Fľaša alkoholu ako darček

8. jún 2024

Môžete mi poradiť dobrú fľašu alkoholu ako pozornosť?

markusrasford
8. jún 2024

Karpatske brandy special

taynee
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jaja20
8. jún 2024

Tatranský čaj,je veľa druhov, určite vyberieš.

prasiatko30
8. jún 2024

Kvalitne vino

tenerifka
8. jún 2024

@prasiatko30 suhlasim

tenerifka
8. jún 2024

Mne, muzovi, mojim kamosom... Ak by niekto dal flase nejakeho rumu ci ineho tvrdeho alkoholu, bud by som to posunula dalej, alebo vyhodila. Nic take nikdy nepijeme, brffff

markusrasford
8. jún 2024

@tenerifka ale to si ty. A nebola otázka co tebe treba kúpiť akú fľašu.Snad autorka vie komu to chce kúpiť.

angelous1991
8. jún 2024

Manžel by sa potešil Repubblica či ako sa to píše alebo ten honey jack daniels. Iné nepoznám 😂

tenerifka
8. jún 2024

@markusrasford vela ludi nepije tvrde, ale nikto nepohrdne dobrym vinom

klarissa25
8. jún 2024

Tak asi záleží komu a co preferuje. Ak niekto nepije tvrdý alkohol ale obľubuje vino tak môže byt aj dráhy rum ale neulahodis mu. Teda aspoň my kupujeme podľa toho kto co pije.

autor
8. jún 2024

My s manželom nepijeme alkohol. Takže nemám prehľad, aké sú trendy. Niečo také univerzálne. Myslím tvrdý alkohol.

bublinka1426
8. jún 2024

diplomatico. vybprny rum

klarissa25
8. jún 2024

Nejde o trendy....ale o to co obdarovany preferuje...

klarissa25
8. jún 2024

A keď rum tak Dipomoatico exclusiva reserva alebo Bumbu

katka700
8. jún 2024

Zisti aký typ alkoholu má rád obdarovaný. Keď je niekto fajnsmeker na whisky rumom ho až tak nepotešís.

autor
8. jún 2024

@katka700 to by bolo ideálne zistiť. Len mi príde hlúpe sa pýtať obdarovaného, čo pije. Preto niečo univerzálne potrebujem kúpiť.

barbora0308
8. jún 2024

@tenerifka No asi ta sklamem, ale napr. ja aj manzel neznasame vino 🤮 a poznam vela ludi, kto to ma rovnako, takze nikdy nejdes na istotu ani s flasou vina. Ale takemu dobremu rumu sa vzdy potesime...je to cisto o preferenciach.

tykat
8. jún 2024

A ma rad alkohol?
Lebo my mame jednu skrinu alkoholu a vina a vobec nepijeme 😅 ale muzovi to stale nosia.
Ale napr.co mi naozaj chutilo bolo portske vino 👍

tykat
8. jún 2024

....konkretne toto

martinkatinka
8. jún 2024

😆 Pre kazdeho nieco ine. Mna by si tvrdym alkoholom nepotesila, skor sampanske alebo jahodove vino.

martinkatinka
8. jún 2024

@tykat aj my mame taku skrinku, budeme ju musuet zvacsit, iba sa to tam kopi....

sense
8. jún 2024

Domácu slivovicu ak nebude chutiť využije inak... Celkovo mi príde divne dávať alkohol ako darček ak neviem co a ci daná osoba pije.

prasiatko30
8. jún 2024

@tenerifka to vies ina natura zhrozia sa ze pohar vina ku obedu ale tvrdeho to je uz nieco ine 😂

zuzulka558
8. jún 2024

U mňa Hubert de luxe,,, ale väčšinou to posúvam

mikitilik29
8. jún 2024

@tenerifka my s partnerom tiež neznášame keď ako dar alebo poďakovanie dostáva fľaše alkoholu. Nič z toho nemáme, lebo nejak extra nepijeme. Podľa mňa sa treba nejak opýtať alebo zistiť co daný človek má rád 🤷

veselo_neveselo
8. jún 2024

Nejaky lepsi sampus, whisky, rum ci portske ako uz bolo spomenute. Ale viem ze aj flasa Baileysu potesi, napriklad moje kamosky
🙂
Podla toho komu, co maju radi. Ak nevies a cloveka nepoznas, tak radsej cokoladu (kvalitnu!) ako alkohol.

Duplom ked sami nepijete, neviem preco chces pokracovat tuto hlupu tradiciu ze davat alkohol ako dar.

slavomira236
8. jún 2024

@tenerifka mne by neulahpdili ani alkoholom ani vinom..ale ak by som siala vynrat radsej alkohol . Vzdy sa najde nejaka mavsteva a tie vetsinou vypiju ten

prasiatko30
8. jún 2024

@slavomira236 no u nas mame tvrde zavrete v skrinke niektore aj 10-15 rokov a nikto sa toho nechyta zato vinko si da kazdy

kp7333
8. jún 2024

Ani u nas nejde tvrdy chlast.Ale kvalitne vinko alebo Prosecco potesi.

autor
8. jún 2024

Ďakujem všetkým za odpovede a hlavne za tipy. Mám nato svoje dôvody, prečo chcem darovať alkohol. Manželovi doniesli kolegovci - Taliani, keď prišli na návštevu víno. A pritom vedia,že nepijeme. Urobila som radosť sesternici