Pozvanie na svadbu

1. sep 2022

Ahojte, vcera sme dostali pozvanie na svadbu manzelovho bratranca. Bude to v restauracii, uz teraz 17. Septembra. Ja tam odmietam ist a manzel sa somnou hada. Ja som mu navrhla nech tam ide sam. Nech sa vidi zo svojou rodinou a nech to spolu oslavia, ale ja tam nemam co robit. On to odmieta. Mam na to svoje dovody preco tam nechcem ist. S tou rodinou sa jednoducho neda vychadzat. Vyvolavaju stale hadky a problemy, poznaju nas iba ked nieco potrebuju. S buducou nevestou nekomunikujem uz 3 roky (podla nej som iba stetka z baru) a ostatnou rodinou sa nebavim tiez vyse roka. Isli by ste tam vy na mojom mieste?

ckocka
1. sep 2022

Na tvojom mieste neviem, ale keď ja niekam nechcem ísť tak nejdem.

doriiis
1. sep 2022

Ano,isla by som kvoli manzelovi...spravas sa trosku detinsky

deti95060810
1. sep 2022

ak máš takýto vzťah s nimi tak isto nie...

mandzula
1. sep 2022

Nesla by som, nebude jej predsa stetka z baru kazit jej velky den.

retep00
1. sep 2022

Ťažko povedať a posúdiť keď nevieme presne, čo sa medzi vami stalo a čo ťa tak odrádza tam ísť. Ja osobne by som sa možno s manželom dohodla napríklad tak, že na obrad pôjdeme ale na hostinu nie. On je teraz na dosť blbej pozícii či si vybrať teba alebo rodinu. Ale určite by som sa k tomu nepostavila tak detinsky, že budem odutá a nepôjdem vôbec a ešte sa budem aj s manželom vadiť... Veď maj aj rešpekt k manželovi. Prezentuješ tým seba..

janinah
1. sep 2022

Ja ked idem na svadbu,tak sa teším...pri sobáši si spomeniem na ten náš,pomodlím sa za mladomanželov, na svadbe sa najem,pokecám / s kým chcem/,potancujem s manželom,zabavím sa,prídeme nadránom domov a väščinou ešte nejdeme spať,vieš prečo...
Na tvojom mieste sa nad všetko povznesiem,idem sa zabaviť,odísť môžeš kedykolvek..určite lepšie ako sa doma zdúvať a potom privítať nas...atého muža,ktorý si to odsvadboval sám ..alebo ktovie s kým a ako....

autor
1. sep 2022

@doriiis no neviem ci detinsky. Jej muz zvykol mat alkoholicke zatahy a doma sa neobjavil aj celi vikend. Ona doma s 3 detmi. Stale vyvolavala celej rodine,hladala ho... jej muz prisiel raz k nam, sedel u nas aj zo svojim bratom. Uplne normalne pili kavu z mojim muzom. Ona sa to dozvedela ze bol u nas a zacala mi vyvolavat, pisat ze co chcem od jej muza. Ze ci ho chcem zvadzat a podobne hluposti. Vypocula som si toho od nej fakt dost. A nebolo to iba raz.

terezka1947
1. sep 2022

Ak chce manžel,aby si išla,chod.
Snáď obrad a aspoň hodinu,dve zvládneš hostinu. A možno si to nakoniec užijete.

autor
1. sep 2022

@retep00 este takto nebude to ziadna velka svadba. Bude len obrad na radnici a potom pohostenie v restike. Cela zenichova rodina ma nemusia. Ale oni vlastne nemaju radi nikoho, kto v zivote nieco dokazal. Oni nevychadzaju ani medzi sebou. Ako som pisala tam su hadky bezne. Stale si nieco najdu

queen_mary
1. sep 2022

Bez a vyzeraj uzasne 🙂) aspon na hodku, dve, potom sa vytrat, ak sa nebudes citit dobre. S tym by mohol byt ok aj tvoj manzel. A cim lepsie budes vyzerat, tym viac ich nastves 🙂

autor
1. sep 2022

Ja som nikdy manzela nenutila aby siel somnou na oslavy u mojej rodiny. Ak chcel siel somnou, ak nie ostal doma a ja som to neriesila. Preto mi to pride velmi nefer ze ma nuti tam ist, aj ked vie ze si snimy nemam co povedat a nechcem mat snimy kontakt.

kaktusik007
1. sep 2022

robis z komara somara.... a este sa hadas s vlastnym chlapom... pre obycajnu sprostu jesitnost.

proste zatni zuby, chod tam a spravaj sa slusne a ser na to, kto si co mysli. Sprav to z lasky pre tvojho chlapa. Bodka.

kitycat
1. sep 2022

Jaaaj si ozaj detinska. Ved sa s nimi nebavis 3 roky, tak vobec nevies ci sa nezmenili. Navyse vas pozvali oboch, ak by ta tak neznasali otcorene tak pozvu iba jeho a ty si nahnevana, ze pozyvaju iba jeho aj ked vies, ze nemate dobre vztahy.

Zenska, bud dospela chod so svojim manzelom na obrad a hostinu, zazelaj im vsetko dobre v manzelstve.

A tir navstevy tvojho muza u tvojej rodiny... Nechcu ho tam oni? Nechces ho tam ty? Nechce tam ist on? Vztahy sa menia skus ho nabuduce zavolat, je to tvoj muz.

tosomja
1. sep 2022

Išla by som, patrím k mužovi, tak mu budem robiť spoločnosť. Ak sa budem cítiť zle, hadam má nenechá odísť samu, pôjde so mnou. Ak to tak nebude, viac mu doprovod robiť nebudem.

lija22
1. sep 2022

jasne, ze by som nesla. presne nech ide muz a ty, ze budes s detmi doma

klarolinne
1. sep 2022

No ked je to iba posedenie v reštaurácii, to snáď zvládneš, no nie? Nebuď ako malá, muž sa poteší, nestojí to za to?

michaelammm111
1. sep 2022

Určite by som nešla. 😊

efka_k
1. sep 2022

Ja by som išla. Aspon na chvíľu. Odísť sa da vždy. Pozvanie na svadbu sa patrí prijať.

bellsstankova
1. sep 2022

Vobec sa nespravas detinsky a nerous z komara somara. Ak sa ku mne niekto sprava roky ako k poslednej krave tak sa im nepojdem na svadbu otrcat a umelo usmievat a bodka. Nech si mysli kto chce co chce. Ale su aj ludia co sa idu len zadarmo najest a poohovarat, preto vela rodin a rodinnych udalosti je ako z cirkusu 🙂) ak mi straveny cas niekde nerobi radost tak tam nejdem

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bellsstankova
1. sep 2022

@elizabet173 ludia su zaujimavi,, clovek ma prestat mysliet na seba svoje pocity a stastie kvoli tomu aby ich niekto videl na cudzej svadbe :D som si myslela ze tieto na oko dokonale rodinky uz vysli z mody a ludia sa naucili vazit samych seba, ocividne asi nie kazdy. Pre niekoho je nazor inych este stale dolezitejsi ako on sam

andreatytler
2. sep 2022

Isla by som. Je tam hned niekolko dovodov:
1. Odkedy sme par, s muzom chodime na navstevy vzdy spolu (iba ak je niekto nas chory, ideme sami).
2. To ze vas pozvali na svadbu bolo pekne gesto z ich strany. Ak ta tak velmi neznasaju, kludne mohli pozvat len tvojho muza aby ta urazili a nastvali.
3. Kedze je to svadba, bude tam viac ludi a predpoklaam ze aj viac ludi co neparti k manzelovej rodine, takze mas prilezitost sa bavit s ludmi, ktorych mas rada.
4. Je sanca (aj ked mozno skutocne mala) ze sa vase vztahy zlepsia, ale to sa urcite nestane ak odmietnes pozvanie na svadbu.
5. Ak budes mat nielen pohadanu rodinu, ale este k tomu si pohadas aj muza.

nikolka1986
2. sep 2022

Keby som si s nimi len nerozumela, išla by som. Lebo reálne na tej svadbe s nimi stráviš tak pár minút. Ale ak by ma nevesta, ako v tvojom prípade urazila, tak určite nie.

gabu_lienka
2. sep 2022

Nie, nesla by som a viem, ze ani manzel by ma nenutil.

laila22
2. sep 2022

Ja by som nešla v žiadnom prípade. Stalo sa mi niečo podobné s kamarátkou. Pozvanie na svadbu som odmietla a kamarátstvo sa skončilo. Mňa nevestina mama obvinila, že som zvádzala jej budúceho zaťa a prehovárala ho, že nech si neberie jej dcéru. Pravda bola taká, že sme boli náhodou v jednom bare.. Budúci ženích so svojimi priateľmi a ja so svojimi kamoškami. Netravili sme večer spolu. Ja som nelenila a šla som za jej mamou, že čo si to dovoľuje a ženícha som konfrontovala priamo pred ňou. Ukázalo sa, že je debil a nič z toho čo nakecal svojej budúcej nebola pravda... Potreboval si poskadlit ego, aký je žiadaný.. 😂 Potom mali ešte tu drzosť má prísť pozvať na svadbu. Rovno som odmietla. Že v žiadnom prípade... A to bolo celkom dlhoročné kamarátstvo s obomi..

moze
2. sep 2022

Nesla by som. Nech ide manzel sam.

lenka.25
2. sep 2022

Ja by som určite nešla, vlastne vôbec nechápem, z akého dôvodu ťa na svadbu pozvali . Muž nech sa tiež spamätá , veď musí dobre vedieť , aké máte vzťahy . Nech ide sám.

ukulela
2. sep 2022

@elizabet173 a co ak pozvanim chcu vztahy napravit? Je to mala svadba a pizxali aj bratranca so zenou. Nemuseli, keby ich tam nechceli. Ja by som sla. Kvoli muzovi, co ma tam chce. A ak by to bolo zle, staje sa da odist.

efka_k
2. sep 2022

@elizabet173 áno, máš pravdu a napadlo mi to, keď som to čítala. Ale na druhej strane by mala stáť za mužom. A on tam chce ísť za každú cenu a nechce sa toho vzdať. Preto by som sa asi premohla a šla aspon na obrad.
Inak, neviem si predstaviť, čo to bude za svadba, ak maju takéto nastrbene vztahy aj so zvyškom rodiny a keď si všetci trošku vypijú, tam sa hadam budu aj biť. 🤭
Ono sa ťažko píše a radí , keď to človek nezazije. 😉Ja som taka povaha, že keby to dáma rozsirovala o mne, tak by som si to vybavila tak, že by jej ani na um nenapadlo pozvať ma tam. 🙈