Baby Top Test

6. nov 2023

Ahojte, môže takto test ukazovať až falošne ? Som 11dpo(podľa ovulačných testov) určite otestujem aj o dva dni, len či ma niekto skúsenosti🙏🏻 ďakujem

autor
6. nov 2023
tehotna40
6. nov 2023

Neviem ci mi hrabe, ale keď si to priblížim vidím čiarky 3 😀 ved skúšaj kezde dva dni ,či silnie. Toto je ešte veľmi slabé, môže to byť aj falošné, aj kanalik a k tomu skoro testujes. Držím palce

autor
6. nov 2023

@tehotna40 vidíš tu 3 som si ani nevšimla 😂😂 hej ved zatiaľ to beriem tak, že nič 🙂 ďakujem za rozumný komentár 🤗

evulienka_1
6. nov 2023

Ahoj mne dnes test takto ukázal aj to až poobede o 15 hod keď som prísla z práce mám 3 dní do ms

autor
6. nov 2023

@evulienka_1 ahoj, vieš čo ja som si nakúpila z Ali a tie strašne Suchumi podľa mna, tak som si dnes spravila ráno tento tak už neviem…uvidíme za pár dni 🤷‍♀️ daj vedieť ako si dopadla 🙂

autor
6. nov 2023

*duchujú

evulienka_1
6. nov 2023

To není z Ali ale normálne pepino test a duch to nie je krásne je ružový a viditeľní

evulienka_1
6. nov 2023

Aj ty daj vedieť ako si dopadla ...držím palce

autor
6. nov 2023

@evulienka_1 áno viem, že ty nemáš Pepino, ja len vravim, že mám doma z Ali a tie pomaly každý ukazujú takého ducha ako mám ja na teste, tak preto neviem čo si mam myslieť 🙂 aj tebe držím palce 🫶🏻

evulienka_1
6. nov 2023

Hlavne buď pozitívna ...ja spravím v štvrtok ak vydržím do vtedy

autor
6. nov 2023

@evulienka_1 ja skúsim ráno aspoň s tým z ALIEXPRESU a v stredu ráno tým Top testom ak vydržím 🫣 ak pôjdem do mesta tak nakúpim testy 😂

evulienka_1
6. nov 2023

Potom pošli foto

denka2244
6. nov 2023

Ahojte baby,dnes som mala dostať menštruáciu. Test som si robila dnes o 19:00h. Myslite že tam niečo je ?

autor
6. nov 2023

@denka2244 ja vidím 🙂 skús o dva dni či bude silnejšia

denka2244
6. nov 2023

Pobolieva ma podbruško,dúfam že menstruacia nepríde 🙂

evulienka_1
6. nov 2023

@denka2244 sú dve správ o pár dní držím palce

autor
6. nov 2023

@denka2244 daj vedieť 🙂

toncsika
6. nov 2023

Ja som mala také isté toptesty so slabou čiarkou, a dneska som už v 32tt 😉 kúp si radšej kvalitnejšie testy napr livsane, hneď budú silnejšie čiarky ak si naozaj v tom 😉 držím palce 🤞

autor
6. nov 2023

@toncsika ďakujem, niekde som čítala, že tieto majú najviac farbiva, ale každý povie inak 🤷‍♀️ pri prvom som prišla na to až v nejakom 5.-6. týždni, keďže mám nepravidelnú menštruáciu a to boli koľajnice, ktoré vypálili oči, tak preto teraz neviem 🙂
Uvidíme čo bude najbližšie dni, dám vedieť

autor
7. nov 2023

Baby tak ja som samozrejme nevydržala 🙂
Z vrchu- ovulačný, top test a posledný je z Ali ale ten mi takto duchuje už pár dní, ale je pravda, že majú málo farbiva aj s tým ovulačným…
Musím ísť do drogérie kúpiť testy nech mám čím testovať 🙈

angel993
7. nov 2023

Ja tam vidím slabu čiarku a myslím že bude silnieť. Držím palce 🙂

autor
7. nov 2023

@angel993 uvidíme, ďakujem 🤗

denka2244
7. nov 2023

Baby tak dnes som skúsila ďalší od inej značky a pozrite 🙂 myslite že s toho niečo bude ?

autor
7. nov 2023

@denka2244 vyzerá to super, krásna druha čiarka 🙂 držím palce 🫶🏻🤗

evulienka_1
7. nov 2023

@denka2244 vyzerá to super gratulujem

autor
8. nov 2023

Baby tak ja som dnes 13dpo a takýto je Livsane test…pravdu povedať som čakala trochu silnejšie čiarky…no uvidíme čo bude 😒

tehotna40
8. nov 2023

Testuj o dva dni rovnakou značkou, toto vyzerá nádejne. 🙂

toncsika
8. nov 2023

Super 🙂 gratulujem 😊 pekne vidieť čiarku 🙂 držím palce aby o 2 dní bola tá druhá čiarka silnejšia 🤞 jaaaj a ešte toľko že ja som mala presne tak isto 🙈 najprv top testy také slabučke, nesilnela čiara vôbec. Potom som kúpila livsane tak tiež najprv som mala takú slabučkú čiaru, 2 dní na to už oveľa silnejšia 🥰🥰

autor
8. nov 2023

@toncsika ďakujem, dnes večer som skúsila intime test a ten mal takúto 🙏🏻 tak už sa len modliť aby to dobre dopadlo…
Ale je to zaujímavá vec, že koľko tých testov existuje a každý ukáže inú tú druhú čiarku 😄

tehotna40
9. nov 2023

Maju rôznu intenzitu farbiva, ja som zato spravila potom už digitálny. Ale vyzerá to super. Držím palce

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre