Aký najkrajší darček ste dostali na Vianoce?

branislav83
25. dec 2022

Aky bol Vaš najkrajši darcek pod stromčekom?pre dieta i pre dospeleho,moze byt aj foto🎅

anonym42
25. dec 2022

@branislav83 Maľovanie podľa čísiel.. to ma najviac potešilo 😍

jaskolka
25. dec 2022

Séria kníh od Leily Shukri.
Syn sa najviac potešil obrovskému skriekajucemu pohyblivemu dinosaurovi na baterky. To čudo ma pol metra a nas už bolia uši z toho skrečania😆😆😆

deti95060810
25. dec 2022

ešte som nikdy nedostala darček ktorý by ma potešil... rodičia nám nekupovali nič, a manžel aj snahu mal, ale sa nikdy netrafil do môjho vkusu...

ale mám fotku na ktorej mám asi 2 roky a stojím pred stromčekom s bábikou ktorá je takmer rovnako veľká ako ja... asi som mala vtedy radosť....

arasana
25. dec 2022

@branislav83 pyžamo

leuska0910
25. dec 2022

Tento rok nic, same kozmeticke balicky od znaciek, ktore nepouzivam, lebo mi nesedia..

syslik81
25. dec 2022

ja stale vravim ze najkrajsi darcek pod stromcekom je moja dcera kt rozbaluje darceky ... na hmotne veci niesom ..

emm_i
25. dec 2022

Najviac ma potešil parfum jednej značky. Dôvodom je, že som ho dostala od človeka, ktorý sa už pomaly ale isto stáva mojim priateľom. Nikdy som mu o tej značke a parfume nehovorila, bol to môj tajný sen. Len taký v myslí, že raz by som to chcela, no keďže je dosť dráhy, tak som si ho nikdy nekúpila. A zrazu som ho dostala, skoro som odpadla, ako sa trafil do vkusu 😱

evica17
25. dec 2022

Mna najviac potešil darček od muža, dostala som veľké nič a som spokojná. Nenávidím darčeky.
A dieťa najviac potešili anglicaky záchranných zložiek.

janqa999
25. dec 2022

@branislav83 dcera asi našla čo si priala . A my s mužom si prajeme len ZDRAVIE nejak nás v poslednom čase obchádzalo😕

poopsie
25. dec 2022

Moju malú potešil najviac peračník a mňa smart hodinky... Boli to veci, ktoré sme nečakali... A môj muž sa trafil do môjho vkusu na 1*

lamonita
25. dec 2022

Moje decko najviac zaujal bublifuk za pár centov🤣🤣 celý Ježiško jej bol potom ukradnuty🤣🤣 mňa zase šperk❤️

hendikep
25. dec 2022

umyvadlo ktore som chcela do noveho bytu, od sestry… veru aj slza ukapla, mozno preto ze som bola tehotna :D

vilma7
25. dec 2022

Pekne fusakle.so.snehuliakom. a viac mi ku šťastiu netreba 🤣🤣🤣

macik166
25. dec 2022

@anonym42 Môžem vedieť aký obraz si dostala? Ja na to tiež pozerám už dlho, ale je toľko krásnych, že ťažko si vybrať.

sante81
25. dec 2022

@branislav83 najkrajšie Vianoce boli práve včera, po 11 rokoch.. od dojatia a šťastia som revala. Nebolo to nič hmotné, ale radosť ktorú mi urobil môj syn. A to ma pre mňa oveľa väčšiu cenu ako dar zabalený do papiera

drzaopica
25. dec 2022

Potešili ma tepláky🙂a dcéru strieborná retiazka

marca12
25. dec 2022

Ja som asi divna,ale mna kazdy darcek potesi. Este som nedostala darcek,ktory by sa mi nepacil asi som nenarocna. Takze neviem vybrat jeden naj.

lucinka1988
25. dec 2022

@branislav83 Odpovedám priamo na otázku, aj keď najkrajší darček sú moje dve deti a milujúci manžel..Čo sa týka hmotných- jeden syn ponk, druhý syn profi foťák, majú 2 a 4 roky, tak jeden len opravuje od včera a druhý fotí aj čo nemusí😂..A ja od manžela kávovar a vysnívaný zlatý luxusný náramok, dokonale sa trafil a ja si lepší darček pre seba predstaviť neviem😍

adkoalauri
25. dec 2022

Pred deviatimi rokmi sme prišli 24. domov z pôrodnice,kde nás čakal prvorodený syn, ktorý mal 3 roky. Boli to jedny z najkrajších Vianoc. Včera deti dostali Posca fixky, veľmi sa tešili, dnes starší syn profesionálne farebné ceruzky od krstného otca. Bol z toho taký nadšený, úplne onemel, krstný otec aj plakať začal...Sú to pre neho najkrajšie Vianoce, povedal. Mladší syn skladal 4 hodiny z Lega auto, funguje mu to cez telefón, je veľmi spokojný.A od mladšieho sme dostali v obálke obraz, ktorý je pre mňa najkrajší...

babulkomale
25. dec 2022

@branislav83 pustili ma z porodnice 😃 cize nase vytuzene babo vo vajicku pod stromcekom 😍

iwanka222
25. dec 2022

Nausnice z bieleho zlata od snubenca a maleho najviac potesil stolny futbal. 😊

babulkomale
25. dec 2022

@evica17 nenavidis darceky od muza alebo vsetky? Mozem sa spytat preco?

20erika07
25. dec 2022

Tieto Vianoce ma naozaj vrelo potesilo také iné objatie od môjho 15rocneho ,už sa tak často objimat nechce, a keď tak, tak je to také aby som ja bola spokojná, on nie velmi na citove prejavy, ale včera som po dlhej dobe cítila ,ze to dokaze, a citila som z neho tak vela lásky, že som sa nevedela ani odlepit od neho a on tiež ❤ a este som bola velmi dojata z dcérky, ktorá si citala velmi dojemny list od jeziska a plakala od šťastia, povedala, že to je ten najkrajší darček zo vsetkych ,ktore dostala 😊 viac mi naozaj nebolo treba ,ja celkovo hmotne dary neviem nejako prežívať, my sme boli velmi chudobní a nedostavali sme takmer nič, a neskor sme ani nic neocakavali, a tak to mam doteraz, je mi to take čudné ked ma niekto niecim hmotnym obdaruje... 🙂

alison11
25. dec 2022

Najkrajší drček som dostala v roku 2006 sme sa zasnúbili obrúčkami.tohto roku nové wc a živý Viaanočný stromček.Ináč nei som na darčeky čo poterebujeme kúpime aj cez rok.Pre mňa vianoce sú vždy keď sme spolu rodina súrodenci z rodinami a z rodičmi pokope ako bude aj zajtra na otcové meniny 🙂

mimka1402
25. dec 2022

@deti95060810 Možno mi nedochádza, ale ako je to možné? Ak nevie sa trafiť treba mu dať wishlist s linkami na produkty alebo presné požiadavky, ktoré chceš. A síce si to vyberieš sama, ale nebudeš vedieť čo z toho, to bude. 🙂
Prečo si komplikovať život a neskraslit? Alebo poprosiť deti aby otcovi poradili to, čo si praješ. 🙂

gejb
25. dec 2022

@branislav83 tento rok asi víkendový pobyt vo wellness hoteli od svokry pre mňa a priateľa. Skoro som odpadla

euka210
25. dec 2022

@branislav83 u mna trochu neskor 7.1.to bol nas treti syn ...a toho roku jediny ale skvely darcek nova kuchynska vaha, lebo na staru uz asi 2r nadavam 🤣 ...čo som vynimocne od Ježiska chcela a napisala mu, to mi aj doniesol 😁🎄 ...viac mi netreba

evica17
26. dec 2022

@babulkomale všetky. Lebo mám rada minimalizmus,malo veci a teda na Vianoce som dostávala somariny čo nechcem,nepotrebujem. Len by bolo. Čo chcem,potrebujem si s mužom kúpime cez rok,vtedy keď aktualne potrebujeme. Muž je rád že nemusí rozmyslat a naháňať sa a v podstate ani on nechce darček. Jedine deťom kupujeme a dávame darčeky. Inak fakt nikomu nič nekupujem , ale dostávam od svokry,mamy a švagrinej a potom len premýšľam kde to posunúť ďalej keďže nepotrebujem (to čo používame nekúpia,iba podľa seba čo sa im páči a nechcú si dať povedať nech mi nič nedajú, že ja budem Happy,lebo to by nebolo ono)

modrykolibrik
26. dec 2022

Ja som od partnera dostala zlaté náušnice co ma veľmi prekvapilo. Mesiac pred Vianocami sondoval ze aké by sa mi páčili a tie som potom dostala

h2
26. dec 2022

Ja som "veľké decko", viem sa tešiť z darčekov. U nás si ich dávame pomerne veľa a vôbec sa pre to necítim zle, alebo povrchne. Nedávame si blbosti, ale veci, ktoré aj naozaj využijeme. Tohto roku ma najviac potešila drevená vareška, ktorú vlastnoručne vyrobil môj syn v škole a ešte ju tajne dokončoval doma. ❤️