Skadiaľ máte obrúčky?

22. aug 2020

Odkial mate obrucky? Teda, vy vydate koceny? 🥰

dskjhfdlkdjhl
22. aug 2020

Zo zlatnictva😉

autor
22. aug 2020

@dskjhfdlkdjhl hihi to mi je jasneee 😽😽 ale z ktoreho? Mate nejaky typ na dobre zlatnictvo? Niekde v obchodnom centre a pod? Myslela som skor, ci klenoty Aurum a podobne... Kde maju vacsi vyber a tak

len_nig
22. aug 2020

Zlatníctvo Jozef Trnava, ak ti to pomôže 😁

daniela1911
22. aug 2020

Prečo sa toto niekto pýta anonymne ?

dskjhfdlkdjhl
22. aug 2020

No, vzhladom k tomu, ze som uz dost dlho vydata, tak to zlatnictvo by som Ti uz zbytocne radila, lebo na rozdiel od mojho manzelstva nevydrzalo, ale obrucky zatial drzia😉

ajka0207
22. aug 2020

Hlavne pri vybere zistí či sa dá potom upraviť veľkosť, ja som sa tak obabrala, máme krásne gravírovanie ale obrúčku nosiť nemôžem, lebo sa nedá zmeniť veľkosť.

tosomja
22. aug 2020

Na tvojom mieste sa prejdem v rámci prechádzky a aj popozeram aj popytam na možnosti a ceny. Čo zlatníctvo, to iné výhody, iné akcie.

4stanka4
22. aug 2020

Ján Machovčák zlatník z Čadce. Na mieru vyrobené a max spokojnosť. Chodia za ním ľudia z celého Slovenska.

iwka1984
22. aug 2020

Skús pozrieť v ZLATOKOVe 😁

terezia323
22. aug 2020

Aj spolu so snubným prsteňom zo zlatokovu

marygk
22. aug 2020

Tiež máme zo zlatokovu

lenusa18
22. aug 2020

My sme brali z Mikuša

denden77
22. aug 2020

ked to pride, tak to bude Mikus Diamonds 😊

c_est_la_vie
22. aug 2020

Tazko radit ked nespominas ani lokalitu... ale my mame tieto z Rydla v diamantovom prevedeni. Naschval som chcela kombinovane, nech to viem nosit i s bielymi i rosegold sperkami. A spokojnost velka. Z Mikusa mam zasnubak a ten sa mi do roka zdeformoval a to teda tiez nestal malo.

miskooo1987
22. aug 2020

Neviem, my sme brali asi v druhom zlatníctve. Lebo v prvom sa im nejako nechcelo vyrobiť mi na mieru (mali len menšiu, čo by mi musela lubrikant nastriekať na prst na svadbe, alebo väčšiu, ale ta sa dala ľahko stiahnuť...) v druhom zlatníctve nemali problém a spravili mi to presne... ale mame len úplne jednoduché s bieleho zlata, s vygravirovanym dátumom odkedy sme spolu(asi aby som nezabudol...)

lucinka1988
22. aug 2020

VIP gold a veľká spokojnosť, mám žlté zlato s bielymi diamantmi, po 8 rokoch je ako nová, plus máme doživotnú záruku na čistenie.

judar
22. aug 2020

@ajka0207 zalezi od typu obrucky ak su celovykladane kamenmi vtedy sa zmenit neda, pri graviroch sa ciastocne aj da aj pri celogravirovanom vnutri podla toho aky je styl pisma vtedy staci zlestit jedno dve pismena vlozit material a dogravirovat, popripade ak je automatizovana gravirovacka vlozit material cely text zlestit a vlozit novo vygravirovany text....moznosti je vela len ludi co sa do toho vyznaju a maju rozsirene nastroje tak tych je malo

queen_mary
22. aug 2020

Tiffany 🥰🥰 v prahe a vo wie su najblizsie predajne

amonet
22. aug 2020

lauragold

zuzka102
22. aug 2020

Máme odtiaľto. www.awoz.sk. Najprv som vyberala na ich stránke a potom osobne, majú veľku a krasnu ponuku. Máme obrúčky kombinované - je tam biele aj žlté zlato a v mojej obrucke aj pár malých diamantov. Spokojnosť! ☺

ajka0207
23. aug 2020

@judar no my tam mame takú vlnovku a je dosť hlboká, potrebujeme to zmenšiť a teda bol by tam "zub" ževraj. Jediná cesta ktorú mi ponúkli v zlatníctve bolo roztaviť celý prsteň (na vlastné náklady) tak som si povedala že možno priberiem :D

jabuducanevesta
23. aug 2020

šli sme priamo za zlatníkom Machovčák Ján, Čadca. Cena o 150 eur menšia ako v Poprade v jednom nemenovanom zlatníctve za tie isté,,, tá cesta nám sa vyplatila a sme spokojní, dokonca tento rok na okrúhle narodky som si odtiaľ ešte prsteň brala 🙂

zuzanka.zuzu
23. aug 2020

DIC v Petržalke

judar
23. aug 2020

@ajka0207 treba skusit ine zlatnictvo :D ak je obrucka zo zlata ta vlnovka sa da v pohode zaliat do urcitej dlzky spajkou, zmensit rozpilenim a zase zaspajkovat a normalne vyryt novu napojovaciu vlnovku, pri lesteni sa nedostatky odlestia a popripade sa to da aj rodiovanim ci pozlatenim upravit ...takto by ziaden zub nebol a roztavit by to bola skoda, skuste im navrhnut tuto alternativu ak vobec aj maju ludi tak zdatnych na toto ked ich to nenapadlo

emiliamilka
23. aug 2020

Záleží aj od toho aké chcete .. ja som chcela len strieborné keďže na zlato nie som a ani by sa mi nehodili keďže všetko mama vždy len strieborné.. kupovali sme cez iZlato a následne dali zväčšiť keďže nesedeli moc dobre ..určite treba brať tak aby sa dali ešte upraviť ...

lenusa18
23. aug 2020

https://www.mikusdiamonds.sk/obrucky/19-37-obru... mame tieto ale biele zlato vnútro vonku žlté a vyzerá to zaujimavo

alberto1
23. aug 2020

Pocas korony som jej chcel kupit snubný, ina možnost nebola, len cez eshop. Vybral som cez izlato.sk, ešte aj teraz majú paradne zlavy na prstene s diamantmi a s inymi drahokamami. Mesiac nato sme uz objednavali obrúcky, tiez z tej stranky. Všetky rozmery pasovali, snubný mi zadarmo zväčšili o 1 číslo.

patriciakm
23. aug 2020

Aj my máme zo Zlatokovu z TN

damtiporiti
23. aug 2020

A čo je ťa do toho.

kristina2412
23. aug 2020

Aj my mame zo Zlatokovu