Kto doučí tretiaka?

bembulka
29. jan 2014

Ahojte hladam pre maleho doucovatelku,chodi do 3r. zs. Uz som vyskusala vselikde pisat ale stale nic ☹

janka2501
29. jan 2014

co konkretne potrebuje doucit?

stanislavao
29. jan 2014

@bembulka doucovatelku coho? akeho predmetu?

bembulka
autor
29. jan 2014

@janka2501 hlavne anglictinu a trochu matematiku

bembulka
autor
29. jan 2014

@stanislavao hlavne anglictinu a trochu matematiku

stanislavao
29. jan 2014

@bembulka ak sa opytajte priamo anglictinarky. alebo si u vas v meste najdite studenta, co by ho doucil. my v dedine mame pani, co je na materskej a robi kury pre deti anglictiny. urcte aj u vas je niekto taky.

bembulka
autor
29. jan 2014

no bohuzial u nas na dedine je to katastrofa uz som vyskusala hocico dokonca aj inzeraty som dala aj hladam na vselijakych strankach a zatial nic ☹

janka2501
29. jan 2014

@bembulka
Pozri sem doucma.sk alebo mojaucitelka.sk

scaramelka
29. jan 2014

Rada by som pomohla som učiteľka na MD, no bohužiaľ som až z Humenného.

bembulka
autor
29. jan 2014

@janka2501 vdaka pozriem na doucma.sk som uz bola par ludom som napisala ale zatial bezvysledne

bembulka
autor
29. jan 2014

@scaramelka juj dakujem,skoda

bembulka
autor
29. jan 2014

@janka2501 no pozrela som na tu stranku mojaucitelka.sk ale oni doucuju len v BA a v blizkom okoli a mi byvame v okrese DS

janka2501
29. jan 2014

@bembulka
Tak si zadaj na vyhladavanie doucovanie anglictiny a matematiky v DS. A skus im zavolat. Ja som radsej volala ako pisala. Uvidis niekoho najdes. Ale pozeraj ci doucuju ziakov zo ZS.nie kazdy to robi.

namornicka
29. jan 2014

Matematiku doučíš sama, tretiacka je ľahká. Na tu anglinu skús nájsť študentku, daj inzerát na dvere gymnázia, šikovný študent douci.

igiana
29. jan 2014

@bembulka my sa s detmi doma ucime s doucovanim na CD na pocitaci http://www.realfantasystudio.com/sk/doucko-2/

bembulka
autor
29. jan 2014

@igiana pozerala som tu stranku vela tam toho neni popisaneho je to aj pre tretiaka na zs? Mozes mi to trosku opisat? Dakujem

igiana
29. jan 2014

Diktaty su rozdelene podla uciva od 1. po 9. rocnik, su to nahrate vety, ktore program dietatu diktuje a dieta pise tie vety na klavesnici a program chyby pri nacvicnom diktate vyznaci a dieta si to moze opravit. Pri ostrom diktate chyby vyhodnoti na zaver.
Matematika je tiez rozdelena podla rocnikov od 1. po 9. podla osnov. Zvolis si tretiacke ucivo a presne urcis pocet prikladov a druh. Dieta potom tie priklady riesi a program mu vyznaci chybu, ak ju urobi, ak vypocita spravne, tak nasleduje dalsi priklad.
V anglictine je precvicovanie konverzacie, slovnej zasoby, gramatiky. Tam to nie je rozdelene po rocnikoch.

bembulka
autor
29. jan 2014

@igiana dakujem takze mam kupit to za 17,99e kde je anglictina,matika aj diktaty?

igiana
29. jan 2014

@bembulka jednotlivo to stoji 10 eur, spolu na jednom je to lacnejsie. Daju sa tam nahrat aj vlastne diktaty, priklady, ulohy z anglictiny, alebo mu tam nahras vsetky tretiacke slovicka. Je tam aj taky jednoduchy navod, ak by si niecomu nerozumela, da sa napisat aj na email.

bembulka
autor
29. jan 2014

dakujem ti pekne za radu,urcite to vyskusame 🙂
@igiana

bembulka
autor
2. feb 2014

@igiana ahoj neviem kde robim chybu ale nejde mi to objednat? mozno iba cez tyzden sa to da 😒

igiana
2. feb 2014

@bembulka ahoj, ako si si objednavala? Co ti nefungovalo? Vyplnila si objednavku s adresou cez to sede tlacidlo?

bembulka
autor
2. feb 2014

@igiana cez zelene,mam teda este skusit to druhe?

igiana
2. feb 2014

@bembulka pisala si im aj email?

igiana
2. feb 2014

@bembulka to zelene sa pouziva vtedy, ked by si chcela platit kartou alebo cez paypal. Ak chces platit cez internetbanking na ucet, tak stlac sive. Ak chces na dobierku, napis email.

igiana
2. feb 2014

@bembulka este ma napadlo, ze ak objednavas cez mobil alebo tablet kde mas android, tak cez to mi to nefungovalo tiez. Cez normalny pocitac alebo notebook to funguje.

bembulka
autor
2. feb 2014

@igiana ok vdaka idem cez to sive....

igiana
2. feb 2014

@bembulka podarilo sa ti?

igiana
2. feb 2014

@bembulka na tvoj email by ti malo prist potvrdenie objednavky. A ked im nabehne uhrada od teba, tak ti poslu link, z ktoreho si stiahnes program rovno do svojho pocitaca. Mozes si to ulozit na svoje cd ak budes chciet. Priamo CD posielaju na dobierku, ked si objednas emailom. Ale ak ich o to poziadas emailom,tak ti ho poslu tiez.

bembulka
autor
2. feb 2014

@igiana ano ,vdaka dufam ze to vyjde a ze som vsetko dobre spravila a ze to aj budem vediet stiahnut 🙂 si zlata dakujem

igiana
2. feb 2014

@bembulka nemas za co 🙂 . Ak by si potom niecomu nerozumela, kludne mi hocikedy napis.