana, ktorá sa má užívať veľmi zriedkavo.vemi rozhodli hormóny a je to oveľa väčšia záťaž pre ženu, ako pre chlapa natiahnuť a Nechať si kondóm na penise počas celého aktu! Navyše keď už došlo k oplodneniu, nezaberie.
Takže nedá sa ti na 100 %na upokojenie povedať ze určite neostala tehotná. Lebo je možné, že k oplodneniu už došlo.
Keď chces dohovoriť, ako píšeš, tak ti vravím, že toto bolo od vás veľmi nezodpovedné
Alebo sa zmierte s tým, že vždy budete mat iste riziko, že "ostane v tom"

katie253
11. jan 2022

@martin167 a podľa čoho si si istý, že presne vtedy mala ovuláciu, teda plodné dni? Robí si ovulačné testy, meria bazálnu teplotu, sleduje ovulačný hlien? Alebo si len myslíte, že mala plodné dni podľa aplikácie v mobile?

fiafia
11. jan 2022

@katie253 presne som sa to chcela spýtať 😁

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre