Svadba s Nigerčanom

nikoll3011
20. júl 2022

Ahojky

Môj snúbenec je z Nigérie. Chceli by sme sa zosobášiť. Ale potrebuje papiere z Nigérie je možne aby tie papiere získali rodinný príslušníci alebo musí tam ísť do osobne. Ma niekto skúsenosti s tým. Alebo skúsenosť s černochom. Bol na Slovensku ale momentálne je v Portugalsku tam dostal pracovné viza.

Dakujem

zmrzlinka2021
20. júl 2022

@nikoll3011 buď opatrná

laila22
20. júl 2022

@nikoll3011 To ty mu zisťuješ, či musí ísť do Nigerie, alebo môžu poslať papiere rodinný príslušníci? On je v Portugalsku. Smelo do toho... 🙂

gubcikova
20. júl 2022

🤣 nová registrácia a hneď svadba.Čo tak miesto MK si zistiť na úradoch

nafka0483
20. júl 2022

@nikoll3011 Alebo skusenost s cernochom? Akoze ako ti pomoze skusenost s cernochom z Framcuzska cize EU, s cernochom z USA, z Australie, ked tvoj je z Nigerie?
Ci myslis ze cernosi su vsetci z jednej krajiny cize jednotne zakony? 🤦‍♀️

solange7
20. júl 2022

@nikoll3011 je dost nedoveryhodne, ze si taketo veci nevie tvoj partner obvolat sam. Ved je to jeho krajina, staci zdvihnut telefon a informovat sa na urade.

solange7
20. júl 2022

@nafka0483 no k tomuto som sa radsej ani nevyjadrila. Slecna ma asi medove motuze a vidi to vsetko velmi jednoducho.

ummimaryam
20. júl 2022

Prosím, hlavne zaňho nič nevybavuj, nič zaňho neplať. Títo chlapi využívajú európanky na papiere a peniaze. Keby si bral ženu v jeho krajine, tak musí riadne zacvakat 💰💰💰, zohnať jej zlato, ubytovanie atď atď. Poriadne si zisti o jeho kultúre, prečítaj si zahraničné diskusie a skúsenosti europaniek.

elenita
20. júl 2022

Ja sa len takto opytam - videli ste sa uz nazivo? 🤔

macikovaiveta
20. júl 2022

@nikoll3011 otvor oči 🤷‍♀️

domak2
20. júl 2022

Aké papiere?? Ak bol na Slovensku, tak nejaké doklady isto ma, keďže vybavoval víza.

marlent
20. júl 2022

😂😂😂🤣🤣🤣

koniarova
20. júl 2022

Majn got 😁

kandelabra
20. júl 2022

Takéto veci sa bežne vybavujú cez ambasádu, v Lisabone pokiaľ viem je. Príde mi divné, že sa na to musíš pýtať ty na MK a on, čo žije už v minimálne druhom cudzom štáte, takéto niečo nevie. Ale na tvojom mieste by som si to celé poriadne premyslela, nič proti tvojmu priateľovi ale s Nigérijčanmi som istú dobu žila a poviem ti pravdu, boli to tí najsebeckejší a najdrzejší ľudia akých som kedy stretla, a to nie je len moja skúsenosť. Držím palce!

nikoll3011
autor
20. júl 2022

@domak2 pôvodne bol na Ukrajine študovať. Začala taam vojna tak bol na Slovensku 3mesiace.... Pracovné viza Slovensko nedávalo tak musel odísť a je momentálne v Lisabone. Len chcem vedieť či môže získať papiere jeho rodina a odoslať ich

nikoll3011
autor
20. júl 2022

Každý má vlastný názor na to... On si to zisťoval pomocou emailu na ambasáde ale zatiaľ žiadna odpoveď... Snažím sa mu pomôcť s tým keďže sa neberieme koli papierom.... A to isté kľudne môžu povedať aj oni na nás.... Ze na bielych ľudí si treba dávať pozor. Nie každý je rovnaký sme ľudia a každý je iný... Už sa mi stalo veľa krát že nie len raz oklamali belosi čiernych ľudí....

gubcikova
20. júl 2022

@nikoll3011 aká naivita 🤣🤦

jabadabadu
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
melanta
20. júl 2022

@nikoll3011 tak ak chodíte spolu dlho, nielen tie 3 mesiace čo bol na SK, tak v poriadku. Ak ste sa ale spoznali počas tých 3 mesiacov čo bol na SK a už si ťa chce zobrať, tak radšej si prečítaj nejaké tie reálne skúsenosti, aby si videla, že 95% takýchto prípadov sú prípady, kedy si Afričania berú Slovenky aby sa tu mohli usadiť. Vyberajú si naivky, ktoré veria že po 2 mesiacoch si ich chce niekto vziať. A teda ak mu ambasáda neodpisuje, môže tam zavolať. Ambasády poskytujú informácie aj telefonicky.

srferreira
20. júl 2022

Vy sa idete brat po 3 mesiacoch??? 😳

bessie12
20. júl 2022

@srferreira a este navyse s cudzincom, ktoreho vobec nepozna .... 🤦‍♀️

melanta
20. júl 2022

@srferreira @bessie12 podľa mňa takéto ženy nechcú počuť čo tu píšeme. Niekto z Afriky sa k nim správa 3 mesiace ako k princeznej a nechcú, aby ich niekto prebudil z ich rozprávky. A teda poznám viac Afričanov, sú to skvelí ľudia, len to nie sú tieto prípady, kedy po 3 mesiacoch v krajine si tu chce dotyčný niekoho vziať.

kittykat22
20. júl 2022

@nikoll3011 kamaratka ma cernocha z Afriky a vzdy ked vidime na ulici cernocha a bielu babu tak povie "No holka zlata, utikej, dokud je cas". A to jej muz je z dobrej rodiny, pracuje a stara sa o seba. Ale africani maju v sebe ze "spravenim" dietata ich uloha otca konci, su sebecki az hroza - casto moje peniaze, moje zarobky a kamratka plati seba aj deti. Su panovacni a ty budes za bielu hlupanu. Deti su uplne zive - zdedili zivu africku povahu a mozem ti povedat, ze to je uplny des.
Budes odsudzovana bielou komunnitou ze mas cernocha, cierna komunita bude nasrana, ze ma belosku a tiez tam nezapadnes ...
Ja ti zazelam vela stastia a tym to pre mna konci. Po skusenostiach nielen ze by som nemala cernocha ale uz ani kamaratke kt. cernocha ma a ma malych cernoskov tak si uz za kamaratku nevyberiem. Pretoze su tam problemy nad problemy kam sa pozries. V praci, doma, v skole ... No fakt zlata biela koza.
A ja proti cernochom nic nemam. Ale zit s nimi, fakt nie. Nejde tam o farbu pokozky - ta mi je uplne ukradnuta. Ale ich povaha a zmyslanie a vychova je diametralne odlisna. Ale na to prides az ked budu problemy kt. bude treba riesit. A to bude uz bohuzial neskoro.

srferreira
20. júl 2022

@bessie12
@melanta mozno ocakava americky happy end 🤷‍♀️

bessie12
20. júl 2022

@melanta @srferreira ... a po svadbe sa im naskytne tvrda realita. Ale to je uz trocha neskoro plakat nad rozliatym mliekom. Je nespocet pribehov, staci si to len precitat a vela krat to nie su stastne pribehy.

kittykat22
20. júl 2022

A inak, tento bol uplne zlaty kym tu zil s nou na viza - studoval politologiu v Prahe. A problemy boli aj ked prisli deti.

vierkainka
20. júl 2022

@nikoll3011 mozem sa prosím opýtať,ako dlho sa poznáte,ako dlho ste spolu?Nechcem tá súdiť,ani nic podobne.Som len zvedavá,kedze píšeš ze bol 3 mesiace na SVK a predtým študoval na Ukrajine.

srferreira
20. júl 2022

@bessie12 ja som zvedava ako sa vyjadri dotycna. Lebo ak po 3 mesiacoch dievca naozaj potratilo rozum.

bessie12
20. júl 2022

@srferreira tak je asi mlada a zaslepena, ale to neospravedlnuje. Tiez som zvedava na jej vyjadrenie.

andreafa
20. júl 2022

@nikoll3011 ked tak.. Svadba s nigérijčanom. A prvy pad mnozneho cisla makke i. Rodinni prislusnici 🤷‍♀️🤦‍♀️ zavolaj na ambasadu, ked si to pan snubenec nevie zistit. Ale tiez ta v dobrom varujem.

hanastaruchova
20. júl 2022

@nikoll3011 takže sa poznáte 3 mesiace naživo a už svadba ?Veď sa ani nepoznáte...OMG