Dobrý gynekológ v okrese Skalica

noami12
12. okt 2020

Dobrý deň, vedeli by ste mi odporučiť dobrého gynekológa v okrese Skalica?
Vopred ďakujem

veronikaszabova
12. okt 2020

Mudr.Vavra - Skalica

chanel_c
12. okt 2020

Mudr. Michalovičova - Gbely.

majocka858
29. dec 2020

@noami12 Mudr. Donoval holic... aj ta doktorka v Gbeloch pohoda.. pan doktor Vavra len pokial nie je problem

noami12
autor
29. dec 2020

@majocka858 ja som mala donovala práveže ale už som prešla vavrovy tak uvidíme 😊

aneta_420
1. jan 2021

@noami12 Vavru neodporucam.. ak nebol problem ok.. ale problemy riesit nevie, vselico prehliadne. Nie je vobec dosledny, snazi sa co najskorej vsetko vybavit. U mna zanedbal

noami12
autor
1. jan 2021

@aneta_420 to naozaj? Ja práveže problém mám, mala som zlu cytologiu a po pôrode ma má čakať konizacia nakoľko z biopsie sa zistili predrakovinové bunky...

aneta_420
1. jan 2021

@noami12 hej.. kazdy je spokojny s nejakym doktorom povedzme si. Ale ja ho vobec neodporucam, lutujem, ze som neodisla od neho skorej. Mohlo byt vsetko inak. A dost zien to potvrdilo, jedna znama 2x potratila a stale len: ked je plod silny zvladne to, ak nie tak nie.. je to priroda.. a druhy gynekolog jej zistil, ze ma nejaky problem preco potraca. A uz je tehotna a ok. Stale tie jeho iste vety na urcite problemy.

noami12
autor
2. jan 2021

@aneta_420 joj to si ma moc teda nepotešil, lebo ja som momentálne v 28 týždni. A divne mi je ze stále mi hovorí ze dieťa je o deň menšie, v Hlohovci na ultrazvuku zasa bolo o týždeň popredu, aj zozaciatku keď som chodila k druhému Gyn tak bolo popredu.

nicoleee
2. jan 2021

@noami12 je nová pani doktorka namiesto MUDr Čunderlíka. Podľa mňa je super 👍 mala som ju pri pôrode a teraz som u nej bola na preventívke

noami12
autor
2. jan 2021

@nicoleee a vieš mi povedať prosím ako sa vola? 🙂

nicoleee
2. jan 2021

@noami12 MUDr Mariana Chvostačová do teraz pracovala na pôrodnici. Milá, mladá, zaujíma sa 🙂

noami12
autor
2. jan 2021

@nicoleee ďakujem krásne 😊

nicoleee
2. jan 2021

@noami12 natrafila som na ňu pri pôrode, šitie bolo super, po pôrode som mohla tancovať 🙂 je mladá, ešte ju to baví a nie je "vyhorená"

noami12
autor
2. jan 2021

@nicoleee aj moja svagrova ju mala pri pôrode 😊 je super ze sa tu v okolí ešte nájde Gyn ktorého práca baví

michalka992
12. apr 2021

@nicoleee ahoj, prosim ta vies mi povedat ja som praveze k nej chcela ist ale vsimla som si ze sa u nej za ,, vsetko,, okrem preventivky plati a celkom dost, videla som ze kazdy trimester si zaplatis 20 - 30€ a prave sa mi zdalo ze aj pre poistene to plati tak ze ci mi to vies potvrdit ci to je naozaj tak 🙂

nicoleee
12. apr 2021

@michalka992 ahoj, to neviem, bola som u nej na kontróle po pôrode a neplatila som nič 🤷‍♀️ dokonca ani za tie páky som neplatila... Skús si tam zavolať, určite poradia, aj tá sestrička je super, milá, ukecaná 🙂

michalka992
13. apr 2021

@nicoleee dakujem 😊

kvietocek89
22. máj 2021

@nicoleee ahoj, akurat hladam dobru odbornicku v Skalici a som rada ze si spomenula prave pani doktorku Chvostacovu, lebo par kamosiek mi ju uz odporucalo. Ale ak sa ta mozem opytat, pani doktorka ma skusenosti aj ked su problémy s otehotnenym? Alebo mna uz dlhodobo trapia problémy ci uz s kvasinkami, alebo aj ine tazkosti a moja terajsia doktorka mi nejak nevie pomoct. A hlavne mi moja doktorka pride ze nema cas na pacientky a potom chorobu zanedba..

nicoleee
23. máj 2021

@kvietocek89 ahoj, tak to neviem, ale určite ti poradí viac ako doktor Vávra, ten každej babe ktorá nemohla otehotnieť odporučil, aby išli na dovolenku 🤷‍♀️
Skús poprípade v Senici doktorku Bartoškovú, mojím dvom kamoška pomohla k bábätku, držím palce 🙂

poppy_00
19. okt 2021

@michalka992 ahoj,ano plati sa u nej tak ako pises,je to sukromna dr..ale kolegyna chodi k vavrovi a vraj u neho tiez plati

michalka992
19. okt 2021

@poppy_00 u Vavru sa neplati skoro nic.. Max 3,5e za zrkadielka pri preventivke a ked dojdem 5krat za rok na kontrolu tam ma bez poplatku 5krat vysetril aj so sonom... (ked som mala napr bolesti alebo vytok) aj stere bral.... K nemu som chodila cize viem ze u neho sa neplati...

poppy_00
19. okt 2021

@michalka992 ja len hovorim, co hovorila kolegyna, ze je tiez sukromny a ze unho plati 15-20€.. ja skm chodila k cunderlikovi, vzdy vsetko zadara..teraz isiel do dochodku a mudr.chvostacova si spravila sukromnu ambulanciu..ked som bola na preventivke platila som 20€ za beznu prehliadku- nic extra, ale vraj keby tam idem znova pocas roka tak uz neplatim..teraz som ale v zaciatku tehotenstva a platila som 20€ a potom budem za velke prehliadky platit 20 a 30€ mi povedala sestricka...najprv po preventivke som bola sokovana a chcela som zmenit, ale doktorku si vsetci chvalia, je mila a tak som sa rozhodla zostat..a teda pocula som, ze aj u druhych sa plati napr u donovala...u tejto dr je super ze robi aj vecer oproti cunderlikovi a ze nemusim cakat frontu a zoberie mna presne vtedy kedy som objednana..fotku z ultrazvuku som neplatila

majocka858
19. okt 2021

@poppy_00 aj u donovala sa plati aj preventivka lebo neni zaznluvneny, aj v tehotenstve som platila

poppy_00
19. okt 2021

@majocka858 noo ved hovorim 🙂 asi uz malo kde je to uplne zadarmo

val2009
30. nov 2021

Ja k pani Dr. Chvostacovej chodím a vrelo odporúčam. Prístup, poradenstvo, sestrička aj celkovo 👌. Platia sa len niektoré úkony, ktoré sú asi nad rámec preplacania z poisťovne v ktorej pacient je.. inak nič iné neplatim keď idem na bežnú tehotensku prehliadku.

noami12
autor
3. dec 2021

@val2009 dakujem, ona tuším pracuje aj v nemocnici ze ? V pôrodnici

kvietocek89
3. dec 2021

@noami12 ano pracuje.

poppy_00
3. dec 2021

@val2009 to vazne? Ja chodim k mudr Chvostacovej, som tiez spokojna ale platila som kazdy krat co som tam bola..na preventivke 20€, na prvej tehu prehliadke 20€ a na prvom screeningu 25€..ty si nikdy nic neplatila? Mne hovorila sestricka, ze kazdy vzdy plati, lebo oni su sukromna ambulancia a poistovne tym padom nic nepreplacaju

val2009
3. dec 2021

@poppy_00 ale platila. 1. Návšteva 20e, Sono fotka 5e. A veľká prehliadka v 20.tt tuším 30e ci 40e. Ale inak nie. A závisí asi aj akú máte poisťovňu.

poppy_00
3. dec 2021

@val2009 no ved to je to iste, co pisem ja 🤣 ale pisete, ze ste inak neplatila