Bábätku bije srdiečko a ja mám strach

2. sep 2023

Ahojte. Konečne sa nám po neúspešných pokusoch a biochemickom podarilo tehotenstvo a dokonca nášmu bábätku bije srdiečko. A zas a znova ma chytá panika... som na začiatku ale vždy sa môže stať čokoľvek. Ako to bolo u vás?? Kedy sa stalo to zlé? Prestalo byť srdiečko alebo nedaj bože vo vysokom štádiu niečo horšie?? Ja viem, zla téma ale aj to patrí k tomu, bohužiaľ 😔😢 čo nasvedčovalo tomu že to je zle a nakoniec to zle aj dopadlo. ...neviem sa cez to nejak preniesť a možno mi diskusia pomôže. Mám obrovský strach

sirka9
2. sep 2023

Myslíš, že ti pomôže čítať kedy sa stalo to zle? Áno, patrí to k životu, ale prečo myslieť na to zle? Skôr potom ten stres môže byť problém, ktorý vyvolá to zle. Ja som v 5 týždni krvacala jak sviňa na zakalacke. A aj tak mi tu behá čoskoro 2 rocny prcek. Držím palce a bud pozitívna, to ti pomôže najviac

t1nusa
2. sep 2023

tým že budeš myslieť na zlé si veľmi nepomáhaš… chápem, že sa bojíš, ale negatívne veci sú to posledné, na čo máš teraz myslieť… podarilo sa vám to a to je podstatné, skús sa dať čo najviac do kludu

lilizzachy
2. sep 2023

Nemysli na zle, a už vôbec nečítaj a nepočúvaj o zlých veciach. Čítaj si to pekne, tes sa na bábätko. Ja keď som čítala o zlých veciach bála som sa viac... A čo sa má stať stane sa to nikto z nás neovplyvní ...držím palce nech všetko dobre dopadne 🙂

iwesska
2. sep 2023

Preco by kazde tehotenstvo malo zle dopadnut?!? To ste sa potom ani snazit nemuseli,ked uz teraz dopredu vies,ze bude vsetko zle,hoci tomu nic nenasvedcuje. Cely zivot je jedno velke riziko. Aj tebe sa moze stat nieco o minutu,dve,den, mesiac ,rok..20rokov. A preto nebudes zit,ale cakat,kedy to nastane? Snad nie. A tehotenstvo je uplne rovnake - novy zivot,nove vyzvy,radosti...

mogaa
2. sep 2023

zle sa môže stať kedykoľvek a akokoľvek...mala som kolegynu, tehotenstvo uplne bezproblémové, dieťa uplne v poriadku a nakoniec mu v 8mesiaci prestalo biť srdiečko a museli vyvolať prirodzený pôrod aby sa narodilo mŕtve dieťa.....dieťa bolo predtým upne v poriadku, ani sa nezistilo prečo mu prestalo biť srdiečko....aj u narodeného zdravého dieťaťa sa môže stať čokolvek....tiež napriek tomu že je uplne v poriadku, môže odísť z hodiny na hodinu...s tým sa musíš jednoducho naučiť žiť....jeden deň sme tu a druhý deň už nie.....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre