Dali by ste si čierne šaty na stužkovú?

5. jan 2023

Ahojte. Zaujima ma len nazor inych ludi. Vnimate negativne, ked na nejakej radostnej slavnosti ako napr. stuzkova, su mlade maturantky v ciernom? Hodi sa to podla vas, alebo skor nie, ci je to absolutne jedno?

elanor
5. jan 2023

mala som cierne saty so sedym bolerkom. A nebola jedina v ciernych satach. Vseonecne je cierna povazovana za elegantnu farbu. Ak sa zladia doplnky v inej zivsej farbe. Uplna pohodicka.

kondakonia
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
moonlight1210
5. jan 2023

Je to absolutne jedno.

ropucha6
5. jan 2023

Sama som mala cierne, doteraz sa mi cierne oblecenie najviac paci - cca 70% satnika mam urcite cierne veci 🙂

heni79
5. jan 2023

V novembri som bola na stužkovej. Jedno dievča malo čierne šaty. Veľmi pekné, lodičkový výstrih, dlhá sukňa (asi šifón). Navyše mala krátke čierne vlasy, veľmi pekne upravené a korunku. Bola nádherná! Doslova dych vyrážajúca. Ak je baba typ na takú róbu, môže vyzerať famózne. Btw. Ja som mala na vlastnej stužkovej tiež čierne šaty. Kratšie. Vtedy sa nenosili dnešné róby. A v čiernom sme boli asi 4. To bolo pred 20 rokmi.🤷

nenisom
5. jan 2023

Pokojne choď v čiernych šatách,poznám veľa dievčat ktoré mali práve na stužkovej čierne šaty a k tomu doladili doplnky inej farby a vyzeralo to veľmi pekne a elegantne 🙂

lenkakravcova
5. jan 2023

Jasne, ak by mi to šlo k pokožke a vlasom 🙂
Nedávno som videla tieto, a podľa mňa sú pekné, môžu dobre na nejakej dievčine vyznieť aj na stužkovej.

katka700
5. jan 2023

Farba nie je všetko, sú čierne šaty vhodné na párty, čierne šaty vhodné na udalosť ako stužková aj čierne šaty čo pôsobia veľmi stroho. Treba zvážiť strih a materiál aj aký si farebný typ a aký máš podtón pleti Čierna je veľmi elegantná ale nie každému sadne. Dlhé roky bola moja obľúbená farba 😄

foxyfox
5. jan 2023

Urcite, aj na svadbu ako hosť mám čierne. Na stužkovú je to jedno a na svadbu s a nepatria len biele kvôli neveste. Decentné, nie príliš vyzývavé by mali byť, farbu nerieš. Čierna je klasika a keď máš nejaké čo chces tak si ich kúp a uži si to

lavinis
5. jan 2023

Mala som čierne šaty na svoje stužkovej
Who cares

bilberryday
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bekova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
hnedovlaska1234
5. jan 2023

Aj ja som mala na stužkovej čierne šaty… a z 30 dievčat sme čierne šaty mali len 3 :D skoro všetky dievčatá mali zelené šaty.

autor
5. jan 2023

Myslite, ze nieco taketo by mohlo byt?

ninusa221
5. jan 2023

Ja by som si nedala čierne ale to som ja ja som tmavý typ takže som mala také krémové zlato strieborné. Ale mala so spolužiačky čo mali aj čierne šaty.

dominikamacakova
5. jan 2023
danulicek
5. jan 2023

Milujem čiernu farbu a absolútne mi nevadi na žiadnej udalosti. Aj na stužkovej mali dievčatá čiernu, a to som mala stuzkovu pred 17 rokmi. Teraz myslím, že je to ešte menej “riešené” 🙂

abbey1
5. jan 2023

V roku 1991 som mala čierne šaty na vlastnej stužkovej. A nebola som jediná. Za mňa kľudne v čiernom.

letter
5. jan 2023

Pred 5 rokmi som mala cierne, zapáčili sa mi a mali dobrú cenu 😄 Takze som neriešila

sissy27
6. jan 2023

Bola som nedavno na stuzkovej a jedna dievcina v ciernej robe bola uplna hviezda. Ale bola to naozaj spolocenska roba, nie nejaka cierna handricka, doplnena krasnymi strasovymi detailami, plus makeup a vlasy.
Nie je to o farbe siat, ale o tom ako sadnu, ako su zladene doplnky a ako ich zena / dievca vie nosit.

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lenkakravcova
6. jan 2023

@autorka Čo a atyka strihu tých, ktoré si dala, tak také by som si nevzala z 2 dôvodov:
- nepáči sa mi priesvitná sukňa, nepôsobí to elegantne
- nemajú ramienka, budú ti stále padať - par spoluziacok malo šaty bez ramienok, stále si ich pri tancovanie opravovali, bolo to otravné
Ak by si si pod ne dala satenovu dlhu čiernu spodničku, tak by to bolo asi vhodnejšie. Vlastne aj ramienka sa dajú vyriešiť 🙂

mk1111111111
6. jan 2023

@lenkakravcova no, ale to by uz neboli tieto saty. Myslim, ze autorke sa pacia saty, prave preto, ake su- sexi. Ak.ma odvahu, postavu a nebude sa v nich osivat, tak ja by som si ich kludne dala. Teda, ale samozrejme, ak je maturantka a nie matka.

laila22
6. jan 2023

Tiež som mala čierne šaty s farebným bolerkom. Na svadbe som mala tiež čierne šaty, netušila som, že na svadbu sú nevhodné. Nikto to neriešil, ani nevesta nie.

ankare
6. jan 2023

V pohode aj cierne

marca12
6. jan 2023

Ja by som si nedala nikde cierne saty,nemam rada cienu farbu. Je vela krasnych farieb,preco sa odievat do tak pochmurnej farby.

katka700
6. jan 2023

Sú krásne 😍 Ja osobne by som si ich nedala kôli tej totálne priesvitnej spodnej sukni. Pripomína mi to jednu Werichovu rozprávku kde si manželský pár dával výzvy a jedna bola že kráľovná má prísť oblečená neoblecena tak prišla v rybárskej sieti. Módnych návrhárov to z nejakého dôvodu stále inšpiruje 😂 a ja nechápem veď keď chce žena ukázat krásne nohy tak si oblečie kratšie šaty a nemusí ich akože skrývať v priesvitnej handre😂
Ak sa ti páčia, vyhovuje ti strih a materiál (nechceš aby ti stužkovú znepríjemnila škrablava organza) kľudne si ich obleč a uži si stužkovú 😊 🍀

tykat
6. jan 2023

Uplne v pohode

tykat
6. jan 2023

@autorka ...ak si das tieto saty tak polku stuzkovej stravis vytahovanim a napravanim korzetu. Cierna 👍 ale typ siat nie.

alguno
Odpoveď bola odstránená
Zobraz