Jazmínka verzus Zuzanka. Ktoré meno je krajšie?

jaja018
5. jún 2013

Čakáme druhé babo. Pohlavie zatial nevieme. Prvá dcérka sa volá Lilianka tam to bolo jasné skoro hneď 🙂 A teraz chlapček by bol Jakubko. Len dievčatko sa nevieme dohodnúť ja chcem Jazminku a manzel Zuzanku. Ktoré sa vám viacej páči?

melesmeles
5. jún 2013

Jazminka 🙂

iconka
5. jún 2013

Zuzanka, ja sa tak volam a ked budem mat dceru, tak jej dam prave toto meno. Urcite ich nebude v triede 10 🙂

fuska
5. jún 2013

Ja mam radsej klasicke slovenske mena, preto hlasujem za Zuzanu. 😉

matuskova003
5. jún 2013

Zuzanka 🙂

avonka88
5. jún 2013

Zuzana

gerci90
5. jún 2013

a nebyva to nahodou že Jasmínka.?!?! ale prikladam sa ked mate Lilinku tak JaSminku ...

betuska22
5. jún 2013

zuzanka 🙂

janusa139
5. jún 2013

Ja by som dala Jasminku 🙂 (tiez sa mi zda, ze je tam S 🙂 ), lebo lepsie sa hodi k Lilianke, ako pisala aj @gerci90 a zas Zuzan, je vsade vela 🙂 je pravda, ze by bolo pekne ponechavat klasicke slovenske mena, ale myslim, ze uz idu skor do popredia nove moderne mena 🙂

pragmaticka
5. jún 2013

Zuzana

bimbas
5. jún 2013

Zuzka

ondrejkovaj
5. jún 2013

My máme v rodine vela Zuzaniek, no a ja mám doma 1,5 ročnú Jasmínku.

sue
5. jún 2013

Určite by som rozmýšľala podľa priezviska - ak máte slovensky znejúce, tak by som volila Zuzanku, ak zahraničné, tak Jasmínku - obidve mená sú totiž krásne 🙂

tiumen
5. jún 2013

Jasmin 🙂

mulatkanela
5. jún 2013

K Lilianke sa jednoznačne hodí Jasminka....🙂

rheia27
5. jún 2013

obe su krasne 🙂 len jedna by oslavovala meniny v auguste druha vo februari

kaja73
5. jún 2013

mne sa k menu Lili,paci Elli 🙂
Jasmin pride velmi cudzie na nase pomery a Zuzana prilis domace-ale su to pekne mena.

zuzana76
5. jún 2013

Zuzanku

jolly84
5. jún 2013

Zuzanka 🙂

pralinkaaa
5. jún 2013

zuzka

tehula
5. jún 2013

K lilianke skor ta jasmina. Ale Zuzanka je krasne meno a dnes neobvykle 🙂

natali.83
5. jún 2013

gerci90 V slovenskom kalendári je Jazmína. Presne ako píše autorka. Ale mamičky dávajú aj variantu s eS. A aby som odpovedala za seba, tiež sa mi viac páči toto meno, ale v rodine už jednu máme, tak by som zvolila iné. 🙂

zkad
5. jún 2013

zuzka zuzanka zuzička zuza žužu

zajaciq
5. jún 2013

aj ja som chcela dat dcere meno Jazmína, je to pekna slovenska verzia mena, s meninami na Mateja vo februari. Zuzana sa mi nepaci, je to takisto len slovenska verzia mena Suzanne. Kolko ludi, tolko chuti, myslim,ze mas este cas sa rozhodnut o prvom mene, ten vyber sa este moze zmenit, rozsirit, zuzit, zistite pohlavie..az sa nakoniec rozhodnete 🙂 nechaj tomu volny priebet

renaataa
5. jún 2013

k menu Lilianka sa podla mna viac hodí Jazminka

zsuzsuka
5. jún 2013

zuzka...

evusticka
5. jún 2013

Ja som za Jasminku/Jazminku. Zuzaniek je uz na Slovensku neurekom a hlavne sa bude hodit menom aj k sestricke 😵 😵

dariana263
5. jún 2013

Jasminka...moj favorit tak isto...ale ja by som to napisala ako Jasmine 😉

ikke
5. jún 2013

k liliane jazminu (so Z - od jazminu), budu obe podla kvetov 😉
no medzi rovesnikmi bude urcite viac jazminiek a jasminiek nez zuzaniek...

janulka0110
5. jún 2013

Jasminka-JEDNOZNACNE,URCITE .)

yanielka
5. jún 2013

rozhodni podla priezviska naozaj su smiesne mena typu Kelvin Novak....a pod obe mena su pekne a Zuzaniek uz teraz tolko nie je takze aspon by nemala tolko menovcov....