Oznámenie tehotenstva na Facebooku

29. máj 2023

Ahojte baby chcela by som oznámiť moje tehotenstvo na Facebooku ale neviem ako 😁 chcela by som niečo originálne a niečo pekné môže byť aj vtipné 😊 dáte mi nejaké inšpirácie prosím ? Ďakujem 🙏❤️

divokykonik
29. máj 2023

Originálne je nedávať také veci na FB. 😆 Prepáč.

autor
29. máj 2023

@divokykonik a to už prečo ? 😁 Ja som chcela inšpirácie nie poučovanie ďakujem 😊

ropucha6
29. máj 2023

To sa oznamuje? Ja vidim vacsinou len fotenie s velkym bruchom alebo oznamenie o narodeni 🙂

autor
29. máj 2023

@ropucha6 no veď áno tak som to myslela že by som pridala fotku a niečo pekné tam napísala 😊

januska12323
29. máj 2023

Odfotte sa ako rodinka a na bruchu fotka zo sona alebo mini tričko "prídem v septembri". Najbližším by som to aj tak povedala, napísala osobne.

autor
29. máj 2023

@januska12323 najbližší to už vedia 😊

autor
29. máj 2023

@januska12323 len som tam chcela pri tú fotku niečo pekné napísať 😊

rusalinka
29. máj 2023

Ja som napísala: "Asi budem grcať"
... pod tým pribúdali komenty typu, že "čo to? Ranná nevoľnosť, ha ha ha..."
ja na to - hej.
A oni: Gratulujem.
A bolo 🙂

autor
29. máj 2023

@rusalinka hehe to je super 😁

basska_b
29. máj 2023

Ja som videla take tie zatvaracie spendliky a maly zatvaraci spendlik bol v brusku vacsieho spendlika

diaszoky
29. máj 2023

A ked sa chran boh nieco stane potom co? Vymazes to? A budes sa tvarit ze to nikdy nebolo?

autor
29. máj 2023

@diaszoky tak to už je snáď moja vec....takéto komentáre tu nepotrebujem ďakujem 😊

autor
29. máj 2023

@basska_b áno aj to som videla len mám iba veľké 😂

deninka233
29. máj 2023

Ja som si odfotila (už dosť veľké) bruško jednu nedeľu a napísala som “Nie, nemala som výdatný nedeľný obed…” 😃

autor
29. máj 2023

@deninka233 tak toto je tiež super 😁😍

laura07
29. máj 2023

Boli sme dvaja, budeme traja 😁

biem22
29. máj 2023

Ja som urobila krátke video, pár fotiek s bruchom , potom fotky ako sme zistili pohlavie... Už som bol teda v pokročilom štádiu a na FB mám 80% ak nie viac len rodinu, takže aj preto takto 🙂 .

vanilkovazmrzka
29. máj 2023

Tvoji najblizsi to isto vedia a tych ostatnych to nezaujima ;)

rusalinka
29. máj 2023

a takéto niečo?

laura07
29. máj 2023

@vanilkovazmrzka bože. Naučíte sa tu citat otázky niekedy? Však sa pýta na konkrétnu vec. Ak nemáš odpoved, preklikaj ďalšie témy. Tiež nie som na fb a ak by mi nič nenapadlo, tak sa sem jednoducho nezapojim a nedávam nevyžiadané rady 🤯

lienka.7
29. máj 2023

@autorka dala by som nejakú vtipnú foto. Kto chce pochopi, kto chce nie 🙃👍 napr.

laura07
29. máj 2023

@rusalinka 😁

lienka_anulienka
29. máj 2023

Pinerest je studnica nápadov, mala som v plane niečo také ale nakoniec sme sa boli fotiť s bruškom, keď prídu fotky tak pridám nejakú spoločnú 🙂

autor
29. máj 2023

@lienka_anulienka fotky by som aj mala ale čo tam napísať? 😊

autor
29. máj 2023

@lienka.7 fotku by som mala ale neviem čo tam napísať 😁 skôr s tým mám problém 🤷‍♀️

lienka_anulienka
29. máj 2023

Nad tým som ešte neuvažovala, podľa mňa to bude jednoznačne aj bez popisu 🙂

autor
29. máj 2023

Dobre baby ďakujem tým čo mi poradili snáď niečo vymyslím 🙏🥰❤️

buberova
29. máj 2023

Ja som videla takú fotku akoby fotograf vpredu držal malé topánočky, na ktoré to bolo zaostrené a vzadu bol objímajúci sa tešiaci sa párik..

diaszoky
29. máj 2023

Ano je to tvoja vec ved mi komentujeme a diskutujeme co si cakala ake komentare? Take veci sa riesia podla mna na birdz sk nie na konovi 🤦‍♀️😂

oonnaganamakusai
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre