Mám právo byť smutná, keď priateľ odignoroval moje narodeniny?

hyla_arborea
13. apr 2020

Odignoroval moje narodeniny. Ze v case krizy sa nic neda zohnat. Ked isiel po obed tak sa zastavil v kvetinarstve ale nic nedoniesol lebo ,, jake som chcela nemali,,. Sme spolu 6 rokov....

sunny8
13. apr 2020

🤦 poďakuj Bohu že si sa mohla dožiť tohto dňa zaželal si veľa šťastia a zdravia daj si nejaké želania čo chces aby sa ti splnilo a vybodni sa na gratulácie zvonku ... Zbytočne sa tým trápiš ..

amelia000
13. apr 2020

@hyla_arborea samozrejme ze mas pravo byt smutna... a kvetinarstva niesu zatvorene len tak nahodou?

iviacik
13. apr 2020

Ano, bola by som smutna.
Ad1-existujú eshopy
Ad2-stacilo spraviť palacinky, raňajky do postele, velku pusu
Ad3-hocijaky kupon cez zlavadna.sk 🤷‍♀️ a využiješ po korone
Ad4-vyhovara sa

iviacik
13. apr 2020

@hyla_arborea ad5 - Všetko najlepšie! 🌹🥂😉

777januska777
13. apr 2020

Máš právo, ale bude to zbytočné a len sama sebe urobíš zle. Do budúcnosti ti radím, ak sa chceš vyhnúť sklamaniu, tak mužovi pripomeň sviatok a môžeš mu aj povedať čo si praješ. 🙂

natalienka12
13. apr 2020

@hyla_arborea Najvyssi cas ho vymenit...

stanulienkat
13. apr 2020

Vsetko najlepsie Ti prajem.

Fuuha,no inak by som ho spucovala. Su otvorene Tesca,e shopy. Milion moznosti. On sa jednoducho vysral.

hyla_arborea
autor
13. apr 2020

@777januska777 to je na tom to, ze som mu povedalaasi 10 veci, co by sa nam aj do byvania hodilo a pacilo..

hyla_arborea
autor
13. apr 2020

@stanulienkat dakujem 🙂

hyla_arborea
autor
13. apr 2020

@iviacik dakujem 🙂

sorciera24
13. apr 2020

@hyla_arborea odignoroval ich uplne, teda tak, že ti ani nezablahoželal, alebo "len" nedal darček? (o co vlastne ide?)

leuchtturm
13. apr 2020

existuje nejaka povinnost davat na narodeniny materialne veci? Ked nieco chces, kup si to sama a hotovo.

0silvia0
13. apr 2020

@leuchtturm ale tak niektore zeny potrebuju darcek, kazda sme ina... Ja tiez nie som darcekovy typ ako ty, ja by som neriesila, ale tak chlap by si mal poznat zenu, pre niektore je darcek naozaj dolezity...

stanulienkat
13. apr 2020

@leuchtturm nemusi to byt materialne,ale aby mi chlap aspon kyticu nekupil? Tym prejavuje lasku,zaujem,uctu...

sunny8
13. apr 2020

@leuchtturm asi tak .. raz niekto takú tradíciu vymyslel a teraz sa každá druhá žena cíti dotknutá že nedostala darček 🙈

ewwe
13. apr 2020

super rady tu davate baby, nezalezi ze mozno je to inak super chlap, verný, pracovitý... raz nekupil darcek k narodeninam jasne hned ho opusti, posli ho k vode nestracaj cas s takým hnusakom .... 👏

loginexistuje
13. apr 2020

odignorovala by som jeho potreby

hyla_arborea
autor
13. apr 2020

V podstate teda ide o to ze jeho sviatok je o jeho dni- ze mu spravim ranajky, vzdy teda mu nieco kupim a mame nejaky program vecer. O mne to bolo ze mi povedal vsetko najlepsie a ci mu urobim ranajky. Nejde mi ani tak o to ze mi nasral ale ze sa sni nesnazilmi nejak den opeknit. ”

deti95060810
13. apr 2020

mne by to vôbec nevadilo. len my sme spolu omnoho dlhšie ako vy takže možno aj preto...Chcela som kúpiť rezané kvety vo štvrtok a v kvetinárstve mi povedali že rezané kvety nevozia - uverila som jej. otvorené mala len kvôli semenám....
Všetko najlepšie ti prajem k tvojmu sviatku....🙂❤🙂

deti95060810
13. apr 2020

@hyla_arborea však aj on bude mať sviatok - tak máš možnosť mu to vrátiť...aj keš neviem či to bude ta správna cesta....🙄

kittykat22
13. apr 2020

@hyla_arborea je to problem pokial si z toho smutna. Ak ste spolu 6 rokov, tak tvoj muz musi vediet 1. ze tie narodeniny mas 2. ze sa na narodeniny tesis a mas rada darceky. K tomu, ze je vsetko zatvorene - ved darceky sa kupuju dopredu, nie v den narodenin. Na poslednu chvilu sa nakupuje, ked si necakane pozvana niekam na oslavu, a nie zivotnej partnerke 🙄 Chod za nim, a povedz mu, ze si smutna. Povedz mu, ze narodeniny mas kazdy rok - a mohol sa pripravit dopredu. Musis povedat, ze ti na sviatku zalezi a chces darcek - pokial je strateny, tak mu mozes pomoct s vyberom (citaj, buduci rok posles link). Povedz ze chces tortu a sviecky. Su to normalne veci. Pokial mu to povies rovno a vysvetlis - a buduci rok to znova odflakne, tak by som uvazovala, ci ma vztah zmysel. Pretoze to bude cisto o tom, ze kasle na tvoje pocity, a sebecky sa na vsetko vyflakne.

0silvia0
13. apr 2020

@hyla_arborea tak nabuduce nerob ani ty jemu pekne narodeniny, nie z pomsty, ale preto, ze to pre neho evidentne nie je dolezite robit si navzajom pekne chvile. Clovek vo vztahu nemoze len brat.

kittykat22
13. apr 2020

@0silvia0 takze on bude ignovat ju, ona jeho ... a zili stastne az kym nepomreli? Takze narodeniny su dozivotne pase? By ma zaujimalo, ako to co si poradila zlepsi jej situaciu.

0silvia0
13. apr 2020

@kittykat22 nemyslela som ignoraciu, ale nastavenie zrkadla. Spravne nastavene zrkadlo v pravy cas a spravnym sposobom casto pomoze viac ako zaplava slov, smutne oci atd.
Myslim, ze ak chlap za 6 rokov nepozna svoju zenu, niekde bude problem... zeby v komunikacii?

sorciera24
13. apr 2020

@hyla_arborea takže nezabudol! to je rozdiel (aj ekd ani to nie je pri chlapoch taka tragedia), len nepripravil tak, ako by si ty chcela!.....no hold, bud je to pre teba tka nevyhnutna vec, ze ho opustis (co je blbost, ak je to inak super chlap), alebo ho prijmes, ze on proste na take veci nie je...... v každom pripade asi treba spolu viac komunikovať, aby ste sa vyhli takymto "problemom"...popravde, asi ste este spolu sami a kratko, lebo ver, že porpsi inych starostiach, detoch a 15 rokoch toto riešiť nebudes ako tragediu.....(tiež som sa to naucila casom)...
a mne je smeisne to vracat sposobom, že tiez mu spravim taketo nerodeniny?...ha? to je potom o com? možno robí uplne ine veci z lasky a tie nevidi, možno nie, možno je to pako, kt. ma v paži nielen narodeniny, to my nevieme....to si musia vykomunikovať sami... lebo pisat to ako "problem" na MK, no enviem, neviem, ci je chyba len na jednej strane....
komunikacia! (a chlapom treba vsetko povedat narovinu, je to cudne, ale je to tak)

janinah
13. apr 2020

Nezabudni sa potom na jeho narodeniny pretrhnúť,aby milosťpán mal darček a pozornosť...sú takí chlapi,a treba im to dať pocítiť v správnej chvíli...že neunúvaš sa ty,prečo by som sa mala ja....

gloria31
13. apr 2020

@hyla_arborea nič výnimočné môj to robí normálne.

kittykat22
13. apr 2020

@0silvia0 nastavenie zrkadla by fungovalo, keby mal muz zaujem o peknu narodeninovu oslavu. Co si myslim, ze urcite nema. Pretoze by sa nechoval ako pako.

gloria31
13. apr 2020

@777januska777 môj zo ma v kalendári napísané

gloria31
13. apr 2020

@sorciera24 mne nezablahozelal. Ja som mala 11