Zamilovaný 12 ročný syn

diapavuch
31. júl 2014

Mám syna- Jakuba. Povedal mi že sa zamiloval do jedného dievčaťa. Samozrejme si vážim že mi to oznámil. Povedal mi aj kto to je. Myslela som si že niekto z triedy alebo zo školy. No žiaľ nie. Je to modelka, nemá dobré správanie.....Skrátka nie dobrá. Kubino je do nej celý "paf". Mám syna v tom nechať nech si sníva? Alebo mu mám tu dotyčnú vytĺcť z hlavy? Snažím sa ho pochopiť, pomôcť mu ale nedarí sa. ☹ ☹

henikav
31. júl 2014

@diapavuch a ten tvoj syn ma kolko rokov?

lvka
31. júl 2014

@diapavuch a kolko rokov ma syn? lebo ty mas v pase malicko, takze aj on je asi mladucky...

mamulienka30
31. júl 2014

@diapavuch - "nie dobra" ale prosim ta nechaj ho, nech sa zamiluje, vyskusa, pochopi a odmiluje alebo mu to naopak vyjde ;) O tomto je mladost ;) Len sa mu odsudzis, ked mu budes nieco "vytlkat" z hlavy. Len tam bud pre neho, keby to nahodou nevyslo a zasa ho pozbieraj. Takych padov a lasok bude v tomto veku este vela, hormony v puberte s detmi robia velke veci.

diapavuch
autor
31. júl 2014

má 12

lvka
31. júl 2014

tak v tom pripade uplne suhlasim s @mamulienka30 ;)

matarka
31. júl 2014

12? A to chces fakt riesit? :D Nechaj ho tak, ved je to decko este - urcite sa s nou neozeni🙂

mawka
31. júl 2014

to mi pripomina nasich, ked spominaju na casy minule. maminy rodicia si nezelali za zata mojho otca z druzstevnickej rodiny a otcovi rodicia si zase nezelali vzdelanu zenu z mesta za nevestu, lebo nemala ani sliepky ani prasce 😀
u nas v meste je jeden ukazkovy pripad paru, kedy ON nebol vhodny, lebo ONA dcera podnikatela. On rozvedeny, v srackach az po krk, ale dokazal a ukazal celej jej rodine, ze vie stat na vlastnych nohach. rozbehol biznis v cestovnom ruchu. pred par rokmi na neho ludia ukazovali ze ako chlasta, gambluje, aky je to hajzel nezodpovedny a neviem co... dnes mu mozu zavidiet.
suhlasim s @mamulienka30 aj baby maju burlivu pubertu, nuz co uz, ale neoznacovala by som ju nedobra.

moj syn /11 r./ sa zamiloval do 16 rocnej. ma s nou fotku, minule ho vystiskala, tak sa z toho siel poskladat, nakreslil jej portret a daroval a ja s tym nic neurobim. proste moj syn ide len po starsich. ostava mi len sa modlit, aby si v 15 nedoniesol nejaku 50 rocnu... to by sa mi tazko predychvalao 😀

0silvia0
31. júl 2014

@diapavuch môj syn má tiež 12,5 roka. Minulý rok bol tiež zamilovaný do dievčaťa o rok staršieho. Tiež sa mi tá streštená baba vôbec nepáčila a mám pocit, že stále má k nej vzťah, hoci spolu už nechodia.
Mladému nerozkážeš aby sa odmiloval, to treba nechať tak, to si musia teenageri prežiť sami vo svojej réžii, je to síce v dnešnej dobe skoro, ale dnes deti dospievajú oveľa skôr.

diapavuch
autor
31. júl 2014

@matarka to mi je jasné že sa s ňou neožení ale nechcem ne je až veľmi sebavedomý lebo potom bude sklamaný

adeala
31. júl 2014

@diapavuch keď som mala 10, tak som bola zamilovaná do Aarona Cartera a napriek tomu, že to bol/je hulič atp., tak som to v zdraví prežila 😉 asi to bude tým, že by o mňa ani bicykel neoprel 😀
má 12, nechaj ho byť zamilovaného do koho chce. Ideálne sa mu do toho nepleť ani neskôr, aby sa z teba nestala klasická svokrovská fúria 😉 Budeš mu musieť veriť, že sa o seba postará sám aj bez mamičky.

diapavuch
autor
31. júl 2014

@adeala problém je v tom že "tá jeho" je na baby 😖 😢

adeala
31. júl 2014

@diapavuch a? tak si rozbije hubu, ono to raz príde tak, či tak.. nebudeš ho môcť chrániť večne. Ak sa nepokúša založiť si s ňou rodinu a pod., tak je to jeho láska a jeho vec.

mnamko
31. júl 2014

Ono je to teraz taký vek,ale láska pominie s jej strany a on si veru aj poplače,u nás je to skôr teraz horší no horší prípadneviem ako to nazvať,syn má 23 a má čerstvo priatelku 29ročnú s dvoma deťmi,no ale čo narobím

bajana
31. júl 2014

Snad neberiete vazne detske lasky 😅 ...vsak to v tomto veku vobec nic neznamena...

diapavuch
autor
31. júl 2014

on to berie neskutočne vážne povedal že sa tam chce odsťahovať 😀

zuzanockamt
31. júl 2014

@diapavuch dobre som sa pobavila 😀

diapavuch
autor
31. júl 2014

@zuzanockamt tak sa bav ale ja sa nebavím mám ho po krk s tým ako mi ukazuje je fotky aká je krásna- ano je pekná ale ked vám to ukazuje 24 hodín denne lezie to na narvy

mawka
31. júl 2014

@diapavuch neziarlis tak trochu? 😉 ze uz to neni tvoj maly chlapcek a uz zacina vek, kedy ine zeny budu milovane a inym sposobom nez milovana mama... 🙂

diapavuch
autor
31. júl 2014

@bajana ja som sa spoznala s mojím manželom v 13 a odvtedy sme spolu 🙂 🙂 nechápem ako nám to mohlo vydržať

diapavuch
autor
31. júl 2014

@mawka je to možné on bol vždy na maminku , ja mu nebránim nech si je do ktorej chce mal 3 "frajerky"
Táto žena pije, berie drogy, má priateľky.... už bol do Kristen Stewart a to mi nevadilo ale toto má už rok

mima4
31. júl 2014

@mnamko sa netesis, ze hned dve vnucatka do rodinky? 😉

mima4
31. júl 2014

@diapavuch
robis z toho dramu 😉 vies kolko krat som ja bola zamilovana v jeho veku? Nad postelou som mala megaposter nicka cartera s ruzou v ustach 😀 😀 😀 😀 😀 a fakt som bola paf... toto je normalne.. a pripadne sklamanie?
a? ved nemozes chciet aby mal cely zivot v tvojom doprovode ustlane ako na ruziach..ako sa inak zocely? ako dospeje? ako sa stane zodpovednejsim?
Uvedom si, ze on sa uz osaostatnuje pomalickymi krokmi a ty mas svojho muza, takze tak 😉

namarie
31. júl 2014

booože šak ho nechaj... budeš mu v tejto brániť, o ďalšej ti nepovie... uzavrie sa a budeš v keli... mne sa mama vysmievala a potom keď som mala 14 som jej nepovedala, že sa stretám s 19 ročným chalanom z netu , lebo som sa proste bála, že ma zase vysmeje... až o pár rokov mi došlo aká som bola sprostá a ako by som sa na jej mieste cítila...

mawka
31. júl 2014

@diapavuch a moj syn uz od 3 rokov miluje armadne zalezitosti a tiez som pacifista a nepaci sa mi to, ale co mam robit? ked sa venuje samostudiu historie, strategiam vojenskym, diplomacii a podobne? v 11 rokoch mi to pride divne, ale zase na druhu stranu to nemusi znamenat, ze z neho vyrastie nejaky buchac, ktory si zalozi poulicny gang alebo ze sa z neho stane terorista. mozno mu to vydrzi aj nadalej a bude raz posobit v armade. a ja proti tomu neurobim nic.
tak isto je to s idolmi, tiez moja babka nechapala, preco uznavame a milujeme spevakov, hercov. mojej mame zakazovala plagat beatles na stenu 😀 a mama pri nich div ze neodpadavala od samej lasky a co sa stalo? nic, stretla mojho otca a cely beatles jej vyfucal z hlavy. tak ako aj vyfucali xy zenskym z hlavy ini fesaci. a holt, az bude starsi a naozaj sa zamiluje do realnej osoby, s ktorou sa bude realne stretavat, tiez s tym neurobis nic.

no a na zaver, aj mamina s dvomi detmi moze dostat sancu. nemam rada taky pohlad na rozvedenu s dvomi detmi v style PREBOHA, ONA MA DVE DETI....

sharlotta
31. júl 2014

az teraz sokm pochopila...to akoze platonicka laska k nejakej modelke? a toto riesis? siiiiiiimta! Ja som bola celu pubertu(miestami este stale 😀 )zalubena do Roberta Kodyma a som tu.

eryykah
31. júl 2014

@diapavuch no Cara asi momentalne valcuje vsade, prosto mu len vysvetli ze svetska Slava Plona trava, keby sa nenarodila bohatym rodicov tak o nu doteraz nikto ani cykel neoprie.. Tak mu vysvetli,ze fesanda to je ale kedze sa jej chalani nepacia tak by sa mal poobzerat inde;)

diapavuch
autor
31. júl 2014

@eryykah 😀 Snažila som sa tiež viem že je to rozmaznanec ktorý by sa vďaka rodičom a "kamarátkam" nedostal nikde. Kubino mi tvrdí že je dokonalá a bude za ňu bojovať 🙄

guinevre
31. júl 2014

@diapavuch Preboha, vsetci chalani u nas na zakladnej boli zamilovani do Pamely Anderson, matky dvoch deti, no a co, mali im mamy branit aby mali plagat Pamely v izbe?? Trosku si pofantaziruje, odhali svoju sexualitu, najjednuchsie povediac, a potom ho to prejde, nevytlcies mu ju z hlavy urcite, ani si neviem predstavit ako by si to urobila, to by museli byt trapne pokusy :D

ukulela
31. júl 2014

@diapavuch ona je rovestnicka? a uz modelka? a uz vies, ze je na baby???? nuz, odvazne tvrdenie ...kubino sa z toho spamata. treba mu povedat, ze ked skonci strednu, moze si vybrat vysku a moze ist za nou, a ze krasa nie je vsetko a hotovo.
inac mas nabeh byt nenavidenou svokrou - v dobrom - mlada rozmaznanana lesbicka pubertalna, co si dovolila poblaznit mojho synacika ... davaj si na to pozor.

diapavuch
autor
31. júl 2014

@ukulela on má 12 a ona 21 🙂 takže neviem kde si nabrala tú rovestníčku Cara Delevingne prečítaj si o nej