Manžel chce ísť sám na svadbu

spinoscapularnabeta
13. jún 2019

Chcela by som vas poprosiť o názor. Chystali sme sa na svadbu. Mame tri deti, brat sme mali len toho najmensieho 6 mesacneho. Lenze idu mu zuby a potrebuje svoj rezim tak sme sa s manzelom dohadovali ze na svadbu nepojdeme. Pride mi to blbe ist na sobas 16,30 a odist domov o 20-tej. Ak náhodou aj skor nie. A dnes mi manzrl vravi ze co ma povedat neveste. Ci teda len on pojde ked ja nechcem....... A teraz neviem ci milieko udiera na mozog. Ale ostala som nasrana a sklamana. Vsetko si vzdy odkrutim ja a on sa ide baviť. Podla mna by bolo fer keby sme sli len zagratulovat a ostali doma.

catherinah
13. jún 2019

Mne by to nevadilo, ked chce nech ide, ale moj by bezo mna nesiel sam 🙂

tyrkysova_kobyla
13. jún 2019

@spinoscapularnabeta preco ten najmensi tiez nemoze ostat doma s tymi starsimi?

janinah
13. jún 2019

nie,pôjdeš len ty,on nech si užije s deťmi a zúbkami🙂
a teraz vážne...prečo aj maličkého nenecháte doma s babkou či kto ich vie postrážiť? bud obaja alebo nikto,ste pár...a ešte mi chýba info z koho rodiny je svadba...

spinoscapularnabeta
autor
13. jún 2019

Maleho este kojim

spinoscapularnabeta
autor
13. jún 2019

@janinah jeho nevlastna sestra o ktorej vie 2 roky vydáva dcéru.

ivkazba
13. jún 2019

Tak choďte aj s malým spolu a odíďte skôr, čo je na tom? A keď nechceš, tak potom by som ho nechala ísť samého ak chce. Určite by som to neriešila spôsobom, že ak nejdem ja, tak ani ty.

ivkazba
13. jún 2019

@spinoscapularnabeta no vie o nej IBA 2 roky, možno o to silnejšie to pre neho je

zeytin
13. jún 2019

Ja by som na tvojom mieste isla aj s malym, dala ho do nosica, vzala kocik... Aj my sme tak boli. Maly mi spal v kociku, bavila som sa az do polnoci. Obcas ho na striedacku niekto zo svadobcaniv pokocikoval a bolo super. Nurofen to isti 🙂

danushik
13. jún 2019

chod ty a jeho nechaj doma s detmi... nie je to fer voci tebe...

matejko18
13. jún 2019

Prečo len vy 3 však ste 5???Možno by bolo fajn ísť ako kompletná rodina😊 a zabaviť sa spolu

zuzka38
13. jún 2019

@spinoscapularnabeta my sme bežne chodili všetci na svadbu s malými deťmi a odišli sme keď boli unavené..kým vydržali tancovali, najmenšia spala v kočíku..buď sme odišli spolu alebo len ja a deti a manžel sa ostal bavit..mne to nevadilo..treba s aAriadit tak ako to vyhovuje vám všetkým..akti to vadi, možno s azxe tiež baviť,povedz manželovi..treba sa o Tom baviť a hľadať riesenie

aleshka_supermama
13. jún 2019

@spinoscapularnabeta odsaj mlieko a šup na svadbu 😉

lula313
13. jún 2019

@spinoscapularnabeta tak ho pusti samého, keď je to jeho rodina. Alebo si odsaj mlieko a nechaj ho s rodicmi.

spinoscapularnabeta
autor
13. jún 2019

@zuzka38 ved toto on mojim dovodom nerozumie a tak sa so mnou o tom nebude baviť.

lorela
13. jún 2019

@spinoscapularnabeta Je to pekné, keď manželia chodia všade spolu, siamské dvojčatá to predsa len nie sú, a pre blaho všetkých je určite osviežujúce, ak partner ide občas niekam sám 😉.
Ja by som ho nechala ísť.

ivkazba
13. jún 2019

@spinoscapularnabeta on tvojim dôvodom nerozumie... ale ani ty jeho evidentne. Inak by si proste išla aj ty alebo ho pustila samého. Je to vlastne jeho neter (či už vlastná alebo nevlastná), tak je to logické.

spinoscapularnabeta
autor
13. jún 2019

@lorela ja s nim nechodim všade ani sa pytat nemusí ci ho pustím. Chodi sam kam chce a kedy chce a tak by mi niekedy dobre padlo keby zo solidarity a ucty ku mne niekedy povedal ze ked nemozem ist ja nepojde ani on.

loginexistuje
13. jún 2019

ja by som ho v pohode pustila je to jeho neter a este za tych okolnosti ze vie o nej len kratko
a ty bud malemu odstriekas mlieko a nechas ho doma alebo ostan doma s nim ty nie je dovod na urazanie sa
skor by si ho mala podporit aby tam mohol byt v klude a spoznavat novoobjavenu rodinu

spinoscapularnabeta
autor
13. jún 2019

@ivkazba on sa so mnou p tom nebavi a ist som mu nezakazala len sa ma to dotklo

harmona
13. jún 2019

Verim, ze sa ta to dotklo, myslim, ze to je vec, co by sa dotkla snad kazdej zeny. Ide o princip. No nic povedala by som, ze jasne, ze ideme aj s malym. Alebo ostaneme doma, ale vsetci nech sa rozhodne ako teda chce. Ale je dost blbe aby on siel a ty budes doma. To nie teda.

lubik87
13. jún 2019

@spinoscapularnabeta naštvaná si preto že ty budeš doma , daj najmenšie bábo tam kde dávaš zvyšné , až kojis odsaj si mlieko nech nakŕmia a choď...ak je na toto tvoja odpoveď že ty bez baba nepôjdeš tak s ním ostan doma bez brblania 🙂

ivkazba
13. jún 2019

@spinoscapularnabeta chápem, že sa ťa to dotklo, ale na druhej strane nemáš rozumný dôvod, aby si nešla aj ty s najmenším. A zároveň... ako často sa mu vydáva neter? Ja by som toto s mužom vôbec neriešila, keby nechcel ísť. Zober malého alebo odsaj mlieko a nechaj ho rodičom a zabav sa aj ty. Možno to práve potrebuješ. 😉

matejko18
13. jún 2019

@spinoscapularnabeta ale toto je iná situácia.ide o svadbu jeho rodiny .choďte všetci a keď budú drobci unavený choďte domov...dajte naporiadok deti a nech sa tam vráti...vieš MY matky máme takýto údel a mne by to teda vôbec nevadilo ....

stela01
13. jún 2019

@spinoscapularnabeta nechápem prečo by malo byt blbe ísť do 20:00 ?!
Evidentne si to navrhla do 20:00 manžel súhlasil a nepočúval pri tom ..... a vlastne on chce ísť ...
Nebuď nahnevaná sama sebe ublížiš , chod aj ty keď tak odíď o 20:00 alebo ostante dlhšie uvidis podľa situácie aký bude deň večer neneguj to hneď ....
treba si užiť čo sa dá 😉.

selest
13. jún 2019

Isla by som s nim aj s dietatom a o tej 20tej by som isla s dietatom domov ak by bolo treba a on nech sa zabava. Aj ked by ma to mrzelo ale je to viac jeho rodina. Neskor by som zas ja sla von s kamoskou kym on by strazil deti..
Trosku ta aj chapem mnou tiez hormony trieskali este par mesiacov po porode

lorela
13. jún 2019

@spinoscapularnabeta Vzhľadom na okolnosti by som ho nechala ísť, je to práve tá situácia, kedy nie je miesto na tvoje urážanie sa alebo pocity sklamania. Keby išiel s kamošmi, to je iná vec...

83lenka83
13. jún 2019

@spinoscapularnabeta ja som bola kamoske na svadbe ked mal syn 3 mesiace, odsala som mlieko a bolo, bavili sme sa do druhej rana s manzelom.

nini1010
13. jún 2019

Mna by zaujimalo kedy ma byt ta svadba?

dovozadokoca
13. jún 2019

Mne sa teda celý ten systém zdá divný, že vybrať jedno dieťa, s ktorým pôjdem, ale tak to už je asi všade inak. Ale neísť lebo režim? (ok, toto muž vyčítal aj mne, keď som nešla napr opekat, lebo mala má ísť spať...) Zas svet sa nezruti, je to nejaká udalosť, nie ísť na pivo a dieťa nemá dva týždne. 🙂

sandri
13. jún 2019

Ja som muza poslala so starsim synom k moru, ked mal mladsi 6 mesiacov. Podla tejto tvojej logiky by som sa s nim dalsi rok nebavila 😁 ak je maly zly kvoli zubom, nech ide len manzel. Ak zvladnete par hodin v cudzom prostredi, chodte vsetci traja.