Biely hustý výtok pred menštruáciou

berenise123
25. nov 2013

mala som biely husty vytok asi 4 dni pred menstruaciou...myslim ze nezapachal...a pred tym som mala nechraneny sex pred tyzdnom do menstruacie.....co to znamena?

kazunomiya
25. nov 2013

Ahoj, pravdepodobne nič, výtok je v priebehu cyklu normálny, je to hlien krčka maternice, pred menštruáciou by mal byť práve biely a hustý, v strede cyklu býva riedky a až priesvitný. Pravdepodobne si si ho doteraz iba nevšimla alebo ho bývalo menej. Môžeš si o ňom prečítať tu: http://www.elep.sk/hodnotenie-hlienu alebo tu: http://www.lpp.sk/index.php?option=com_multicat... prípadne tu vo fóre sú o tom tiež témy.

Týždeň pred MS sa otehotnieť takmer nedá. Iba trochu skôr, tak v polovici cyklu (11-16 dní pred MS, každá žena to má trošku inak).

berenise123
autor
25. nov 2013

achh...dakujem....ved aj ja si myslim ze sa neda a navyse partner nedosiahol orgazmus...bolo to kratke trvalo to mozno 2 minuty...ale preco mi tom meskaju? nechapem ...pokial navstivim gynekologa prezijem riadne stresy :/

kazunomiya
25. nov 2013

@berenise123 co je to meskanie? dlzka cyklu sa moze menit, moze byt kludne niekedy dlhsi aj o dost, napriklad ked mas nejake stresy a podobne. Z "meskania" si vacsinou netreba vobec robit tazku hlavu. Teda ak je to par dni (okolo 7 dni rozdiely v dlzke cyklov su celkom normalne a obcas su aj vacsie)....
Ale teda co sa tyka toho otehotnenia, tak som to myslela tak, ze tyzden pred skutocnou menstruaciou, nie ocakavanou (pokial si ju ocakavala len na zaklade dlzky cyklu resp. kalendara). Ak si este menstruaciu nedostala, to je celkom iny pripad. Ja som predpokladala, ze uz si ju dostala a ze hovoris o styku tyzden pred nou.
Ale teda samozrejme ak si chces byt celkom ista, treba ist k lekarovi 🙂

berenise123
autor
25. nov 2013

@kazunomiya meskaju mi 4 dni podla normalneho 28 dnoveho cyklu.....naposledy som mala menstruaciu iba 3 dni to bolo este v oktobri a zvyknem mat 5.... mozno ked som tehotna tak som otehotnela skor v oktobri nez teraz pred tyzdnom....lebo mam dost silne bolesti ako pred menstruaciou...a tak rychlo by som zasa priznaky nemala....noo a skus si precitat moju temu z nazvom ciarky na teste posunute nahor.....

saskiaaa
25. nov 2013

Nechcem strasit ale mala som biely vytok 5 dni pred a 5 dni po e ste bolest prs a trocha bolelo jak pri menstruacii v podbrusku mno a som tehotna 🙂 umna to bol hned prvy priznak

kazunomiya
25. nov 2013

@berenise123 no ak by si otehotnela teraz, tak ti test aj tak nemusi este ukazat, ale z toho co pises sa mi nezda, ze by sa dialo nieco... teda ak tomu rozumiem dobre. Skor si myslim, ze kazdu chvilu dostanes menstruaciu.

berenise123
autor
25. nov 2013

@kazunomiya achhh jaaaj.....duufam ze mas pravdu...kazdopadne ti dakujem za tvoje nazory.........a este schvaalne som si davam kazdy den horuci kupel a nic.....druhy krat mi to hned privodilo mestruaciu...noo duufam ze ju dostanem :/

saska.t
25. nov 2013

@berenise123 to ze Partner nedosiahol orgazmus,neznamena ze nemozes byt tehotna,to s oplodnenim nema nic spolocne, otazka je ci Bola ejakulacia,nie orgazmus 😉

berenise123
autor
25. nov 2013

@saska.t noo mas pravdu :D nie nebola ejakulacia.....

hanicka45
3. jan 2015

mavate pred menzesom bolesti podbruska a prs dakujem.. ?

miska1986
7. okt 2015

Ahojte mam vytok husty meska mi to 1 den tehotnost vylucujem co mam podviazane vajecniky z coho to mozem mat dakujem

xaxax
17. nov 2015

Dobrý den
Chcem sa opýtať, mam pravidelný cyklus ako hodinky avšak deň mi už meska menštruácia a mam biely výtok, bolesti som mama včera také žeby som ju mala dostať bolesti krížov a dnes mam slabé bolesti a pichanie v podbrušku, dodávam ze pohlavný styk som mala chraneny ale partner sa viac krát spravil na mňa a po chvíli takej pol hodine šiel prstami dnu a (mozno sa dotkol ejaukaltu alebo boli trocha z vonku) tak je moze aby som bola v tom?

anonym21
12. jan 2016

Ahojte, chcela by som sa opýtať, či môžem otehotnieť 2 krát v priebehu 3 mesiacov. Totiž to v oktobri som otehotnela a v novembri som bola na zakroku. Týžden po tom zakroku som ešte krvacala a tak sa vrátilo všetko do normálu. V decembri som dostala prvý krat kramy po 3 mesiacoch no trvalo to len 4-5 dni. Zvycajne zvyknem mat az 6-7 ... Teraz je januar a podla vsetkeho som mala dostat menštruaciu už dnes. No nedostala som ju zatiaľ a strasne sa bojim pretoze uz asi tyzden mam na nohavickach biely vytok no nepovedala by som, ze je bez zapachu. Bojim sa strasne pretoze vobec nepocitujem to ze by som mala dostat.. Krce mam ale su to skor take krce ako pred tehotenstvom. Prosim poradte mi.

martuska90
19. jan 2016

@anonym21 ajooj..ako si dopadla?? Bo ja mam nieco podobne...my sa ale o bejbi snazime...po ovulke vsetko Ok ale teraz mam uz 3dni biely vytok..nezapacha...pobolieva ma maternica ako pred MS ale tu mam mat az 1.2. Tak nevieeem ci budeme tehu alebo to bude nejaky probleeem

monikanika17
29. jan 2016

Zdravím vás potrebujem vašu radu. :-/ nepatrim medzi tie stastne ktore maju menzes pravidelne. Panikarim lebo niesom si ista ci je to pred menzesom alebo som tehotna co by som nechcela. Tehotna v 17?? Neviem no necitim sa na to. 🙂 mam spinenie boli ma v podbrusku no neviem co robit. 🙂 neviete mi v tom poradit?

martuska90
29. jan 2016

@monikanika17 ale k odpovedi treba viac info...kedy bol pohlavny styk..ci to bolo cez ovulku...kolko ti cca meskaju a ak meskaju uz si mohla robit test

monikanika17
29. jan 2016

Posledny menzes som dostala 31.12. a dlzka krvacania 7 dni. 8.1. Som mala styk. Priatel si je isty ze nemala by som byt tehu ale niesom si ista. :-/ ,,meskaju" jeden den. Poradte co robit?

rozalianda
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nikuska888
8. feb 2016

Baby ja uz neviem co si mam mysliet o tom ci som tehu pomozte mi aspon porozumiet co sa deje.posledny menzes bol 5.1 a mam nepravidelne kramy ale tak v strede cyklu cca 15-16 den som mala Ovu a sme sa milovali a tri dni pred kramami ma zacalo pobolievat v podbrusku a do teraz to kazdy den citim.mozem byt tehu?mala to niektora?nebyva mi zle a ani prsia necitim len podbrusko ale to tak jemne pocas dna.testy negativne

mg82
10. feb 2016

Ahojte babulky, popisem vám príznaky aké mám, nečakam ze mi budete vedieť odpovedať no príspevok dam sem aby som potom mohla dať aj výsledok. Možno to niektorým pomôže
Po 17 rokoch hak (z toho11 mirena bez menzesu) sme sa rozhodli pre bábätko. 5/1/16 mi ju vybrali, prve kramy som dostala 17th (ako hodinky pretože pred vybratim mireny mi nasadzovali hormóny kvoli vyvolaniu nenzesu otvorenie maternice, no i tak som bola pod anestezou). Keďe menzes Jan hodinky tak 14th by son mala dostat druhe kramy. Počas ovu som bol partner veľmi aktívny sám od seba jeho aktivita skončila posledným dňom ovu (sám bol udiveny) hlieny nič som neskumala pretože som si nie istá ci takto krátko po vysadeni dlhoročnej hak sa dá otehotnieť. Takže asi 5 dní po oči som cítila pichaniev maternici, nie silné iba občas (piatok, sobota) objavili sa aj menstruacne kŕče ale v omnoho menšej miere (ja ju mám bolestivu veľmi) potom to na chvíľku ustalo a dnes zasa (4 dni do kramov) vôbec som nemala výtok až dnes navecer. Hustemu bielemu vytoku predchádzali najprv pichania v maternici asi hodinu, potom sa pichanie premenilo na také zvláštne pocity, bolo to také steklenie a zároveň balet vajíčka v maternici) potom predkramove kŕče a na to výtok.
Je mi spatne ale nevraciam a všetko cítim stokrát viac dokonca aj moc priateľa ktorý sa práve postavil k mise (ešte ani ničiť nezačal)
Po krajoch mám i tak naplánovanú kontrolu. Ak kramy nedostanem robím tehu test. Držte palce nech to je bábätko a nie nejaké komplikácie. Dikes

mg82
10. feb 2016

Sorrka za gramatiku, autokorekcia, tak snad pochopíte 🙂

monikanika17
16. feb 2016

@rozalianda dakujem 🙂

anny1235
16. feb 2016

ahojte baby mozte mi prosim vas poradit?ja mam takisto biely vytok ale nie je ani husty ani velmi riedky skor nieco medyzi tym a tiez ma pobolievaju prsia ale len ked sa ich trochu silnejsie dotknem a hned aj po ranu musim jest nieco sladke MS by som mala mat asi tak az za 8 dni a o babo sa s priatelom snazime uz asi pol roka co myslite mohlo sa nam uz zadarit?alebo si len zbytocne domyslam.dakujem vam za vase odpovede

sara92
6. okt 2016

Baby,tak ja sa tento cyklus v sebe nevyznám 😀..snažíme sa o mimi len krátko a snažím sa odsledovať si hlien..plodný som mala hneď 2 dni po ms (ms trvá 7 dní,cyklus 32dní)..na 8DC normálne mokro na nohavičkách aj pocitovo,9DC naťahovací hlien..snažilkovali sme..potom sa hlien zmenil a asi dva dni bol trochu kremovy..na 16 den mokro 😀, 17DC snažilkovali sme,18DC slabunké špinenie (len na nohavičkách som videla)..a odvtedy mám biely nezapáchajúci výtok či čo to je každé ráno..uplne pocit,ze mam mokro,na pohlad biely,ale ked zaschne je svetlunkozlty..dnes som 24DC..tyzden do ms a ano som unavena,mam nafuknute brusko,je mi obcas zle..ale to su priznaky cohokolvek,takze len cakat..len sa smejem ked sa ma moj muz spyta,ze ako draha,kedy sme plodny?A ja mu stale odpoviem,ze teda asi dnes 😀..tak sa snazime a cakame..😀..mala ste to takto niektora? 😀

charlottesmil
1. dec 2016

Ahojte 🙂) Prosim o radu, pomoc 🙂 s priateľom som spala asi 4 dni pred menštruáciou 🙂 , nic sa nemohlo stať. Po 2 dňoch som mala hustý a biely výtok, menstruacia mi mešká iba 1 den, prsia mam bolestivé na dotyk a teraz nemam výtok žiadny, co to znamená ?
Dakujem Vám vopred.

kiki94
29. jan 2017

@monikanika17 ja som na tom takisto :D tak mi skoncil menzes ako tebe :D cize dnes den meska :D ale ovulka v 8 den je este slaba .. alebo ziadna ... podla seba napr mi ovulka vysla od 9teho do 15teho ... daj vediet teda potom ako si na tom 🙂

kiki94
29. jan 2017

@monikanika17 jezis :D to je rok dozadu :D:D:D mna klepne :D :D :D :D :D

nemcekova1995
8. júl 2017

Ahojte.. som tu nova... Ale mam problem.. mam cca 12 dni pred menstruaciou.. a mam biely husty vytok uplne husty.. kazdy den.. co som predtym nemavala... Co to moze byt? Naznak tehotenstva alebo? Test som si kupila benu a vysiel negativny ale cele policko kde su ciarky bolo ruzove..

majulienuskaaaa
12. apr 2018

Baby potrebujem poradiť mám Biely hustý výtok a mám pred menzesom môže to byť že už príde ?

polovnicka92
22. apr 2018

@majulienuskaaaa ahoj prislo?? 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre