Školská taška do prvého ročníka

5. aug 2021

Ahojte zmienky prisla som si po radu mala nastúpi teraz do prvého ročníka co myslite je dobre ked som jej kúpila značkovú tašku ale je to ruksak a trosku jej vidno ze je väčši ale pytala som sa mamičiek vraj aj ich deti majú veľké lebo oni sú este malé a tie aktovky sú pre nich este veľké neviem ci mam ist kúpy novú ale nechať tuto

ivanka12311
5. aug 2021

Nejde o značku ale aby sa v nej cítila dobre a bola anatomicka k jej chrbatiku..my máme takúto obyčajnú neviem či je značková či nie ale sedí krásne tiež ide v septembri do prvej triedy

tomaskovamaminka
5. aug 2021

Uprimne?, vodit do skoly a zo skoly ju budete urcite, a asi jej tu tasku nakoniec ponesies ty, maju ju dost tazku :/ po skole ju nejako ponosi. Hlavne aby sa jej tam lahko vlozili velke dosky, synov spoluziak do malej tasky ich ani nevedel dostat :( a nejaku znackovu mal.

autor
5. aug 2021

@tomaskovamaminka no to hej lepsie večšia než mala ale zase sa bojím zeby sa jej nepomosmievali lebo to je niečo ako ruksak odfotím vam ju ako ju ma na chrbte

autor
5. aug 2021

@tomaskovamaminka hm tak ta vaša je ok sedí v poho ale mojej malej vidno ze je veľká no neviem neviem

autor
5. aug 2021
autor
5. aug 2021

Takto to ma na chrbte

patka06
5. aug 2021

tak to je naozaj veľký ruksak, ja by som radšej na prvé ročníky kúpila aktovku, je praktickejšia

lenka2710
5. aug 2021

Mala je drobná a kúpili sme Topgal, už ho mala na prázdninách u babky a myslím, že fajn
Tento ruksak vyzerá byt dosť veľký, neviem 🤷‍♀️

kittykat22
5. aug 2021

ty jo, tak to my sme kupili blbu tlapkovu patrolu - obyc batoh ale. Do toho tvojho by sme ho v pohode natrepali 2x.

Nema tvoja dcera 110cm?

lenka2710
5. aug 2021

A ešte si zober, že tam bude mať toho veľa, takže ešte zväčší svoj objem

luccija
5. aug 2021

Dosť je veľký a vo vnútri asi nemá priehradky.Mne sa osvedčila taška, ktorá je zdola vystužená toto jej bude ťahať chrbátik.nech má zvlášť peračník, desiatu, knihy....ale tak vyskúšate uvidíte tak či tak ho budeš nosiť ty🙂

mishach
5. aug 2021

Skús ešte naplniť knihami ako bude vyzerať a ako s akej bude nosiť...

missviolet
5. aug 2021

Naozaj sa mi zda privelky. Ja som takyto nosila na strednej skole, na chrbat nic moc a nema priehradky, ako tie mensie deti skor potrebuju... stredokoslak to nahadze na jednu kopu...

mishach
5. aug 2021

@ivanka12311 aj my sme kupovali tento, len chlapčenský vzor. Malý je menší a tento mu sedel parádne a skúšali sme niekoľko značiek..

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
5. aug 2021

@missviolet no to sa my nepáči ze tam nemá tie priehradky a ja som myslela ze zdola jak je ten ruksak kúpiť nejakú tu podložku ze by sa jej nevyvracal v triede ked ho bude mat pri lavici neviem ci dostanem kúpiť takú podložku myslím ze viete co myslím ale to my asi nepomôže hahha je dost veľký asi ho predám a kúpim aktovku

autor
5. aug 2021

@mishach no ide do prvého ročníka

autor
5. aug 2021

Ivanka12311 no a vás chlapec ide do akej triedy ?

zuzanaete
5. aug 2021

Toto je obrovsky ruksak pre prvacku. Treba pozriet nieco, co pekne sadne na chrbat.

leonie28
5. aug 2021

No určite kúp inú toto je strašné veľké pre ňu , pozri topgal tie sú ergonomické na chrbte a veľkosti sú rôzne pre prváčikov majú aj aktovky malé a potom aj väčšie až pre stredné školy a sú ozaj krásne . Prepáč ale toto je len obyčajný batoh tak na výlet nie do školy. Asi by sa jej fakt smiali

terezka1947
5. aug 2021

Kľudne menšiu. My sme mali Bagmaster. Sú ľahšie ako Topgal,menšie,užšie. A priestranné. Veď držala synovi 3r,teraz bude pre mladšieho. A je ako nová.
Topgal a Bagmaster mali pôvodne jedného "majiteľa",neskôr sa ich cesty rozišli.

luckaiza
5. aug 2021

My sme minuly rok vela vyskusali so synom a tento v sportisime sa mu pacil a aj an chrbate nevyzeral velky https://www.sportisimo.sk/loap/ellipse/306295/

darcy123
5. aug 2021

My sme kupovali do 1 ročníka tuto a je super

andrejka1974
5. aug 2021

Moja ma na kolieskach, ktora sa da dat aj na chrbat uz v prvej triede maju tazke tasky

tomaskovamaminka
5. aug 2021

No tento by som jej nechala na neskor veru, urcite vyuzije a teraz kupila skolsku tasku , tato mi pride taka sportova, na vylet,....

ivanka12311
9. aug 2021

Autor: moja dcéra ide tiež do prvej 1triedy ako vaša.Kupovala som tašku od Still krásne sedí je veľmi šikovná pristranna všetko sa do nej zmestí.Im netreba také veľké rárohy veď oni majú pár kníh

ivanka12311
9. aug 2021

@mishach my tiež tak isto a to sme skúšali aj ospevovaný topgal 🤓

mishach
9. aug 2021

@ivanka12311 presne. Vôbec nesedel. A kamoške sa hneď začal parat. A aj zips sa kazí...

letfenixa
9. aug 2021

Ten ruksak je priveľky, a má prvák má mať aktovku s priehradkami.